Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2021 - Michał

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.10.2021 08:54

:lol: :lol: Ten hvarski pył.... My zawsze przed powrotem myjemy samochód, przede wszystkim ze wzgl. na porządne domycie szyb i świateł przed nocną jazdą.....


majkik75 napisał(a): Bo wiecie, po 6 razach w Cro, jak zaczynasz wymieniać po kolei ważniejsze miejscowości and chorwackim morzem idąc od góry a z pamięci nie wiem, czy Dźwirzyno jest z prawej czy lewej strony Kołobrzegu, to wiedz, że coś się dzieje :lol: :mrgreen:
:lol: :lol: Świetne. Ja bylam 14 razy i udało się zwiedzić od Istrii, aż do Cavtatu, ostatnio nawet mnie na chorwackie wspominki wzięło....i porównania odwiedzonych miejsc.....


majkik75 napisał(a):Stawiam na Grecję, ale zobaczymy co wyjdzie.
Też jestem ciekawa, co u Ciebie wyjdzie...

:papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 08.10.2021 09:34

piekara114 napisał(a): Też jestem ciekawa, co u Ciebie wyjdzie...

:papa:


Wiesz, może wyjdzie znów Chorwacja, bo się okaże, że to jest z jakichś względów najprostszy do osiągnięcia kraj ...
Ale mamy wszyscy już ochotę na zmianę. Ale mówię, oby zdrowie było ... :papa:

pozdrawiam, Michał
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.10.2021 09:42

majkik75 napisał(a):
piekara114 napisał(a): Też jestem ciekawa, co u Ciebie wyjdzie...
Wiesz, może wyjdzie znów Chorwacja, bo się okaże, że to jest z jakichś względów najprostszy do osiągnięcia kraj ...
Myślę, że już tak trudno jak rok temu nie będzie.... Tu Cro ma plus, dojazd do granicy chorwackiej to przejazd i w UE i w Schengen.... no i krótki czas dojazdu (przynajmniej dla mnie z samego południa PL).
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 08.10.2021 12:16

piekara114 napisał(a):Myślę, że już tak trudno jak rok temu nie będzie.... Tu Cro ma plus, dojazd do granicy chorwackiej to przejazd i w UE i w Schengen.... no i krótki czas dojazdu (przynajmniej dla mnie z samego południa PL).


Dla mnie z centrum Polski też nie jest źle, oraz uważam, że Cro ma wszelkie atuty kraju wakacyjnego. Ale człowiek "głodny" jest innych doświadczeń, co będzie to będzie ;)

No i obyśmy jeszcze z przywilejów UE i Schengen mogli skorzystać ... :roll: :twisted:

pozdrawiam, Michał
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.10.2021 12:10

Trąba nie jestem , przynajmniej biorąc pod uwagę kryterium , jakim jest czytanie Twojej relacji :lol:

Jest prócz Chorwacji jeszcze kilka ciekawych krajów do odwiedzenia , więc na kolejne wakacje coś wybierzecie , zdrowia nie zabraknie ( to bardzo ważne , o czym przekonałem się ostatnio :roll: ) i będzie kolejny powód do pisania relacji . . .


Póki co dziękuję i pozdrawiam
Piotr
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.10.2021 20:24

piotrf napisał(a):... zdrowia nie zabraknie ( to bardzo ważne , o czym przekonałem się ostatnio :roll: )


A więc zdrowia dla nas :papa:

pozdrawiam, Michał
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.10.2021 17:52

Dzięki Michał za świetną relację.
Miło się czytało, oglądało i wspominało :D :papa:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.10.2021 18:03

Dzięki za relację. dwa miesiące to naprawdę bardzo niedługo. Jeśli trafię na Hvar to na pewno z Twojej relacji skorzystam. A Varażdin to wiadomo, że super.


Bo wiecie, po 6 razach w Cro, jak zaczynasz wymieniać po kolei ważniejsze miejscowości and chorwackim morzem idąc od góry a z pamięci nie wiem, czy Dźwirzyno jest z prawej czy lewej strony Kołobrzegu, to wiedz, że coś się dzieje :lol: :mrgreen:


Oj tam, na naszym wybrzeżu miejscowości chyba nie są, aż tak charakterystyczne jak niektóre w Chorwacji. :)
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 11.10.2021 20:21

Habanero napisał(a):Dzięki Michał za świetną relację.
Miło się czytało, oglądało i wspominało :D :papa:


Dziękuję :oops: :papa:

pomorzanka zachodnia napisał(a):
Oj tam, na naszym wybrzeżu miejscowości chyba nie są, aż tak charakterystyczne jak niektóre w Chorwacji. :)


No nie wiem, ile to razy się czyta porównania np. Omiśa do Władysławowa :oczko_usmiech: :lol:

pozdrawiam, Michał
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.10.2021 09:11

Nadrobione. Dzięki za relację i wędrówki po kilku nie znanych mi z osobistych wycieczek miejscach :papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 12.10.2021 11:37

Kapitańska Baba napisał(a):Nadrobione. Dzięki za relację i wędrówki po kilku nie znanych mi z osobistych wycieczek miejscach :papa:


Dziękuję także za odwiedziny :D :papa:

pozdrawiam, Michał
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.10.2021 12:03

Michale, wiesz sam, że relacja była just on time dla mnie. Dzięki
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 12.10.2021 13:40

te kiero napisał(a):Michale, wiesz sam, że relacja była just on time dla mnie. Dzięki


Wiem, udało się wstrzelić ;)
Dzięki :papa:

pozdrawiam, Michał
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.07.2022 11:30

Fajna ta Twoja przydomowa plaża :D
Ma klimat. Pozdrawiamy z P....
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 21.07.2022 12:03

Habanero napisał(a):Fajna ta Twoja przydomowa plaża :D
Ma klimat. Pozdrawiamy z P....


Zdjęcie, bo nie uwierzę :!: 8)
Jeśli jesteście na Prapatnej, to się ogromnie cieszę :D To teraz tą drogą pod górę i na pieszo do Malej Stinivy ;)

pozdrawiam, Michał :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar 2021 - Michał - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone