Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majówka 2014 w Chorwacji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
shin0bi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2010
Majówka 2014 w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) shin0bi » 20.03.2014 11:19

Hej,

Szukam pomysłu na majówke w Chorwacji z dziewczyną i liczę, że podrzucicie jakiś pomysł. Ogólnie w Chrowacji byłem wielokrotnie (głownie Dalmacja i kilka razy Istria), ale mam wrażenie, że wszystkie wyjazdy ostatnio były na jedno kopyto (ciagle te same okolice i model pobytu). Może podrzucicie jakieś ciekawe pomysły, zarówno jeśli chodzi o miejsce docelowe jak i "model" wyjazdu (odpoczynek/zwiedzanie). Rozważam tym razem nawet hotele bo słyszałem, że maju są czasem fajne promocje, ale myśle, że pewnie i tak skończy się na apartamencie.

Jeszcze info gdzie głownie bywałem:
- Śibenik
- Pakośtane
- Vodice

Liczę na was :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.03.2014 20:40

mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 24.03.2014 12:36

My w tym roku wybieramy się na Majówkę na Istrie do miejscowości Rabać.Wprawdzie preferujemy bardziej południowe klimaty ale w Rabaci byliśmy parę lat temu na wakacjach i bardzo nam się spodobało i jak na Majówke w sam raz:)Miejscowość bardzo malownicza widoki trochę dalmatyńskie góry morze itp.Jest co zwiedzać-rzut beretem do pobliskiego Labina niedaleko do Puli itp.Szukaliśmy apartamentu ale w tym okresie dla 2 osób apartament wychodzi tylko trochę taniej niż hotel.Zarezerwowaliśmy więc hotel wprawdzie nie jakiś luksusowy ale za 43 euro za pokój za 2 osoby plus śniadanie i kolacja w formie bufety myślę , że jest ok.Odpada gotowanie i z drugiej strony też nie byłam pewna jak pod koniec kwietnia i na początku maja wygląda oferta gastronomiczna w miasteczku(czy są pootwierany knajpki).
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 28.03.2014 15:34

shin0bi żeby nie było nudno to albo bardziej na północ. Tu poleciłabym Ci moją ukochaną Istrię.
Ukochaną do tego stopnia, że zamiast na majówkę jedziemy tam na wielkanocną ,,kwietniówkę".
W końcu, im szybciej tym lepiej :)
Piękny region o całkowicie odmiennym charakterze.
Albo dokładnie w drugą stronę, czyli maksymalnie na południe. Logika podpowiada,
że powinno być tam cieplej :hut: Można wyskoczyć do Czarnogóry, a wieczory spędzać w Dubrovniku.
Tak czy siak nowe wrażenia zapewnione :papa:
shin0bi
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) shin0bi » 31.03.2014 11:20

Dzięki wszystkim za odpowiedzi - póki co skłaniam się ku Istrii, musze tylko jeszcze ułożyć jakiś sensowny plan: co zwiedzić i gdzie zatrzymać się na odpoczynek :)
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 04.04.2014 20:18

Jak Chorwacja, to plażowanie, zwiedzanie, żeglowanie. Ja w tym roku wybieram się do Omis-u i zaczęłam szukać w internecie innych atrakcji. I znalazłam. Nazywa się Zipline. Jak wrzucisz do YouTube hasło "Zipline Omis", to wyskoczą filmiki i zobaczysz, co to jest. Również na Vimeo jest jednen fajny filmik. Atrakcje i adrenalina jak widać gwarantowane. Biuro, które oferuje te atrakcje mieści się w Omisu. Mają swoją stronę internetową, ale nie mogę wkleić linku, bo za krótko jestem Cromaniakiem. Ale wpisz w wyszukiwarkę Zipline Croatia i pierwsza pozycja, która się pokaże, to jest ta strona. Niestety nie ma jej w języku polskim. Chyba nie jest to jeszcze bardzo rozpowszechnione, bo na forum Cromaniaków nikt mi jeszcze nic nie napisał na ten temat. Gdybyś skorzystał, to daj znać, czy Ci się spodobało.
Życzę miłej majówki.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone