Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda 2017 i 2018 i 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 09.05.2020 15:34

-Dzień 6-ciąg dalszy -Trogir-zdjęcia-
Załączniki:
10 rynt.JPG
Trogir
8 ulic.JPG
uliczki -Trogir
7aspod palma.JPG
Pod Palmą :)-Trogir
6 bulw.JPG
Trogir
5 bulwar.JPG
Trogir
4czekamy na ob.JPG
Czekamy na obiadek-Trogir
3obiad.JPG
Coś na ząb -Trogir
2piwko z przyj.JPG
Piwko w z przyjaciółmi w 2019r
1mecz w T.JPG
Mecz w knajpie w 2018roku-Trogir
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 09.05.2020 22:16

-Dzień 7- Plażowanie- oczywiście gdzie?---- w Breli. Nie pamiętam, który dokładnie to był dzień z tym plażowaniem, ale chyba to nie takie istotne. Plażowania są podobne, nasze na pewno, chyba wszystkie w Breli, i pewnie wszystkich nie pokażę, bo w sumie będą podobne, będą tylko kilka. Ale ja to lubię, pełen luz i już. Nie zrywamy się rano, z balkonu, już z daleka widać, że plaże w BV są pełne, my jak zwykle śniadanko na balkonie, kawka na balkonie, zbieramy graty i na dół do plaży potem w prawo wzdłuż wody idziemy do Breli. Jest gorąco i o to chodzi. Kąpiel, płetwy, maska i znowu do wody, Aśka się opala, ja mniej, a jak nie chce mi się leżeć to biorę słuchawki i długi spacer deptakiem. Oczywiście poszliśmy gdzieś coś zjeść. Polecam restaurację Nautica w Breli -Fajna naprawdę. A wieczorkiem oczywiście spacer. W 2019r. jeszcze miałem tą przyjemność raz czy dwa plażować tam z przyjaciółmi, jak znajdę zdjęcia to jeszcze później wstawię.
Załączniki:
7idziemy do Breli.jpg
Idziemy do Breli szukamy miejsca dla siebie
6w masce.jpg
Maska rurka i do wody
5w wodzie.JPG
w wodzie he he he
4 w wodzie pelenluz.jpg
luzik!
3 cos na zab1.JPG
trzeba coś zjeść
2cos na zab 2.JPG
ja też coś zamówiłem
1 spacer wieczerem.jpg
wieczorem oczywiście spacer
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.05.2020 22:20

Do BV podjechałem dwa lata temu przy powrocie z Imotski.
I tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że musieli by mi dopłacić żebym tam urlopował :oczko_usmiech:

Trzy lata pod rząd? 8O
Podziwiam.
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 09.05.2020 22:30

anakin napisał(a):Do BV podjechałem dwa lata temu przy powrocie z Imotski.
I tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że musieli by mi dopłacić żebym tam urlopował :oczko_usmiech:

Trzy lata pod rząd? 8O
Podziwiam.

Ja bym sobie pojechał jeszcze raz he he he :)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.05.2020 22:59

Popatrzę, bo w BV nie byłem i na razie nie wybieram się. :)
Ale masz tempo, trzecia strona i dzień 7. Kiedy ja dojdę do takiej formy? :oczko_usmiech:
anakin napisał(a):Trzy lata pod rząd? 8O
Podziwiam.

Też podziwiam, bo dla mnie to nie do zrealizowania. :)

BTW, Grzegorz, a ile razy Ty byłeś w Metajnie? :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.05.2020 23:05

walp napisał(a):BTW, Grzegorz, a ile razy Ty byłeś w Metajnie? :mrgreen:

Wiem do czego zmierzasz Waldek. :wink:
Ale to tak jakbyś porównywał Mustanga Shelby 1967 Eleaonore z Trabantem. :mrgreen:
Ale odpowiem- trzy.
I w tym roku (jak Moc pozwoli) czwarty. :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 09.05.2020 23:07

walp napisał(a):
BTW, Grzegorz, a ile razy Ty byłeś w Metajnie? :mrgreen:

Mnie tak na czuja wychodzi :
Fizycznie pewnie z sześć razy , ale duchowo - raz :wink: i pewnie nadal nie wrócił... :lol:

EDIT
Widzę,że się spóźniłem i pomyliłem... :lol:
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 09.05.2020 23:44

Chłopaki czy trabant czy mustang, czy - 4 razy czy 3 razy, jakaś licytacja? Jejciu , to urlopy i już, moje 3 razy w BV? Hm mogę przeciez, a jak mam się licytowac hm, to parę lat wcześniej byłem z 5 razy w Cro, w części Pn, Pd, wyspy, nie miałem wtedy smartfona ani cyfrowki by mieć milion zdjęć, choć teraz jak mam to i tak zdjęcia giną, ja ogólnie love cro i w każdy zakatek mogę jechać po kilka razy, w tym roku miałem być gdzieś indziej, i co za ironia, miałem być nie w Cro, A tu wirus i granice zamknęli i nie będę ani tam gdzie planowałem ani w Cro, ja nawet swój grób mam w Cro i to już 6 lat temu jak dobrze pamiętam, mam gdzieś foto
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 10.05.2020 02:25

:oczko_usmiech:
My z Małżem też mamy od dawna grób w Chorwacji :lol:
Zjedzą nas rybki i uj :lol:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 10.05.2020 07:41

Każdy ma swoje miejsca. Dla mnie Chorwacja to tylko RM. Dla mnie wycieczka do BiH to część urlopu więc tylko Riviera Makarska. Bez widoku na Biokovo to nie urlop.
Trzy razy byłem na RM, zdecydowanie za mało.
Pag dla mnie za smutny, bez szału.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.05.2020 10:14

michago napisał(a):Chłopaki czy trabant czy mustang, czy - 4 razy czy 3 razy, jakaś licytacja?

Ależ skąd.
To tylko takie nasze forumowe mini-rozmówki. :wink:
Bez żadnych wycieczek osobistych, więc się nie przejmuj i pisz...
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 10.05.2020 10:46

anakin napisał(a):
michago napisał(a):Chłopaki czy trabant czy mustang, czy - 4 razy czy 3 razy, jakaś licytacja?

Ależ skąd.
To tylko takie nasze forumowe mini-rozmówki. :wink:
Bez żadnych wycieczek osobistych, więc się nie przejmuj i pisz...



Wiem, wiem :) ja lubię takie rozmówki, przecież mieliśmy sobie pogadać he he he, ja jak odpowiem w dyskusji też z założenia pozytywnie, troszkę dla jaj, troszkę żeby ruszyć czytających ale bez złych intencji, mamy się śmiać bo mamy wspólny mianownik CRO:) i serdecznie dzięki, że zaglądacie zerkacie tu , fajnie serdecznie pozdrawiam, Pozdro!- powiem inaczej CRO-pozdro!
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 10.05.2020 10:52

Katerina napisał(a)::oczko_usmiech:
My z Małżem też mamy od dawna grób w Chorwacji :lol:
Zjedzą nas rybki i uj :lol:


Rybki? he he he, ja w Primosten nawet mierzyłem swoją długość w miejscu przygotowań do tamtego świata:), też z myślą, że mógłbym tam zostać he he he he
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 10.05.2020 11:00

wikol napisał(a):Każdy ma swoje miejsca. Dla mnie Chorwacja to tylko RM. Dla mnie wycieczka do BiH to część urlopu więc tylko Riviera Makarska. Bez widoku na Biokovo to nie urlop.
Trzy razy byłem na RM, zdecydowanie za mało.
Pag dla mnie za smutny, bez szału.


:) Każdy tu chwali swoje miejsca, każdy tu nawet na forum jest wręcz fanem swojej lokalizacji, a ile Fanów ma Omiś, ktoś tu pisze też o Tucepi, ile wpisów jest o Makarskiej , lubimy to i o to chodzi:) a forumowicze to już całkiem maniacy,oczywiście w pozytywnym znaczeniu piszę, pozdro!
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 10.05.2020 11:22

Mieszkańcy południowej PL mają jeszcze lepiej gdyż mogą jechać na raz. Z centralnej PL nie jest już tak łatwo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Baska Voda 2017 i 2018 i 2019 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone