Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trochę słońca zimą... Andaluzja Luty 2019

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.02.2020 17:17

Ja już też jestem po, zdecydowanie było warto. Zdecydowanie też nie był to aż tak intensywny wyjazd jak Tonego, ale trochę udało nam się zobaczyć. Na szczęście bilety do Alhambry rzutem na taśmę kupiłam kilka dni przed wyjazdem.
A spotkanie z małpami na Gibraltarze - bezcenne. Pogoda też spisała nam się na medal. Ogólnie ferie w Andaluzji polecam w 100% :D :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.02.2020 21:55

No to super :) kiedy relacja?
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.02.2020 21:57

KOL napisał(a):My tez odwiedziliśmy niedawno Andaluzję tylko trochę wcześniej od Was, na przełomie roku, i też lecieliśmy do Alicante. Widzę na zdjęciach, że w lutym trochę mniej ludzi niż kiedy my tam byliśmy. W Rondzie byliśmy 30.12 i były prawdziwe tłumy. Alhambry nie udało nam się dokładnie zwiedzić bo zaspałem z biletami i dwa tygodnie wcześniej już nie udało mi się ich kupić.

Pozdrawiam


Hej
Z tymże my byliśmy w zeszłym roku (luty 2019) a Wy jak tozumi teraz niedawno?
Sylwester w Granadzie albo Maladze mógłby być extra :)
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.02.2020 08:38

tony montana napisał(a):No to super :) kiedy relacja?


A z tym to może być gorzej :oops:
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 19.02.2020 16:34

tony montana napisał(a):Hej
Z tymże my byliśmy w zeszłym roku (luty 2019) a Wy jak tozumi teraz niedawno?
Sylwester w Granadzie albo Maladze mógłby być extra :)


Tak, byliśmy od 28.12.19 do 4.01.2020. Sylwestra akurat spędziliśmy W Esteponie, gdzie mięliśmy wynajęte mieszkanie. Cicho spokojnie, podobało nam się.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.02.2020 13:34

KOL napisał(a):
tony montana napisał(a):Hej
Z tymże my byliśmy w zeszłym roku (luty 2019) a Wy jak tozumi teraz niedawno?
Sylwester w Granadzie albo Maladze mógłby być extra :)


Tak, byliśmy od 28.12.19 do 4.01.2020. Sylwestra akurat spędziliśmy W Esteponie, gdzie mięliśmy wynajęte mieszkanie. Cicho spokojnie, podobało nam się.


W Esteponie byliśmy w Orchidarium. Niestety to kiepska pora bo storczyki kwitły bardzo słabo :cry:
Ale samo miejsce całkiem fajne. Wstęp 3 euro.
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
Trochę słońca zimą... Andaluzja Luty 2019 - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone