Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tak to w życiu bywa, że znów Tucepi wygrywa - 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 28.02.2020 15:43

Ooo znowu widzę piękną plażę Nugal! :D Garma nie mniej urokliwa. Nie dotarliśmy tam niestety i teraz widzę, że jest czego żałować. :(
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 29.02.2020 18:00

Bardzo malownicza ta Garma. Chciałabym ją zobaczyć. A jak nie będzie parkingu.. to najwyżej zaparkujemy w Podgorze :P .
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 29.02.2020 21:49

Ten tajemniczy, samotny osobnik na łódce z "Waszej" wypożyczalni zapewne sprawdzał czy nie powtórzy się sytuacja i nie odpłyniecie za daleko :lol: :lol: :lol:
Plaże, które pokazujesz do których można dopłynąć są super :hearts:

Ps. Dobrze, że wróciłaś. Nasi znajomi też czytają Twoje relacje jako dobry przewodnik przed pierwszym wyjazdem do CRO :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 02.03.2020 10:39

piekara114 napisał(a):Ale fajna plaża, a jak byliśmy w Podgorze w 2013 r. to o niej nie wiedziałam :(

A tak blisko Podgory położona... W 2017 ją pominęliśmy, bo znaleźliśmy wtedy inną, ale w tym roku nauczeni po poprzednich przygodach z falami nie kombinowaliśmy i nie płynęliśmy zbyt daleko...
Katerina napisał(a):Tam jest odcinek Jadranki, przy którym cięzko zaparkować, ujechaliśmy kilkaset metrów i zaparkowaliśmy w czyimś obejściu :lol: , ale potem nie było łatwo wrócić do plaży wzdłuż magistrali, bo nie ma pobocza, więc z narażeniem życia dotarłam do tej Garmy. Ale to było w 2017, nie wiem jak jest teraz.

Dokładnie. Na tamtym odcinku bardzo ciężko jest zaparkować. Muszę zapytać brata gdzie oni wtedy zostawili auto.
Kapitańska Baba napisał(a):Nareszcie wróciłaś :wink:

No ja tak będę troszkę znikać i wracać... Naprawdę mam czasem tak, że nie chce mi się tego kompa odpalać i wrzucać kolejne odcinki, ale na pewno relację dokończę. Co prawda już niewiele zostało ale może ze 3 odcinki jeszcze będą :D
Kapitańska Baba napisał(a):Ładne widoki, piękne wejście do Makarskiej - te klify po bokach zatoki cieszą oczy :hearts:

Zawsze mnie będą cieszyć te widoki. Sama MR dla mnie jest i zawsze będzie przepiękna :hearts: Kiedyś chciałabym tutaj po sezonie przyjechać, żeby naprawdę nacieszyć się tymi wszystkimi miejscami w spokoju. Co prawda, byliśmy tutaj w 2014 na początku września, ale pogoda wtedy była taka okropna, że masakra.
W sezonie już mam trochę przesyt Makarskiej Riviery, co nie znaczy oczywiście, że już nie będę jej uważać za najpiękniejszy kawałek chorwackiej ziemi :D
Kapitańska Baba napisał(a):Pech z tym wiatrem albo szczęście - szkoda że wcześnie spłynęliście ale lepiej nie wspominać potem kiepskich chwil przy zbyt dużych falach :smo:

Niestety nie chcieliśmy ryzykować z dzieciakami. Gdybyśmy byli bez nich, to pewnie byśmy dalej popłynęli... Mam taką cichą nadzieję, że na Pagu w lipcu nie będzie takich wielkich fal jak tutaj i wykorzystamy łódkę na maksa. Planujemy na 2 dni ją wynająć, więc mam nadzieję troszkę nią popływać... :mrgreen: :mrgreen:
Epepa napisał(a):Ooo znowu widzę piękną plażę Nugal! :D Garma nie mniej urokliwa. Nie dotarliśmy tam niestety i teraz widzę, że jest czego żałować. :(

Plaża Nugal jest pięknie położona. Niedawno została oficjalnie wpisana do rejestru plaż nudystów. :D
pomorzanka zachodnia napisał(a):Bardzo malownicza ta Garma. Chciałabym ją zobaczyć. A jak nie będzie parkingu.. to najwyżej zaparkujemy w Podgorze :P .

