Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda 2017 i 2018 i 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 18.05.2020 12:59

Ural napisał(a):Fajnie się czytało.


Dzięki Pozdrawiam!!!!!! serdecznie !
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 18.05.2020 13:07

michago napisał(a):
wikol napisał(a):Przyjemna relacja. Zwłaszcza że byłem w 2019r w Baśka Voda. Miasteczko ma taką magię że chce się wracać. Zwłaszcza widok na Biokovo.

Dziękuję, chce się wracać, mnie też jakoś ciągnie, a widok biokovo, mega, A i wjazd autem to atrakcja, he he ale wjechalem tam kiedyś parę lat temu, widok ekstra z góry, w tym roku otworzyli na górze jakiś taras widokowy więc trzeba to zaliczyc, he he he, ale droga tam taka sama, he he he

Pierwszy raz byliśmy w Tucepi w 2013r, przejazd przez tunel Sveti Ilija był płatny 20kn.
Zdecydowana większość tutaj nie lubi RM dlatego tak mało wpisów ;), nie martw się ;)
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 18.05.2020 13:35

wikol napisał(a):
michago napisał(a):
wikol napisał(a):Przyjemna relacja. Zwłaszcza że byłem w 2019r w Baśka Voda. Miasteczko ma taką magię że chce się wracać. Zwłaszcza widok na Biokovo.

Dziękuję, chce się wracać, mnie też jakoś ciągnie, a widok biokovo, mega, A i wjazd autem to atrakcja, he he ale wjechalem tam kiedyś parę lat temu, widok ekstra z góry, w tym roku otworzyli na górze jakiś taras widokowy więc trzeba to zaliczyc, he he he, ale droga tam taka sama, he he he

Pierwszy raz byliśmy w Tucepi w 2013r, przejazd przez tunel Sveti Ilija był płatny 20kn.
Zdecydowana większość tutaj nie lubi RM dlatego tak mało wpisów ;), nie martw się ;)



:) Tunel od 2018 już nie jest płatny, a płatność ma związek z czym?, płatności można było uniknąć korzystając z zjazdu Sestanovac i z Breli jedziesz stara drogą, albo pieszo nawet z Breli do Tucepi też można:), ja się nie martwię:) he he he , tu większość RM nie lubi?:):) he he
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 18.05.2020 14:42

Fajna relacja -fajny pomysł z Pulą i Wenecją. Ja mam w planach zrobić kiedyś odwrotnie-najpierw zobaczyć Wenecję i Pulę z Rovinjem a potem pomknąć do BV. Mam rezerwację u pani Vedranki na 8 nocy w lipcu lub 10 w sierpniu=ten lipcowy termin połączony z 5 noclegami w Srebreno za Dubrownikiem. Mam nadzieję,że któryś z terminów wypali. Pisałeś,że zostaliście na noc w Dubrowniku-mam nadzieję,że Vedranka nie szukała Was przez policję he he. Pozdrowienia a z tym mieszkaniem nieopodal Bałtyku -jesteście szczęściarzami.
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 18.05.2020 15:24

kibic hr napisał(a):Fajna relacja -fajny pomysł z Pulą i Wenecją. Ja mam w planach zrobić kiedyś odwrotnie-najpierw zobaczyć Wenecję i Pulę z Rovinjem a potem pomknąć do BV. Mam rezerwację u pani Vedranki na 8 nocy w lipcu lub 10 w sierpniu=ten lipcowy termin połączony z 5 noclegami w Srebreno za Dubrownikiem. Mam nadzieję,że któryś z terminów wypali. Pisałeś,że zostaliście na noc w Dubrowniku-mam nadzieję,że Vedranka nie szukała Was przez policję he he. Pozdrowienia a z tym mieszkaniem nieopodal Bałtyku -jesteście szczęściarzami.

Cześć, pomysł Wenecja -Pula, faktycznie podobał mi się, gdzieś to przed wyjazdem wyczytałem, jeszcze lepiej by było gdyby rejs był krótszy, bo licząć tam i powrót to trochę zajmuje, ale standardowe kółeczko zaliczyliśmy, poszliśmy w bok w uliczki gdzie całkiem turystów nie było, a pranie wisiało z okna do okna:), zjedliśmy, wypiliśmy kawkę, jak na pierwszy raz to uważam, że fajowo:). Kiedyś jeszcze tam wpadnę. Tak nocowaliśmy w Dubrowniku i nie było to planowane, wróciliśmy bardzo późno następnego dnia- fakt Nasza Pani nie spała, wręcz wyszła na przeciw nam, mimo późnej pory, wypytywała z nutką " uff dobrze że jesteście" , ale bez policji :). Wciągu tych 2 lat kilka razy późno wróciliśmy, fakt nie uprzedzałem, ale nigdy tego nie robię.:) Tak mamy blisko do morza naszego mogę teraz za 30 min być, ale pada, także bywamy na spacerach często, pozdrawiam serdecznie! Życzę by plany się udały, wypij piwko za mnie Tam! albo kawkę z tymi widokami w tle. Hej
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 18.05.2020 16:28

Jak nas wypuszczą z kraju i wpuszczą do Chorwacji a potem jeszcze wpuszczą do Polski bez kwarantanny to tak zrobię.
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 06.05.2022 21:54

Elegancko sie czytało wszystko. Ja w tym roku wybieram się o BV i tutaj chciałbym abyś polecił miejsca które muszę zobaczyć. Pozdrawiam
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 06.05.2022 22:16

Nigdy, ale to nigdy nie jeździmy w to samo miejsce :oczko_usmiech:
A tu...Baśka Voda w 2012, 2015, 2019
Fajnie sie czyta....
Pozdrawiam. Karina
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 06.05.2022 22:28

BV sąsiaduje patrząc na wodę w prawo z Brela, jest deptak, świetny spacer w dzien czy wieczorem, idz do końca Breli aż zobaczysz knajpeczke Plima warto zajść, zjeść, nie mają płatności kartą. Po drodze slynna skałka Breli, Drugi dzień możesz iść patrząc na wodę w lewo, deptakiem do Makarskiej wzdłuż prawie brzegu super wypad. Trzeba zajechać do Omisia 15km, zamek , spływy pontonowe, zip line obowiązkowy punkt programu. Troszkę dalej ale 30km obowiazkowo Trogir, i zaraz Split to tez mus. zaplanowac trzeba biokovo wjazd na górę Ś. Jurę, znajdziesz szczegóły na forum czy Fb. Można łajbą plynac na Hvar i Ból, cały dzień schodzi. 200 km Dubrownik . To tak na szybko ale obowiązkowe plany
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 11.05.2022 21:11

Powiedzcie czy są piaszczyste plaże w Baśce lub w okolicy ? Chodzi o małe dziecko aby miało zajęcie.
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 11.05.2022 23:24

Piaszczystych plaż nie ma, ale mimo wszystko dużo jest dzieci szczególnie w sąsiadującej miejscowości Brela do której dojdziesz pieszo deptakiem wzdłuż brzegu, blisko bo łączy sie z BV, mówią że rodzinne miasto to Tucepi, 15km dalej niż BV, ale piaszczystych plaż nie ma, kamyczki są.
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 12.05.2022 21:09

Dzięki za odpowiedź. Chciałem dziecku basen kupić taki żeby można było dziure wykopać i wody wlać do niego ale to chyba nie przejdzie ;)
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 12.05.2022 21:35

Karimatę pod basenik wez , ja jadę tez znowu z małym dzieckiem, biorę basenik,
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Baska Voda 2017 i 2018 i 2019 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone