Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Teneryfa 2022 czyli 11 dni ze zwierzętami - Michał

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 16.11.2022 21:35

Fajnie, że wróciliście zadowoleni z Teneryfy.
Podziwiam też wytrwałość w opisywaniu wyjazdu i dokładność tegoż opisu... ja jakoś nie potrafię się zabrać za zrelacjonowanie tych typowo "wakacyjnych" wojaży, a nawiasem mówiąc, Tene w tym roku też się udało odwiedzić :) choć pogoda była "pod psem" :(
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 17.11.2022 10:05

Raphael napisał(a):Fajnie, że wróciliście zadowoleni z Teneryfy.
Podziwiam też wytrwałość w opisywaniu wyjazdu i dokładność tegoż opisu... ja jakoś nie potrafię się zabrać za zrelacjonowanie tych typowo "wakacyjnych" wojaży, a nawiasem mówiąc, Tene w tym roku też się udało odwiedzić :) choć pogoda była "pod psem" :(


Tak, bardzo jesteśmy zadowoleni :) A piszę tak, jak sam chciałbym czytać. Najbardziej doceniam w innych relacjach to jak ktoś właśnie opisuje jak gdzieś dotrzeć, gdzie co znaleźć. Na co trzeba uważać, na co zwrócić uwagę. Takie "how to" ... ;)
My też pierwsze dni mieliśmy nie totalnie słoneczne, ale taki urok i uważam zaleta tego miejsca.

Dzięki, pozdrawiam, Michał :papa:
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2437
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 17.11.2022 19:14

Dziękuję bardzo :D .
Fajnie pokazałeś Teneryfę, tak fajnie, że narobiłeś mi chęci na wyjazd :D .
Będę do Twojej relacji wracała podczas dopracowywania szczegółów.
Odnośnie wydatków, pewnie na dwoje w 10 tys. by się zamknęło. Podejrzewam, że koszt byłby mniejszy w innym terminie. Norma na te czasy .
Dokąd teraz?
:papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 17.11.2022 20:13

wiola2012 napisał(a):Dziękuję bardzo :D .
Fajnie pokazałeś Teneryfę, tak fajnie, że narobiłeś mi chęci na wyjazd :D .
Będę do Twojej relacji wracała podczas dopracowywania szczegółów.
Odnośnie wydatków, pewnie na dwoje w 10 tys. by się zamknęło. Podejrzewam, że koszt byłby mniejszy w innym terminie. Norma na te czasy .
Dokąd teraz?
:papa:


Dziękuję :) Korzystaj - mam nadzieję, że na coś się ta relacja przyda ;)
10 tyś na dwoje wg mnie wystarczy. Tzn, jak nie ma się wygórowanych wymagań, głównie lokalowych, bo łatwo znaleźć drogie hotele na Teneryfie 8) :wink: No i loty z pewnym wyprzedzeniem w promocji też będą tańsze ...
A teraz ... nie wiem :roll: Na razie w styczniu nasze góry i krótki wyjazd na narty. A potem matura córki ... Dopiero po tym zaczniemy coś ogarniać, jak się wszystko już ułoży ...
Korea mi chodzi po głowie ... 8O Południowa :lol:

pozdrawiam, Michał
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.11.2022 07:26

majkik75 napisał(a):Dziękuję :) Korzystaj - mam nadzieję, że na coś się ta relacja przyda ;)
10 tyś na dwoje wg mnie wystarczy. Tzn, jak nie ma się wygórowanych wymagań, głównie lokalowych, bo łatwo znaleźć drogie hotele na Teneryfie 8) :wink: No i loty z pewnym wyprzedzeniem w promocji też będą tańsze ...
A teraz ... nie wiem :roll: Na razie w styczniu nasze góry i krótki wyjazd na narty. A potem matura córki ... Dopiero po tym zaczniemy coś ogarniać, jak się wszystko już ułoży ...
Korea mi chodzi po głowie ... 8O Południowa :lol:

pozdrawiam, Michał


Mieszkanie też można znaleźć w dobrej cenie. Ja w każdym razie myślę o inwestycji tam, tylko trzeba zebrać trochę kasy ;)
Jeśli chodzi o Koreę - to do północnej też możesz skoczyć - z Dennisem Rodmanem ;)

:papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 18.11.2022 08:36

tony montana napisał(a):
Mieszkanie też można znaleźć w dobrej cenie. Ja w każdym razie myślę o inwestycji tam, tylko trzeba zebrać trochę kasy ;)
Jeśli chodzi o Koreę - to do północnej też możesz skoczyć - z Dennisem Rodmanem ;)

:papa:


Mijaliśmy czasem w Puerto biura nieruchomości i już do 100 tyś EUR kupi się domek. Szału nie ma, ale jest. Za 300-400 tyś EUR były oferty już bardzo fajnych, nowoczesnych z basenami. To wychodzi powiedzmy niepełne 2 bańki. W tej cenie to są teraz domy w PL :lol: Ale dla mnie to byłoby to bez sensu wiązanie się tylko z jednym miejscem i krajem. Osobiście wolałbym mieszkać w różnych miejscach po trochu ;)

Dobrze, ze nie wiedziałem kim jest Dennis Rodman :lol:

pozdrawiam, Michał
olkas
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 18.11.2022 10:18

Teraz i ja mam ochotę tam jechać.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.11.2022 10:55

majkik75 napisał(a):
Dobrze, ze nie wiedziałem kim jest Dennis Rodman :lol:

pozdrawiam, Michał


Polecam fascynującą lekturę
"Zły do szpiku kości" ;)
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/95478/zly-do-szpiku-kosci-biografia-dennisa-rodmana

:lol: :lol: :lol: :lol:
Styl pierwsza klasa
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2204
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 18.11.2022 13:51

olkas napisał(a):Teraz i ja mam ochotę tam jechać.


Ale na Teneryfę, czy do Korei ? :mrgreen:

pozdrawiam, Michał
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
Teneryfa 2022 czyli 11 dni ze zwierzętami - Michał - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone