Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji   :-)

Reklama na Cro.pl

Zapraszamy do umieszczenia reklamy na stronach serwisu Chorwacja Online - Cro.pl.

Nieoficjalny i niezależny serwis o Chorwacji. Skupia wokół siebie ludzi którzy odwiedzają Chorwację w każdy urlop jak i tych którzy robią rozeznanie przed pierwszą podróżą. Ci pierwsi aktywnie wymieniają swoje uwagi na forum. Dla swoich użytkowników oferujemy mnóstwo informacji o Chorwacji i jej regionach, klimacie, języku, kuchni oraz wielu innych zagadnieniach.

Statystyki serwisu Cro.pl:
Ilość odwiedzin miesięcznie: do 600 000.
Ilość unikalnych użytkowników miesięcznie: do 250 000.
Ilość odsłon miesięcznie: do 4 500 000.

Umieszczając reklamę na stronach Chorwacja Online - Cro.pl, zyskują Państwo niepowtarzalną szansę dotarcia do tysięcy osób o konkretnie ukierunkowanych preferencjach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą lub mają dodatkowe pytania odnośnie reklamy w serwisie Chorwacja Online - Cro.pl, prosimy o kontakt: cro@cro.pl.
cron
reklama - niezależny serwis turystyczny o Chorwacji.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019