Bez problemu z Podgory można do niej dojść, a po drodze zobaczyć jeszcze kilka małych plażyczek :D Może któraś będzie wolna tylko dla Was :D
khml napisał(a):Ten tajemniczy, samotny osobnik na łódce z "Waszej" wypożyczalni zapewne sprawdzał czy nie powtórzy się sytuacja i nie odpłyniecie za daleko :lol: :lol: :lol:

Zapewne właśnie taki był jego cel :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
khml napisał(a):Plaże, które pokazujesz do których można dopłynąć są super :hearts:

To tylko kilka. W 2017 mijaliśmy ich mnóstwo. Dzięki łódce można naprawdę fajnie sobie zagospodarować czas na Makarskiej Rivierze i w spokoju poplażować... :D
khml napisał(a):Ps. Dobrze, że wróciłaś. Nasi znajomi też czytają Twoje relacje jako dobry przewodnik przed pierwszym wyjazdem do CRO :D

Cieszę się, że moje relacje są komuś pomocne :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.03.2020 00:02

Nadrobiłam zaległości :)
Rejsik super, szkoda że taki krótki :(

Jeśli zamierzacie pływać po paskim zalewie to żadna fala Wam nie grozi o ile nie będzie wiała bura.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.03.2020 10:12

gusia-s napisał(a):Nadrobiłam zaległości :)
Rejsik super, szkoda że taki krótki :(

Jeśli zamierzacie pływać po paskim zalewie to żadna fala Wam nie grozi o ile nie będzie wiała bura.

Cieszę się, że wpadłaś do mnie, Gusia po tych Twoich kubańskich przygodach :D
:mrgreen: :mrgreen:

Mam nadzieję, że w tym roku uda się bezproblemowo i długo popływać łódką...
A w burę, to najlepiej uciekać daleko od wybrzeża. Raz płynęliśmy na fish picnic w ostatnim dniu wiatru i nieźle nas bujało... Fale zalewały dziób... Trochę się dziwiłam, że nie odwołali rejsu, ale chyba są już do tego przyzwyczajeni...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.03.2020 11:29

agata26061 napisał(a): Cieszę się, że wpadłaś do mnie, Gusia po tych Twoich kubańskich przygodach :D
:mrgreen: :mrgreen:
Ciężko wrócić do rzeczywistości ale i tak croplaże oraz Jadran górą gdyż nie lubię piachu :) nastawiona byłam na inne walory i satysfakcja powyżej poprzeczki ;)

agata26061 napisał(a): Mam nadzieję, że w tym roku uda się bezproblemowo i długo popływać łódką...
A w burę, to najlepiej uciekać daleko od wybrzeża. Raz płynęliśmy na fish picnic w ostatnim dniu wiatru i nieźle nas bujało... Fale zalewały dziób... Trochę się dziwiłam, że nie odwołali rejsu, ale chyba są już do tego przyzwyczajeni...
Na Pagu podczas bury uciekaliśmy na drugą stronę wyspy, Gajak, Mandre ... inny świat :mrgreen: więc gdyby Was dopadła to tam radzę się udać na przeczekanie/plażing.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.03.2020 16:04

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a): Cieszę się, że wpadłaś do mnie, Gusia po tych Twoich kubańskich przygodach :D
:mrgreen: :mrgreen:
Ciężko wrócić do rzeczywistości ale i tak croplaże oraz Jadran górą gdyż nie lubię piachu :) nastawiona byłam na inne walory i satysfakcja powyżej poprzeczki ;)

Cieszę się, że podróż Ci się udała. Dobrze, że nie uległyście panice związanej z tym wstretnym rozdmuchanym przez media wirusem.

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a): Mam nadzieję, że w tym roku uda się bezproblemowo i długo popływać łódką...
A w burę, to najlepiej uciekać daleko od wybrzeża. Raz płynęliśmy na fish picnic w ostatnim dniu wiatru i nieźle nas bujało... Fale zalewały dziób... Trochę się dziwiłam, że nie odwołali rejsu, ale chyba są już do tego przyzwyczajeni...
Na Pagu podczas bury uciekaliśmy na drugą stronę wyspy, Gajak, Mandre ... inny świat :mrgreen: więc gdyby Was dopadła to tam radzę się udać na przeczekanie/plażing.

My mamy takie szczęście, że prawie zawsze bura nas zastaje w Cro... Ale jak na 2 dni przyjdzie to ok, bo będzie okazja żeby w inne rejony uciekac :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 13.03.2020 12:51

Mega ten Wasz rejs , a plaże rewelacyjne. Się zrelaksowałem :oczko_usmiech:
Plaża z kamulcami, widoki, miasteczka i góry widziane z wody, wszystko piękne, jak z obrazka,
a radość dzieciaczków bezcenna :P Super odcinek :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.03.2020 20:12

Habanero napisał(a):Mega ten Wasz rejs , a plaże rewelacyjne. Się zrelaksowałem :oczko_usmiech:
Plaża z kamulcami, widoki, miasteczka i góry widziane z wody, wszystko piękne, jak z obrazka,
a radość dzieciaczków bezcenna :P Super odcinek :papa:

Dzieki. Niestety nie wyczerpalismy wszystkich możliwości poplywania łódka że względów o których pisalam, więc czuje trochę niedosyt. A jeśli jeszcze lipcowy wyjazd na Pag nie dojdzie do skutku to będzie zalamka... 8O 8O 8O
Tyle planow... Ale co się odwlecze... Staram się być dobrej myśli...
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.03.2020 22:56

Piękne zdjęcia :D , rejs i widoki z innej perspektywy - super 8)

Co do wyjazdu na Pag - trzeba mieć nadzieję , że sytuacja do tego czasu się ustabilizuje . . .


Pozdrawiam
Piotr
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 22.03.2020 00:56

hej Agata :D właśnie jednym tchem przeczytałam Twoją relację i jak to jest nuda, to ja taką nudę lubię :D super zdjęcia dzieciaczków szczećśliwych, piękna plaża "pod domem" i te fale i zachody słońca i rejs achhhh... czy nam się uda pojechać w tym roku... :cry: muszę czytać relacje i sama chyba zacznę swoją z Hvaru bo smutno, czekam na dalszy ciąg :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 04.04.2020 19:38

Zdjęcia z rejsu rewelacyjne - wszystko się ładniej prezentuje od tego co mi zostało w pamięci...
Byliśmy na plażach Tucepi we wrześniu 2013 - naszą ulubioną w tej miejscowości była wówczas dzika pod zrujnowanym Hotelem Jadran.
Widzę, że teraz tą plażę zdewastowali... :roll:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.04.2020 19:50

Świetna relacja, piękne zachody słońca, własnie ich mi najbardziej w mojej lokalizacji brakuje:(
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 15.04.2020 15:14

piotrf napisał(a):Piękne zdjęcia :D , rejs i widoki z innej perspektywy - super 8)

Dzięki :D
Co do wyjazdu na Pag - trzeba mieć nadzieję , że sytuacja do tego czasu się ustabilizuje . . .
[/quote]
Miejmy nadzieje, że wszystko wróci do normy... Ciężko będzie nie jechać do Cro... 13 lipca mam rezerwacje w Pagu na Pagu i aż się boję co będzie do 13 lipca... Jak będę siedziala wtedy dalej w domu na 4 literkach to chyba będzie to najbardziej depresyjny dzień tego roku...
slawek&gosia napisał(a):hej Agata :D właśnie jednym tchem przeczytałam Twoją relację i jak to jest nuda, to ja taką nudę lubię :D super zdjęcia dzieciaczków szczećśliwych, piękna plaża "pod domem" i te fale i zachody słońca i rejs achhhh... czy nam się uda pojechać w tym roku... :cry: muszę czytać relacje i sama chyba zacznę swoją z Hvaru bo smutno, czekam na dalszy ciąg :papa:

Dzięki. Niebawem coś postaram się wrzucić ale totalny brak weny...
Ja od początku izolacji bardzo mało wchodzilam na forum, bo nie mogłam się pogodzić z chociażby jakimkolwiek zaburzeniem terminu moich wakacji. Wiem, że jest wcześnie, ale myśl przemykajaca po glowie, że nie pojedziemy do Cro doprowadza mnie do szalu...
Zaczynaj pisać koniecznie swoją z Hvaru. Przepięknie tam. W głowie cały czas mam pełno przepięknych wspomnień z moich wakacji na Hvarze w 2018 :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tak to w życiu bywa, że znów Tucepi wygrywa - 2019 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone