Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja - Lefkada, Kefalonia... 2011

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005
Re: Sorry postaram się "poduczyć"

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 25.05.2012 13:31

mazandi napisał(a):Gdyby ktoś miał ochotę i napisał nam parę słów na temat trasy ( któredy najlepiej ) ew. kwater na miejscu to byłbym wdzięczny.


Wiesz, 'którędy najlepiej' to pojęcie względne :)
My jeździmy z Opola najprostszą drogą... Brno - Bratysława - Budapeszt - Belgrad - Skopje - Saloniki (kierunek) - Igoumenitsa - Patra (kierunek)... - myk w prawo :wink: i już Lefkada :)
Nt. kwater nic nie wiem bo my kempingowi... :)

pozdr
mazandi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.05.2012
Lefkada cd.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazandi » 25.05.2012 13:41

dzięki za Info. A jak tam się kampingi przedstawiają finansowo? duża różnica do kwater? W zeszłym roku byliśmy na PAG-u w Chorwacji tyle że koniec sierpnia- wrzesień i płaciliśmy za 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką 25 Euro za dzień. Do piaszczystej plaży było 100m. Czy w Grecji moga być podobne ceny czy wyższe? Patrzyłem na ofertę tej willi Eva , no to cena taka ho,ho ! Ale eksklusiv!
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 25.05.2012 13:48

Na kempach średnia cena za os./namiot/samochód to w sumie ok. 10 euro...

pozdr
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008
Re: Lefkada cd.

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 25.05.2012 14:12

mazandi napisał(a):dzięki za Info. A jak tam się kampingi przedstawiają finansowo? duża różnica do kwater? W zeszłym roku byliśmy na PAG-u w Chorwacji tyle że koniec sierpnia- wrzesień i płaciliśmy za 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką 25 Euro za dzień. Do piaszczystej plaży było 100m. Czy w Grecji moga być podobne ceny czy wyższe? Patrzyłem na ofertę tej willi Eva , no to cena taka ho,ho ! Ale eksklusiv!


Zdecydowanie wiele zależy od standardu kwatery, nie mniej często jest tak, że cena na campingu jest porównywalna do ceny apartamentu.

Więcej informacji o trasie i kwaterach w Grecji znajdziesz w moich wątkach TUTAJ

Pozdrawiam
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.05.2012 14:22

janusz.w. napisał(a):Na kempach średnia cena za os./namiot/samochód to w sumie ok. 10 euro...

pozdr


jak to za osobę? przeca to wychodzi średnio 40 euro za 4 osoby za dobę? jakoś Ci się chyba zbitek myślowy zrobił?
mazandi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.05.2012
Re: Lefkada cd.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazandi » 25.05.2012 14:28

taurus napisał(a):
mazandi napisał(a):dzięki za Info. A jak tam się kampingi przedstawiają finansowo? duża różnica do kwater? W zeszłym roku byliśmy na PAG-u w Chorwacji tyle że koniec sierpnia- wrzesień i płaciliśmy za 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką 25 Euro za dzień. Do piaszczystej plaży było 100m. Czy w Grecji moga być podobne ceny czy wyższe? Patrzyłem na ofertę tej willi Eva , no to cena taka ho,ho ! Ale eksklusiv!


Zdecydowanie wiele zależy od standardu kwatery, nie mniej często jest tak, że cena na campingu jest porównywalna do ceny apartamentu.

Więcej informacji o trasie i kwaterach w Grecji znajdziesz w moich wątkach TUTAJ

Pozdrawiam



Chylę czoło za pomoc! :D Podziekował, podziękował. Qlturka musi być!
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 25.05.2012 16:02

Krystof napisał(a):
janusz.w. napisał(a):Na kempach średnia cena za os./namiot/samochód to w sumie ok. 10 euro...

pozdr


jak to za osobę? przeca to wychodzi średnio 40 euro za 4 osoby za dobę? jakoś Ci się chyba zbitek myślowy zrobił?


Hmmm... Czy ja wiem czy zbitek... :wink: :lol:

Osoba: 7,50
Samochód: 5,00
Namiot: 3,00
...śrenio-osoba - 9,50 ...czyli po mojemu około 10,00...
Chyba, że mam zaćmienie popołudniowe... :lol:

Źródło:
http://www.camping-karavomilos.gr/uk/prices.asp

Oczywiście te 10,00 zawyżam celowo w moich przedwyjazdowych wyliczankach, bo wolę mieć więcej kasy zarezerwowanej na 'wszelki wypadek';)
Często cena wychodzi 8,00 czy 7,50 ...

pozdr
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.05.2012 16:19

kurka siwa - to sorry, nie spodziewałem się, że tak drogo

na Sithonii zaproponowali mi za:
auto + 2 adults + 2 children + electricity + lodówkę (chłodnię) do dyspozycji i meble campingowe w cenie ... 28 euro za dobę

jak odpisałem, że "aha", to jeszcze zeszli do 26 albo 24 euro za dobę :wink:

i na Sithonii ogólnie wychodzi ok. 7 euro za adults/auto/tent i ok 3,5 za child/elektro
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 25.05.2012 17:56

Krystof napisał(a):kurka siwa - to sorry, nie spodziewałem się, że tak drogo

na Sithonii zaproponowali mi za:
auto + 2 adults + 2 children + electricity + lodówkę (chłodnię) do dyspozycji i meble campingowe w cenie ... 28 euro za dobę

jak odpisałem, że "aha", to jeszcze zeszli do 26 albo 24 euro za dobę :wink:

i na Sithonii ogólnie wychodzi ok. 7 euro za adults/auto/tent i ok 3,5 za child/elektro


Ceny, które podajesz, potwierdzają w zasadzie to co napisał wyżej Janusz.
Choć wolę sposób zapisu Janusza :-)
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 25.05.2012 23:10

typ napisał(a):
Krystof napisał(a):kurka siwa - to sorry, nie spodziewałem się, że tak drogo

na Sithonii zaproponowali mi za:
auto + 2 adults + 2 children + electricity + lodówkę (chłodnię) do dyspozycji i meble campingowe w cenie ... 28 euro za dobę

jak odpisałem, że "aha", to jeszcze zeszli do 26 albo 24 euro za dobę :wink:

i na Sithonii ogólnie wychodzi ok. 7 euro za adults/auto/tent i ok 3,5 za child/elektro


Ceny, które podajesz, potwierdzają w zasadzie to co napisał wyżej Janusz.
Choć wolę sposób zapisu Janusza :-)


nie zrozumiałem intencji, że średnio 10 e na głowę
bo jeżeli 10 na głowę, to dla 4 osób średnio 40 e na dobę - o to mi chodziło

bo ja liczę tak:
- jeżeli auto 7
- namiot 7
- prąd 3,5
- dorosły 7
- dziecko 3,5
to średnia dla rodziny 2+2 wychodzi 28/4, czyli 7 na głowę

niby mala różnica, ale zawsze to 12 euro na dobę mniej

ale wczytałem się w temat i wydaje mi się, że i tak nieprawidlowo zinterpretowałem sposób liczenia Janusza :wink:

nieważne - ważne, że camping na Sithonii można znaleźć za ok. 25 euro za dobę dla 4 osob 8)
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 17.07.2012 21:59

Janusz, gdzie w tym roku eskapada :?: :?: :?:

Bo już się nie mogę relacji doczekać :D :D :D
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 18.07.2012 08:58

husband napisał(a):Janusz, gdzie w tym roku eskapada :?: :?: :?:

Bo już się nie mogę relacji doczekać :D :D :D


Ooo :!: :)
Miło mi...

W tym roku coś się po urlopie nie mogę pozbierać :?
Jakoś tak werwy brakuje, a i w pracy urwanie gwizdka :!:

Urlop był dla odmiany... w Grecji :wink: :lol:
Tak troszkę śladami Małgosi i Pawła, Pameli i Kowola... :)

pozdr
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 18.07.2012 10:28

Może zgadnę, Peloponez :?
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 18.07.2012 11:41

Lidia K napisał(a):Może zgadnę, Peloponez :?


Ale dlaczego :? ?

pozdr
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 18.07.2012 12:00

:? bo nie jestem pewna ale tak przypuszczałam, że może.
Peloponez byłby tym wspólnym śladem naszej 4 z poprzedniego roku.
Jak nie Peloponez to może Lefkada :?: albo śladem Kowala jakieś wyspy Jońskie :?: się załapały.

Prawdę mówiąc sporo kilometrów przejechaliśmy po Grecji chyba z 10 tysięcy się już uzbiera. Myślę, że dość trudno byłoby nasze ślady z daleka ominąć :wink: Najłatwiej na wyspach bo jeszcze mało ich widzieliśmy.

No ale widać, że masz lekką depresję pourlopową - w euforii byś nam tu już zajawkę pokazał. Podobnie jak rok temu to mogłoby nasze wrześniowe plany greckie wzbogacić. Mamy zamiar sporo czasu spędzić właśnie w Grecji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Grecja - Lefkada, Kefalonia... 2011 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone