Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda 2017 i 2018 i 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 05.05.2020 13:43

Kapitańska Baba napisał(a):Przyjemniej by się oglądało gdybyś jednak postawił zdjęcia do pionu :roll:


chyba wszystkie są prawidłowo, ja pierwszy raz coś wstawiamm, wybaczcie za błędy, muszę jeszcze opanować edytowanie/ poprawianie
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.05.2020 14:34

Baska Voda i znajome widoki-jeżdżę tam od 2014 i miałem jechać i w tym ale to może być niemożliwe. Bardzo podobne widoki mam z balkonu - myślę ,że mieszkaliście na Naputica a jeśli tak to który numer.
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 05.05.2020 14:55

kibic hr napisał(a):Baska Voda i znajome widoki-jeżdżę tam od 2014 i miałem jechać i w tym ale to może być niemożliwe. Bardzo podobne widoki mam z balkonu - myślę ,że mieszkaliście na Naputica a jeśli tak to który numer.


Cześć, masz rację ulica Naputica :) za każdym razem lądowałem z lokum na tej ulicy, a jeśli pytasz o numer to 45, swoją drogą dwa razy miałem ten sam apartament przy 45:), w roku 18 i 19, a w 17 parę domów dalej ale też Naputica :), Pozdrawiam
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.05.2020 15:24

Super, że kolejna relacja.
Przepraszam, ale nie Basca Voda, a Baška Voda, czyli przez "k".
Nie pisze tego oczywiście złośliwie, bo sama pisząc często na telefonie " zjadam " "ogonki" i te ichniejsze "ptaszki" nad literami, ale podczas kolejnych wyjazdów będziesz pamiętał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg :D
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 05.05.2020 15:37

agata26061 napisał(a):Super, że kolejna relacja.
Przepraszam, ale nie Basca Voda, a Baška Voda, czyli przez "k".
Nie pisze tego oczywiście złośliwie, bo sama pisząc często na telefonie " zjadam " "ogonki" i te ichniejsze "ptaszki" nad literami, ale podczas kolejnych wyjazdów będziesz pamiętał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg :D

Spoko dzięki, już poprawiam, literówka nie literówka błąd. pozdrawiam
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.05.2020 15:52

Świat jest mały-pytałem o numer bo tak mi się wydawało ,że to dom pani Vedranki-nasze lokum od 2015r. My tam zawsze byliśmy w lipcu. Pozdrawiam.
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 05.05.2020 16:10

kibic hr napisał(a):Świat jest mały-pytałem o numer bo tak mi się wydawało ,że to dom pani Vedranki-nasze lokum od 2015r. My tam zawsze byliśmy w lipcu. Pozdrawiam.


Waw faktycznie świat jest mały, ale jakie masz dobre oko, waw, mówisz w lipcu?, w roku 2018 byłem u naszej Pani do 11 lipca, rok temu przyjechałem 30 lipca. W każdym razie raz spotkałem Polaków i się witaliśmy rok temu i chyba z Elbląga byli, a ja mieszkam tuż obok, więc też się uśmiechnąłem bo świat jest mały:), a że przyjechali dzień wcześniej, żartowałem że zajęli moje miejsce parkingowe, hehehe , pozdrawiam również serdecznie
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 05.05.2020 16:40

My zawsze chodziliśmy w lewo na sam koniec w okolicy baru Oseka. Luźno na plaży. Przy porcie ogromne tłumy jak nad naszym Bałtykiem.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.05.2020 16:44

W 2018 byliśmy po Was a w 2019 krótko przed wami wyjechaliśmy-byliśmy tam te dwa właśnie lata we trzy rodziny. Tam zawsze są Polacy ale mieszkałem też z Czechami i Słoweńcami. To miejsce parkingowe to pewnie to z widokiem na morze albo to pod daszkiem z winorośli he he. W każdym razie te miejsca parkingowe to olbrzymi atut bo umożliwiają swobodne korzystanie z samochodu bez konieczności powiadamiania sąsiadów,że chce się gdzieś pojechać-miałem tak w 2014 ,są też jak na tamtejsze warunki dosyć szerokie. Do Makarskiej szedłem pieszo z Promajny-rodzinka została tam na plaży a ja podrałowałem-piękny jest odcinek od Bratusa przez Krvavicę i Twoje zdjęcie jest chyba gdzieś z tych okolic Idzie się ścieżką gdzie z jednej strony morze a z drugiej potężny klif. Uwielbiam tamtejsze trasy spacerowe.
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011
Re: Basca Voda 2017 i 2018 i 2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 05.05.2020 17:11

wikol napisał(a):My zawsze chodziliśmy w lewo na sam koniec w okolicy baru Oseka. Luźno na plaży. Przy porcie ogromne tłumy jak nad naszym Bałtykiem.

My w centrym nigdy sie nie opalamy, fakt dużo ludzi, idziemy w prawo zawsze do Breli
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 05.05.2020 17:21

kibic hr napisał(a):W 2018 byliśmy po Was a w 2019 krótko przed wami wyjechaliśmy-byliśmy tam te dwa właśnie lata we trzy rodziny. Tam zawsze są Polacy ale mieszkałem też z Czechami i Słoweńcami. To miejsce parkingowe to pewnie to z widokiem na morze albo to pod daszkiem z winorośli he he. W każdym razie te miejsca parkingowe to olbrzymi atut bo umożliwiają swobodne korzystanie z samochodu bez konieczności powiadamiania sąsiadów,że chce się gdzieś pojechać-miałem tak w 2014 ,są też jak na tamtejsze warunki dosyć szerokie. Do Makarskiej szedłem pieszo z Promajny-rodzinka została tam na plaży a ja podrałowałem-piękny jest odcinek od Bratusa przez Krvavicę i Twoje zdjęcie jest chyba gdzieś z tych okolic Idzie się ścieżką gdzie z jednej strony morze a z drugiej potężny klif. Uwielbiam tamtejsze trasy spacerowe.

-Tak pierwszy raz parkowałem pod tym daszkiem z winorośli,:) ale pod balkonem też było spoko, wygodne miejsca parkingowe, tak dobrze mówisz o tej ścieżce, lubię ją i tak samo w prawo do końca Breli, super się łazi, nie opalam się tak jak Moja Aśka, więc biorę słuchawki i mogę łazić wprawo w lewo, a wieczorami od nowa:) widoki cudne
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 06.05.2020 11:35

-Dzień 5- Nowy dzień trzeba wstać, śniadanie i kawka na balkonie,noga na nogę pełen luz, już jest gorąco, lubię wpatrywać się w tą dal wody, gór, sami wiecie :D . Dziś plażujemy. Znając nas to schodzimy na plażę po 10 he he . Wiem, plaże w BV są pełne, ale my w centrum nie leżymy, skręcamy wzdłuż wody w prawo i idziemy do Breli, to nie jest tak daleko - zawsze tak robimy. Aśka się opala, ja zwykle chowam się w cieniu,kąpiel co chwila, prysznic, leżę, czytam, zakładam słuchawki i słucham muzy, spaceruje deptakiem, oczywiście jakieś zimne piwko też jest. Dziś odwiedzamy znaną nam, fajną restauracją w Breli -Plima, fajna- nie droga, trzeba trochę iść ale my łazić lubimy, cieszy mnie ten cel, jedzonko, piwko tuż obok plaża, woda- super. Po plażowaniu oczywiście mecz, bo jak pamiętamy odbywały się w 2018r MŚ. To był chyba mecz z Polską, oczywiście piwko, a wieczorem po meczu, spacer nocą nad wodą.
Załączniki:
6kawa na balkonie.JPG
Rano kawa na balkonie - obowiązkow :)
5plazowanie w Breli.JPG
Plażowanie w Breli
4 maly łykDSC_1029.JPG
Gasimy pragnienie
3cos na żąb.JPG
Obiadek :)
2meczDSC_1023.JPG
Meczyk w knajpce w BV, przy ulicy Naputica, jak dobrze pamiętam.
1 spacer nocąDSC_2729.JPG
Spacerek nocą
Freddie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 14.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Freddie » 09.05.2020 12:38

Obrazek

Cóż, zrobiłeś fotkę kwatery, jaką mam zarezerwowaną na drugą połowę lipca tego roku.
Niestety wygląda na to, że na oglądaniu fotki się skończy... :cry:
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 09.05.2020 15:14

Freddie napisał(a):Obrazek

Cóż, zrobiłeś fotkę kwatery, jaką mam zarezerwowaną na drugą połowę lipca tego roku.
Niestety wygląda na to, że na oglądaniu fotki się skończy... :cry:

I to jest przykre , człowiek cały rok czeka, a Tu takie coś, a gdzie rezerwujesz to lokum, zdradzisz namiary?
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 09.05.2020 15:29

-Dzień 6- Trogir i Split- Te 2 miasta to obowiązkowy punkt moich wypadów do Chorwacji. Szczególnie Trogir. Odwiedzam zawsze i każdego roku. Strasznie podoba mi się Trogir, chętnie go odwiedzam też wieczorem, a w nocy gdy światełka lśnią wokół -to cud, miód. Miałem jeszcze tą przyjemność być tam, gdy odbywał się mecz piłki nożnej z Chorwacją podczas Mistrzostw Świata. Jak dobrze pamiętam wtedy Chorwacja wygrała. Rany jaka była feta w knajpach, na mieście, podobno Polacy szaleją z powodu piłki nożnej ale wtedy Trogir prawie w ogniu stanął, a w dymie na pewno. Race, ognie, strzały, gwizdy, skutery,pełne ulice i korek, bum nie mogłem wyjechać, ale nic to!- nigdzie się nie spieszyłem, jedyny minus, piwa nie mogłem wypić bo prowadziłem. Na ulicach było szaleństwo. W roku 2019 sprowadziłem do Trogiru przyjaciół piwko wypiliśmy i też było super. Dzień upłynął na szlajaniu się po Splicie, a później po Trogirze. Miasta leżą przecież blisko siebie, można sobie tak zaplanować zwiedzanko.
Załączniki:
4s.JPG
Spacerujemy po Splicie
3wu.JPG
wąskie ulice Splitu
2wu.JPG
wąskie ulice Splitu
1 bulwDSC_2618.JPG
Split
Ostatnio edytowano 09.05.2020 15:35 przez michago, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Baska Voda 2017 i 2018 i 2019 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone