Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji   :-)

Reklama na Cro.pl

Zapraszamy do umieszczenia reklamy na stronach serwisu Chorwacja Online - Cro.pl.

Nieoficjalny i niezależny serwis o Chorwacji. Skupia wokół siebie ludzi którzy odwiedzają Chorwację w każdy urlop jak i tych którzy robią rozeznanie przed pierwszą podróżą. Ci pierwsi aktywnie wymieniają swoje uwagi na forum. Dla swoich użytkowników oferujemy mnóstwo informacji o Chorwacji i jej regionach, klimacie, języku, kuchni oraz wielu innych zagadnieniach.

Statystyki serwisu Cro.pl:
Ilość odwiedzin miesięcznie: do 600 000.
Ilość unikalnych użytkowników miesięcznie: do 250 000.
Ilość odsłon miesięcznie: do 4 500 000.

Umieszczając reklamę na stronach Chorwacja Online - Cro.pl, zyskują Państwo niepowtarzalną szansę dotarcia do tysięcy osób o konkretnie ukierunkowanych preferencjach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą lub mają dodatkowe pytania odnośnie reklamy w serwisie Chorwacja Online - Cro.pl, prosimy o kontakt: cro@cro.pl.
cron
reklama - niezależny serwis turystyczny o Chorwacji.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022