Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja czy Grecja

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.08.2020 14:49

mysza73 napisał(a):Po kilkunastu chyba latach w Cro
Jeśli dobrze pamiętam to Ty Aga w tych odwiedzinach w Cro byłaś dość monotematyczna :smo:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.08.2020 15:03

piekara114 napisał(a):
Jeśli dobrze pamiętam to Ty Aga w tych odwiedzinach w Cro byłaś dość monotematyczna :smo:
No trochę :oczko_usmiech: ... nawet w zimie jeździłam :lol:

Bo ja chyba jakaś monotematyczna jestem ... do Rzymu też bym mogła ciągle jeździć :oczko_usmiech:
A teraz dla odmiamy wakacje to dla mnie Greece :hearts:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.08.2020 16:06

Nie Greece ale Hellada :smo:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.08.2020 16:35

piekara114 napisał(a):Nie Greece ale Hellada :smo:

Niech będzie Hellada :oczko_usmiech:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.08.2020 17:37

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
No trochę :oczko_usmiech: ... nawet w zimie jeździłam :lol:

Bo ja chyba jakaś monotematyczna jestem ... do Rzymu też bym mogła ciągle jeździć :oczko_usmiech:
A teraz dla odmiamy wakacje to dla mnie Greece :hearts:

A ja niby mam etap, że mogłabym jeździć dokądkolwiek, byle było to miejsce ciepłe, z wieloma ciekawymi zabytkami do zwiedzania i z niezatłoczoną bazą wypadową nad morzem. :mrgreen: A jednak, gdy wjeżdżałam tego lata do Chorwacji po kilkuletniej przerwie, to czułam się trochę tak jakbym wracała do domu, gdzie wszystko jest swojskie, znane i przytulne... I wakacje były super. :D Nawet mi niezbyt mocno żal Portugalii. :wink: Zwłaszcza że dostałam już zwrot za bilety lotnicze. :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.08.2020 18:47

Mikromir napisał(a): A jednak, gdy wjeżdżałam tego lata do Chorwacji po kilkuletniej przerwie, to czułam się trochę tak jakbym wracała do domu, gdzie wszystko jest swojskie, znane i przytulne...
A wiesz, że jak też się cieszyłam? Choć tak "kiepskiej" pogody w Cro to jeszcze nie miałam jak na 11 pobytów w sezonie. 8O

Mikromir napisał(a): Nawet mi niezbyt mocno żal Portugalii. :wink: Zwłaszcza że dostałam już zwrot za bilety lotnicze. :mrgreen:
Mi też oddali za 3 loty rodziców, czekałam od 18go marca :roll:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 05.08.2020 19:23

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a): Nawet mi niezbyt mocno żal Portugalii. :wink: Zwłaszcza że dostałam już zwrot za bilety lotnicze. :mrgreen:

A ja mam prawie 4000pln w voucherach :roll:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 05.08.2020 19:55

Mucha rujbuka Ci skasowało czy co tam?
Pewnie już w samolocie do Romy...
Prawdziwy Polak
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prawdziwy Polak » 05.08.2020 20:08

Przecież wiadomo że Grecja.
Chorwacja to temat zastępczy bo jednak strach w samolocie te 2, 3 godziny z niewadomo kim (a każdy jest potencjalnym nosicielem). Zresztą na Zakantosa to jakiś Polak zatargał covida i nieciekawie.
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 05.08.2020 21:12

W Chorwacji na promie siedzą obok siebie bez masek, nikt niczym się nie przejmuje.
wikol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.08.2020 21:23

Prawdziwy Polak napisał(a):Zresztą na Zakantosa to jakiś Polak

Obwieszczasz się "prawdziwym" Polakiem to pisz jak Polak.
Chyba chodziło o Zakynthos ?? Chyba że było już po spożyciu.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.08.2020 08:58

piekara114 napisał(a): Choć tak "kiepskiej" pogody w Cro to jeszcze nie miałam jak na 11 pobytów w sezonie.

Beata, jechałaś w to samo miejsce i w tym samym terminie co ja, więc psychicznie i sprzętowo byłaś chyba przygotowana na taką ewentualność? :oczko_usmiech: Przecież ze mną nawet na Pelo można mieć burze i deszcze przez tydzień. :lol: Te trochę wiatru na Pagu nie było najgorszą opcją. :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.08.2020 09:11

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):

A ja mam prawie 4000pln w voucherach :roll:

Muszę przyznać, że szybkością zwrotu Lufthansa mi zaimponowała. Kasa była na koncie po trzech dniach od kliknięcia anuluj/zwrot. Natomiast wcześniej nie wysłali żadnego maila o anulowaniu trzech lotów, dopiero o zmianie godziny czwartego raczyli poinformować mailowo pytając o zgodę. Jasne, na pewno pojechałabym autem do Lizbony, żeby się stamtąd przelecieć do Franfurtu, gdy wszystkie pozostałe części podróży mi odwołali. :mrgreen:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.08.2020 09:16

Obstawiałam, że skoro bura była (chyba) 7 lipca przed naszym przyjazdem to już kolejne 14 dni będzie spokojne. A tu tak niemiłe zaskoczenie: wiatry i mało chorwacka temp. morza, o posiedzeniu wieczorem na tarasie także nie było możliwości przez kilka dni. W sumie to była chyba najsłabsza pogoda w czasie moich sezonowych wakacji (no Orebić w 2014 r. może z nim walczyć, ale tylko dlatego że 2 dni kropiło, ale morze było sporo cieplejsze).
Planujesz coś na połowę września? Bo ja mam plany i najwyżej inny region wybiorę :smo:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.08.2020 09:20

piekara114 napisał(a):Obstawiałam, że skoro bura była (chyba) 7 lipca przed naszym przyjazdem to już kolejne 14 dni będzie spokojne.

Też na to trochę liczyłam... :roll:
Planujesz coś na połowę września? Bo ja mam plany i najwyżej inny region wybiorę :smo:

Nie obawiaj się, zostaję na Śląsku, możesz spokojnie jechać dokądkolwiek chcesz. :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???