Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja - Lefkada, Kefalonia... 2011

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 10.02.2014 13:23

gusia-s napisał(a):I mnie dopadła chęć na Lefkadę, a szczególnie na zachodnie wybrzeże :hearts: nie wiem jednak czy warto tam pchać się z przyczepą kempingową - długość całego zestawu z 9 m??? Czy dojazd np. do Vasiliki z przyczepką byłby faktycznie straszny? ewentualnie o tym kempingu myślę.



Jeśli dojedziesz do Lefkady to i do Vasilików, ale proponuję raczej przez wschodnie [na Lefce] wybrzeże.
Drogą przez Nidri.



gusia-s napisał(a):
Od strony zachodniego wybrzeża chyba nie ma kempingów?

Edit ... znalazłam jeszcze Kathisma właśnie od zach. strony :) więc może tu?


Kathisma ma chyba lepsze opinie, niż kamp w Vasilikach.

Ale jeśli mogę Ci coś doradzić to przemyśl, które plaże Was interesują.
Zakładam, że zachodnie.
Ale czy bardziej : Porto Katsiki i Egremni
czy np: Kalamitsi i Katisma

Od tego uzależniłbym wybór.

Pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.02.2014 16:24

Darkos napisał(a):Jeśli dojedziesz do Lefkady to i do Vasilików, ale proponuję raczej przez wschodnie [na Lefce] wybrzeże.
Drogą przez Nidri.

Oczywiście tę stronę brałam pod uwagę :) w razie gdyby ...

Darkos napisał(a):Kathisma ma chyba lepsze opinie, niż kamp w Vasilikach.
Ale jeśli mogę Ci coś doradzić to przemyśl, które plaże Was interesują.
Zakładam, że zachodnie.
Ale czy bardziej : Porto Katsiki i Egremni
czy np: Kalamitsi i Katisma
Od tego uzależniłbym wybór.
Pozdrawiam


Bardziej to jedne i drugie :D za dużo szczęścia na raz??? :D na kempingach tylko śpimy w zasadzie, więc dojazd na drugi koniec wyspy aby zobaczyć różne cuda nie stanowi problemu.
Wiesz może jak jest położony kemp. Kathisma? bo chyba nie bezpośrednio przy morzu? jak dobrze patrzę to jest tutaj???
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Grecja - Lefkada, Kefalonia... 2011 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone