Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tak to w życiu bywa, że znów Tucepi wygrywa - 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 26.04.2020 16:37

Już konieec?? 8O
Dzięki, Agatko, najbardziej niezapomniane z tej relacji pozostaną dla mnie widoki gór od strony wody - z Waszego rejsu 8) Ale wszystkie zdjęcia piękne i optymistyczne.
Życzę Ci jak najszybszego powrotu do Cro, oraz zdrowia dla całej Rodzinki :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.04.2020 20:15

Katerina napisał(a):Już konieec?? 8O
Dzięki, Agatko, najbardziej niezapomniane z tej relacji pozostaną dla mnie widoki gór od strony wody - z Waszego rejsu 8) Ale wszystkie zdjęcia piękne i optymistyczne.
Życzę Ci jak najszybszego powrotu do Cro, oraz zdrowia dla całej Rodzinki :papa:

Dziekujemy bardzo :D
Mnie też zawsze te góry będą się podobać :D
pomorzanka zachodnia napisał(a):Dziękuję za relację :smo: Podziwiam Was też za tą bezproblemową atmosferę, bo wiem że uzyskanie takiej nie zawsze jest łatwe :wink: :D

Wystarczy mieć dobre nastawienie i nie marudzić o głupoty. Cieszyc sie, że jest sie na urlopie a nie zamartwiać tym, że za gorąco albo woda za słona :arrow:
Wszystko zależy od nastawienia i od ludzi :D
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 28.04.2020 17:40

Super spotkanie z rodzinką.
Też jestem zaskoczona, że już koniec.
Miło było zobaczyć piękne widoki i beztroskę.
:papa:
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 03.05.2020 13:40

Fajna relacja, cromania jednak istnieje nadal:), i bardzo dobrze, super opisane, fajnie się czyta, mógłbym dyskutować o Baśce Vodzie, bo bywam tam co rok i kilka razy już tam byłem, nie ze względu na tłum, ( choć tłum mi nie przeszkadza). Super pomysł, że jak nie w tym roku to w przyszłym 2 razy albo dłużej i ekstra i tak zróbcie:), ja rok temu pozwoliłem sobie na szał i byłem 3 tygodnie- rekord, choć wcześniej już kilka razy dla bajeru i radochy starałem się być tam pełne 2 tygodnie i jeden dzień dłużej tak dla frajdy:). Mogę gadać o Cro ciągle i ciągle mogę tam wracać he he he:)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 03.05.2020 18:22

aga_stella napisał(a):Super spotkanie z rodzinką.
Też jestem zaskoczona, że już koniec.
Miło było zobaczyć piękne widoki i beztroskę.
:papa:

Cieszę się, że miło się oglądało
michago napisał(a):Fajna relacja, cromania jednak istnieje nadal:), i bardzo dobrze, super opisane, fajnie się czyta, mógłbym dyskutować o Baśce Vodzie, bo bywam tam co rok i kilka razy już tam byłem, nie ze względu na tłum, ( choć tłum mi nie przeszkadza). Super pomysł, że jak nie w tym roku to w przyszłym 2 razy albo dłużej i ekstra i tak zróbcie:), ja rok temu pozwoliłem sobie na szał i byłem 3 tygodnie- rekord, choć wcześniej już kilka razy dla bajeru i radochy starałem się być tam pełne 2 tygodnie i jeden dzień dłużej tak dla frajdy:). Mogę gadać o Cro ciągle i ciągle mogę tam wracać he he he:)

Chorwacja uzaleznia... Chyba większość z nas tutaj na forum tak ma, że jak jeden raz spróbuje, to już wsiąka :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2020 13:03

Dzięki za kolejną opowieść.
I oby tegoroczny plan na Pag się ziścił :)
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 04.05.2020 18:29

Dziękuję za super rodzinną, mega pozytywną relację :hearts: :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.05.2020 08:29

gusia-s napisał(a):Dzięki za kolejną opowieść.
I oby tegoroczny plan na Pag się ziścił :)

Mam nadzieję. Chociaż już co raz bardziej utwierdzam się w tym, że może po prostu już teraz przełożyć Pag na przyszły rok, a te wakacje spędzić w Polsce. Zawsze gdzieś tam tylko weekendowo jesteśmy, a mój osmiolatek jeszcze polskiego morza nie widział. Zatem może jest okazja spędzić kilka dni nad Bałtykiem, reszta na Mazurach, może jeszcze gdzieś w Bieszczady uda się na dłużej wyskoczyć... Też byłby to ciekawy plan, na który co roku nie ma czasu... W weekend czasem gdzieś się wybieramy ale 2 noce tak szybko nam mijają, że nic nie uda się zobaczyć... :| Zobaczymy jak to wszystko się potoczy :D
slawek&gosia napisał(a):Dziękuję za super rodzinną, mega pozytywną relację :hearts: :papa:

Dziękuję również za obecność :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.05.2020 11:49

Sorki, że tak późno, ale w końcu zacząłem nadrabiać zaległości.
Piękna relacja, przepełniona miłością, radością i pięknymi widokami.
Rejsik wspaniały, plaże cudowne,... co tu dużo mówić , narobiłaś mi smaka na RM.
Chciałbym, kiedyś, po sezonie, odwiedzić te wszystkie malownicze miejscowości.
Dziękuję za relację i życzę Wam , żeby z Pagiem się udało :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.05.2020 23:17

Habanero napisał(a):Dziękuję za relację i życzę Wam , żeby z Pagiem się udało :D

To ja dziękuję za obecność.
Niestety w tym roku chyba odpuszczamy Chorwację, więc Pag przekładamy na rok 2021. Do lipca jeszcze 2 miesiące, ale wydaje mi się, że kwarantanny nie zniosą dla ludzi wracających z wakacji, wiec nie będziemy mogli mieć tyle urlopu, żeby dodatkowe 2 tygodnie w domu spędzić. Moja sąsiadka wróciła tydzień temu z Niemczech gdzie oddawała osocze krwi dla swojego brata, który pracował przez ostatnie 4 lata w Niemczech i zachorował tam na białaczkę... Niemal co drugi lub co trzeci dzień sprawdzają ja czy jest w domu, więc wyjazd gdziekolwiek poza granice kraju jest bez sensu.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.05.2020 08:57

agata26061 napisał(a):Niemal co drugi lub co trzeci dzień sprawdzają ja czy jest w domu, więc wyjazd gdziekolwiek poza granice kraju jest bez sensu.
Mojego kolegą i po 2, 3 razy na dobę sprawdzali... Nawet koło 23 i 5 rano....
michago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 13.05.2020 14:13

piekara114 napisał(a):MR nie jest zła, jest śliczna, tylko strasznie tłumna....

A w Tucepi jadłam pyszne, pyszne lody zekoladowo-marcepanowo-pistacjowe :hearts: Jedne z najlepszych jakie jadłam...


najlepsze lody są na Bol, na przeciw portu , po drugiej stronie ulicy, tak trochę patrząc w lewo idąc od przystani:)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.05.2020 19:55

piekara114 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Niemal co drugi lub co trzeci dzień sprawdzają ja czy jest w domu, więc wyjazd gdziekolwiek poza granice kraju jest bez sensu.
Mojego kolegą i po 2, 3 razy na dobę sprawdzali... Nawet koło 23 i 5 rano....

Nooo to hardcore :roll: Może do wakacji kwarantannę zniosą, ale my chyba mimo wszystko zrezygnujemy. Nie chciałabym dostać w Chorwacji gorączki, lub podobnych objawów. Mimo tego, że mogą one nie być koronawirusem, a jakąś inną dolegliwością, to pewnie z dostępem do lekarzy będzie podobnie ciężko jak teraz u nas w kraju. Nie jest to w żadnym razie panika z mojej strony, bo chyba byłabym ostatnią osobą, która z tego powodu panikuje, a po prostu rozwaga i przemyślana decyzja. Chorwacja i Pag nam nie uciekną nigdzie, więc w kolejnych latach tam pojedziemy. Szykują nam się wakacje w PL i też fajnie :D
hrmen
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 26.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrmen » 27.05.2020 21:24

Witam wszystkich cromaniaków też byłem w Tucepi i polecam tą bardzo urokliwą miejscowość. :D :D :D :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tak to w życiu bywa, że znów Tucepi wygrywa - 2019 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone