Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majówka 2022

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005
Majówka 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 02.04.2022 16:06

Jest wątek Wielkanoc 2022, więc niech będzie też majówka 2022. Plany wyjazdowe, propozycje zwiedzania, miejsca (kwatery, ośrodki, hotele) na pobyt w tym okresie.
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 08.04.2022 23:07

Ponad sto odsłon i żadnego wpisu. Naprawdę nikt z szanownych forumowiczów nie wybiera się na majówkę?
Żeby wątek rozruszać - Istria, Umag 31.04 -08.05.Na dobry początek w Cro w tym roku. Wyjazd 31.04., po drodze jak zwykle, gdy jedziemy na Istrię obiad w Mikulovie, wieczorny spacer po Ljubljanie... od 01.05 Umag. Winnice Istrii, znów kila chwil w Porecu, Rovinij musi być, no i wieczór w Piranie. Trochę Malvazji, trochę muskatu... Rezerwacja właśnie zrobiona :)
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 09.04.2022 12:49

Hey , ja ruszam 5.05 do Mareda obok Novigradu na Istrii i zostaje do 30.05 na razie mam taką rezerwację. Również zamierzam odwiedzić winnice Kabola , Kozlović oraz Pervino.W związku ,że to mój X pobyt na Istrii , zamierzam rozglądać się za jakąś nieruchomością ale w interiorze , objechać cale wybrzeże i spędzić trochę czasu na wodzie. Pozdrawiam i miłego pobytu :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10864
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.04.2022 09:16

komaciek napisał(a):Ponad sto odsłon i żadnego wpisu.

Ostatnio zauważyłem, że jest totalna bieda z wpisami, zwykle w soboty było sporo, a tu wczoraj w moich obserwowanych wątkach 4 wpisy 8O
Więc taka ogólna tendencja, mam nadzieję, chwilowa.
komaciek napisał(a):Naprawdę nikt z szanownych forumowiczów nie wybiera się na majówkę?

Ja się wybieram, o czym w kilku wątkach już pisałem - aczkolwiek są jeszcze pewne przeciwskazania...
Docelowo ma być Metajna wraz z całym Pagiem, ale też okolice bliższe i dalsze - a jak zdrowie pozwoli to powrót sentymentalny po wielu wielu latach do Plitvic, i jak zwykle coś po drodze.
komaciek napisał(a):Żeby wątek rozruszać - Istria, Umag 31.04 -08.05.

To czas najwyższy zapisać się do Kalendarza
komaciek napisał(a):Na dobry początek w Cro w tym roku. Wyjazd 31.04., po drodze jak zwykle, gdy jedziemy na Istrię obiad w Mikulovie, wieczorny spacer po Ljubljanie... od 01.05 Umag. Winnice Istrii, znów kila chwil w Porecu, Rovinij musi być, no i wieczór w Piranie. Trochę Malvazji, trochę muskatu... Rezerwacja właśnie zrobiona :)

Byłem, widziałem, jeszcze raz chętnie bym zobaczył... aczkolwiek Piran zostawiliśmy sobie na typowo Słoweński urlop.

Sretan Put :hut:
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 10.04.2022 15:01

Temcza napisał(a):Hey , ja ruszam 5.05 do Mareda obok Novigradu na Istrii i zostaje do 30.05 na razie mam taką rezerwację. Również zamierzam odwiedzić winnice Kabola , Kozlović oraz Pervino.W związku ,że to mój X pobyt na Istrii , zamierzam rozglądać się za jakąś nieruchomością ale w interiorze , objechać cale wybrzeże i spędzić trochę czasu na wodzie. Pozdrawiam i miłego pobytu :)


To naprawdę długa majówka przed Tobą, właściwie cały maj istrijski. Taka długość pobytu pozwala na powolną degustację smaków i widoków. W Kaboli robią świetną malvaziję :)
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 10.04.2022 15:10

Od wczoraj, to jest 9 kwietnia Chorwacja zniosła wszystkie obostrzenia do osób podróżujących z krajów UE. Tak więc majówka bez sprawdzania certyfikatów i wypełniania Enter Croatia.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10864
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.04.2022 06:55

komaciek napisał(a):Ponad sto odsłon i żadnego wpisu.

Wrzuciłem wpis... nawet się do niego nie odniosłeś, nie mówiąc o kalendarzu. Tyle w temacie :papa:
sebasp
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.04.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebasp » 24.04.2022 16:19

Wybieramy się na majówkę do Chorwacji. Środkowa Dalmacja. Gdzie polecacie szukać noclegów w tym okresie? Kwatery czy campingi?
Jedziemy z dwójką dzieci i cztery osoby dorosłe. Chcielibyśmy się zatrzymać blisko atrakcji takich jak restauracje deptaki a zarazem mieszkać gdzieś gdzie dzieci będą miały trochę swobody.
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 24.04.2022 23:32

sebasp napisał(a):Wybieramy się na majówkę do Chorwacji. Środkowa Dalmacja. Gdzie polecacie szukać noclegów w tym okresie? Kwatery czy campingi?
Jedziemy z dwójką dzieci i cztery osoby dorosłe. Chcielibyśmy się zatrzymać blisko atrakcji takich jak restauracje deptaki a zarazem mieszkać gdzieś gdzie dzieci będą miały trochę swobody.

Nocleg znajdziesz bez problemu. Najlepiej wybrać miejscowość, która Cię interesuje, popatrzeć na mapę google i rozesłać maile do właścicieli wybranych willi.
Campingi te większe są czynne - na przykład Solaris koło Šibenika.
ZAQ_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 28.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 25.04.2022 07:42

komaciek napisał(a):Ponad sto odsłon i żadnego wpisu. Naprawdę nikt z szanownych forumowiczów nie wybiera się na majówkę?
Żeby wątek rozruszać - Istria, Umag 31.04 -08.05.Na dobry początek w Cro w tym roku. Wyjazd 31.04., po drodze jak zwykle, gdy jedziemy na Istrię obiad w Mikulovie, wieczorny spacer po Ljubljanie... od 01.05 Umag. Winnice Istrii, znów kila chwil w Porecu, Rovinij musi być, no i wieczór w Piranie. Trochę Malvazji, trochę muskatu... Rezerwacja właśnie zrobiona :)


Hej,
a tak z ciekawości, czy w Mikulovie masz jakąś fajną miejscówkę na obiad? akurat, w porze obiadowej będziemy w tamtym rejonie :papa:
sebasp
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.04.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebasp » 25.04.2022 14:49

Czego można się spodziewać na początku sezonu na campingu Solaris koło Šibenika ?
Czy na miejscu będzie otwarta jakaś restauracja ? Czy place zabaw będą dostępne dla dzieci ?
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 25.04.2022 22:49

Jadę na majówkę, tym razem na Istrię. Czas wrócić, coś nowego zobaczyć. No i mam nadzieję znaleźć w Rovinj knajpkę, gdzie jadłam najlepsze kalmary nadziewane serem i szynką.
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 25.04.2022 22:58

Nasza majówka to tym razem Cypr, 10 dni.
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 26.04.2022 19:24

ZAQ_12 napisał(a):
komaciek napisał(a):Ponad sto odsłon i żadnego wpisu. Naprawdę nikt z szanownych forumowiczów nie wybiera się na majówkę?
Żeby wątek rozruszać - Istria, Umag 31.04 -08.05.Na dobry początek w Cro w tym roku. Wyjazd 31.04., po drodze jak zwykle, gdy jedziemy na Istrię obiad w Mikulovie, wieczorny spacer po Ljubljanie... od 01.05 Umag. Winnice Istrii, znów kila chwil w Porecu, Rovinij musi być, no i wieczór w Piranie. Trochę Malvazji, trochę muskatu... Rezerwacja właśnie zrobiona :)


Hej,
a tak z ciekawości, czy w Mikulovie masz jakąś fajną miejscówkę na obiad? akurat, w porze obiadowej będziemy w tamtym rejonie :papa:


Na szybki ale smaczny obiad, taki w drodze do Chorwacji, czy podczas zwiedzania Mikulova, idealnie nadaje się Bistro KUK przy ulicy Kostelní náměstí 4. A po obiedzie proponuję małe zakupy w Sýrárna Klimeš, gdzie można skosztować różnej maści serów i wędlin i kupić te, które najbardziej smakują oraz kilka butelek wina :)
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 26.04.2022 19:28

husband napisał(a):Nasza majówka to tym razem Cypr, 10 dni.

To będziecie mieli majówkę z wszechobecnymi tam Rosjanami i flagami Rosji na hotelach, niektórych domach i jachtach.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone