Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Włoska majówka AD 2018…

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
Piekarka84
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piekarka84 » 01.07.2019 21:35

Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):To co masz teraz tam w kolejce :?:
Podsumowanie :D

:papa:


Bardziej mi chodziło o to którą relację teraz nam zapodasz :?: :lol:


Epir obiecała...
To jak - będzie chociaź część przed kolejną Grecją? Są wakacje, wypracowań Podopiecznemu nie trzeba sprawdzać, to można by się rozpisać... :oczko_usmiech:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.07.2019 23:11

Bardzo lubię maki , podobnie inne polne kwiaty łąkowe . . .
Miło było popatrzeć na Waszą Wenecję i całą resztę . Dziękuję :D
Udanych wakacji w Grecji życzę Wam i sobie , bo w październiku może . . . jeżeli urlopu starczy :wink:
:papa:


Pozdrawiam
Piotr
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.07.2019 06:14

Podsumowanie jak zwykle rzeczowe, konkretne i bardzo pomocne.
Wielkie dzięki za relację! We Włoszech baaardzo dawno nie byłam i czuję, jak uporczywie próbują wcisnąć się w moją kolejkę wakacyjnych destynacji... :wink:
Udanych wakacji w Grecji!! :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.07.2019 07:58

Buber napisał(a):Dzięki za relację ..mogłem trochę powspominać i wspomnieniami się podzielić :D .
Właśnie, relacje pozwalają przypomnieć sobie swój pobyt, ale także popatrzeć na to samo innym okiem.... Fajnie, że uzupełniłeś od siebie to Trocello. Może jeszcze kiedyś uda nam się do Wenecji zawitać...

piotrf napisał(a):Bardzo lubię maki , podobnie inne polne kwiaty łąkowe . . .

aga_stella napisał(a):Piękne maki. Bardzo je lubię.
Po Kulkowej relacji z Toskanii właśnie majowe maki mi zapadły w pamięć i jak tylko je zobaczyłam to kazałam od razu kierowy zjeżdżać na bok :D A jako, że to już był powrót i koniec wakacji to długo nie musiałam czekać :D

piotrf napisał(a):Miło było popatrzeć na Waszą Wenecję i całą resztę . Dziękuję :D

aga_stella napisał(a):Miło było popatrzeć na Wenecję i nie tylko.
:D Bo Caorle to fajne miejsce na odpoczynek i do zwiedzania...

Mikromir napisał(a):Wielkie dzięki za relację! We Włoszech baaardzo dawno nie byłam i czuję, jak uporczywie próbują wcisnąć się w moją kolejkę wakacyjnych destynacji... :wink:
Mnie aż tak nie ciągną, ale pewnie jak trafi się okazja to jeszcze pojedziemy.... Przecież my niewiele tych Włoch widzieliśmy...

Mikromir napisał(a):Podsumowanie jak zwykle rzeczowe, konkretne i bardzo pomocne.
Konkrety są ważne :D ....


Piekarka84 napisał(a):Epir obiecała...
Chyba za dużo czasu wolnego masz.....

Piekarka84 napisał(a):Są wakacje, wypracowań Podopiecznemu nie trzeba sprawdzać, to można by się rozpisać... :oczko_usmiech:
I tak nie sprawdzam, bo rozszyfrować się tego dramatu nie da....

kulka53 napisał(a):Przyłączam się do oczekujących :cool: , dzięki za Włochy, ale zawsze bardziej czekam na Grecję... tak jest i tym razem 8O :D
Jeszcze chwila :D

piotrf napisał(a): i sobie , bo w październiku może . . . jeżeli urlopu starczy :wink:
Gorąco Ci tego życzę...no i może będzie relacja?

piotrf napisał(a):Udanych wakacji w Grecji życzę

aga_stella napisał(a):Udanych wakacji w Grecji.

Mikromir napisał(a):Udanych wakacji w Grecji!! :)

Nie dziękuję :D Jeszcze 15 DDW :D Wczoraj o północy sprawdzaliśmy wszelkie możliwe kamerki na newralgicznych punktach no i albo tu będzie ok to dalej za wcześnie/za późno, albo na odwrót... No cóż, trzeba będzie liczyć na szczęście :D :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 03.07.2019 12:08

I ja dziękuję za relację a szczególnie za Wenecję :D miło było powspominać :lol:
Mam nadzieję, że w przyszłym roku .....kilka dni spędzę na ziemi włoskiej ciiiiiiiiii, żeby nie zapeszyć :roll:

Sąsiadko :D życzę udanych wakacji w Grecji 8) :boss:
Ja na swoje ( wakacje) muszę niestety poczekać do... września :mrgreen:
:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.08.2019 09:26

Mój totalny brak czasu ostatnio nie pozwala mi być na bieżąco na forum, ale nadrobiłam u Ciebie co miałam nadrobić... Dzięki za relację...
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
Włoska majówka AD 2018… - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone