Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja czy Grecja

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 04.03.2016 15:53

Lednice napisał(a):Dlaczego ciekawe :?: Dla mnie oczywista oczywistość i co w tym dziwnego :?:

Co innego ocena knajp, plaż, kwater, humoru kelnerów, itp.,

co innego ocena znaczenia wielu bardzo znanych miejsc dla światowego dziedzictwie ludzkości :roll:

Nie trzeba być na Akropolu, żeby ocenić jego wielką rolę w dziejach świata 8)
Tak samo tylko kompletny ignorant może stwierdzić, że Dubrownik jest bezwartościowy :roll:


Typowe. Gdy brak argumentów, trza rzucić w kosmos jakąś obelgę. Nie wydaje mi się, żeby można było rzetelnie porównać dwa kraje i ich atrakcje, będąc tylko w jednym. Trudno się z Tobą dyskutuje. Odbiegasz od tematu, wygłaszasz jakieś komunały, polemizujesz z poglądami, których nikt tu nie przedstawił...

Piszesz, że nie ma w Grecji atrakcji dorównującej Plitwicom i Dubrownikowi. Hmm, na liście UNESCO jest 17 obiektów z Grecji, może warto by na niektóre rzucić okiem przed taką oceną?

Piszesz też o ocenie znaczenia wielu bardzo znanych obiektów dla światowego dziedzictwa ludzkości. Ciekawe, UNESCO nie podejmuje się oceny znaczenia obiektów na liście. Nie ma rankingów, skali punktowej, podziału na obiekty o większym i mniejszym znaczeniu. Trza do nich napisać, że niejaki Tadek ze Śląska Cieszyńskiego posiadł rzadką umiejętność oceny znaczenia i chętnie im to usystematyzuje. Co więcej, nie musi nawet tych obiektów widzieć! Geniusz! :papa:

Jeszcze jedno. Nie napisałem, że poziom usług w Chorwacji jest na niskim poziomie, sądzę, że jest całkiem nieźle. Tyle że po doświadczeniach kreteńskich uważam, że może być o wiele lepiej.

Nara. Kłóć się dalej z wyimaginowanym oponentem, co to twierdzi, że Dubrownik nie jest wszechświatową atrakcją. Ja spadam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2016 16:41

Problem polega na tym, że twoje zarzuty są zbiorem insynuacji i urojeń :twisted:

Niczego co mi zarzucasz, nie napisałem :evil:

Z nikim z tym wątku się nie kłóciłem,
jedynie ty szukasz rozróby i teraz ostro prowokujesz :twisted:


A była fajna dyskusja :roll:
Może czas do niej wrócić :wink:
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 04.03.2016 22:33

Lednice napisał(a):Problem polega na tym, że twoje zarzuty są zbiorem insynuacji i urojeń :twisted:

Niczego co mi zarzucasz, nie napisałem :evil:


Tjaaa... Miałem już nie pisać, ale gdy oskarżasz mnie o kłamstwo, muszę się bronić, hehe. Nie napisałeś? Serio chcesz się tak bawić? OK...

Gdy brak argumentów, trza rzucić w kosmos jakąś obelgę.
Lednice napisał(a):kompletny ignorant


Odbiegasz od tematu...
Lednice napisał(a):Kilka razy spotkałem się z hasłem, że "wszystkie muzea na świecie są takie same", "wszystkie zabytki na świecie są takie same", itp.

...wygłaszasz jakieś komunały...
Lednice napisał(a):Plitwice i Dubrownik to klasa wszechświatowa


...polemizujesz z poglądami, których nikt tu nie przedstawił...

Lednice napisał(a):tylko kompletny ignorant może stwierdzić, że Dubrownik jest bezwartościowy


Zrozum, Tadeuszu, że kiedy dokonujesz porównania dwóch krajów (na dodatek wygłaszając tak zdecydowane opinie), zwiedziwszy tylko jeden, nie możesz być traktowany poważnie... To tak jakbyśmy dyskutowali o tym, czy smaczniejsze są pierogi z mięsem czy łosoś en croute, a Ty - drugiego dania nie próbując - upierałbyś się, że pierogi są zdecydowanie smaczniejsze...

Jeszcze jedno, kultura wymaga, by zaimki osobowe pisać z wielkiej litery. Pozdrawiam

A żeby wrócić do tematu: gdyby Grecja była bliżej, jeździłbym częściej do Grecji. Ale skoro nie jest, pewnie pojadę 10 raz do Cro, bo również jest fantastyczna.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.03.2016 22:47

Nie dam się sprowokować :roll:

Wszystko co pisałem, jest w tym wątku.
Nie było żadnych obelg, była sympatyczna dyskusja, bardzo inteligentna, na poziomie :D
Ani jeden fan Chorwacji lub Grecji, lub obu tych krajów nie czuł się urażony :)
Dopóki nie przylazł Krzychooo i nie popsuł wątku :twisted:
No, udało mu się spie... :twisted: :oops:

Bez odbioru :roll:
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 05.03.2016 02:10

Lednice napisał(a):Poza tym Plitwice i Dubrownik trudno porównywać z każdą atrakcją Grecji poza Akropolem.
Plitwice i Dubrownik to klasa wszechświatowa

mnie na kolana powaliły Meteory...
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 05.03.2016 12:16

-

Cro jest piękna i Grecja jest piękna.

Wróćmy do dyskusji merytorycznej.

I proponuję nie pisać tylko, że dla mnie lepsza jest C. albo G.
ale piszmy dlaczego.
Nie chodzi przecież o głosowanie - bo nie zawsze większość ma rację- ale o podanie argumentów, które albo nas przekonają albo nie.

Pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.03.2016 15:04

i najlepiej, by wypowiadały się osoby, które zaliczyły jedno i drugie, bo tak to przeca jest ig...

dzięki kilku relacjom wiem, że trzeba się wybrać do Grecji, bo miejsca nawet wirtualnie zachwycają
loco1
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 02.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loco1 » 07.03.2016 12:33

BO dla mnie ( nie snurkującego )morze Jońskie ma niesamowitą barwę ludzi na plażach mniej w większości darmowe parkingi i większa łatwość parkowania ,taki jakby wiekszy luz - zastrzegam że to tylko moje odczucie :lol:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 07.03.2016 13:17

baunty napisał(a):
agata26061 napisał(a):Będzie relacja? Jak tak to czekam...

Tu bardziej o wszelkie "za i przeciw" chodzi.
Miałem dziś zacząć pisać, ale praca sprawiła mi niespodziankę. Dopiero o 18 " dała mi spokój " :evil:

Piekara114 , Beatw W - jeśli nie zabraknie Wam cierpliwości, to poczekajcie jeszcze chwilę.
Chciałbym tu podzielić się własną opinią na temat wakacji w Cro i Grecji, ale chętnie poznam opinie innych forumowiczów.


piekara114 napisał(a):Może autor się obudzi i zacznie przedstawiać swoje punkty na rzecz Cro i na rzecz Grecji, bo jestem bardzo ciekawa opinii.

Grecja jeszcze przed nami.



Autorze relacji gdzie jesteś?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.03.2016 13:29

Darkos napisał(a):Autorze relacji gdzie jesteś?

Autor nie pisze relacji ... :idea:
Oczekuje chyba dywagacji .... :wink:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 01.08.2016 21:12

...
Załączniki:
20160720_145011-800x450.jpg
20160717_184908-800x450.jpg
20160716_182448-800x450.jpg
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 02.08.2016 07:48

Czyli jednak ciąg dalszy nastąpi. No to czekamy.
A widoczki greckie super 8O
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 02.08.2016 08:15

baunty napisał(a):...


W którym miejscu można zobaczyć takie widoki i popływać w takich falach? :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.08.2016 11:48

To czekamy na relację i własny ranking plusów i minusów Cro-Gr :papa:


Sama taki zrobię w swojej relacji...pewnie zimą..
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 02.08.2016 12:02

piekara114 napisał(a):To czekamy na relację i własny ranking plusów i minusów Cro-Gr :papa:


Sama taki zrobię w swojej relacji...pewnie zimą..

wielki - za to, że daaaaaleko, ale za to można coś po drodze zobaczyć ;-)
duży + za jakość kwater, ich cenę i, w naszym przypadku, cenę w knajpkach na zadupiu ;-)
Opinia subiektywna dotyczy Grecji, aczkolwiek z pewnością do Chorwacji wrócimy :-) Poniżej ocena Cro:
- stosunek ceny do jakości kwater, drogo w knajpach, takich, żeby zjeść coś lokalnego i się najeść ( nie myślę o pizzy i frytkach ;-) )
+ plaże z kamieniami ( piasek jednak trochę przeszkadza;-) ), no i bliżej :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja czy Grecja - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone