Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tak to w życiu bywa, że znów Tucepi wygrywa - 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 26.04.2020 16:37

Już konieec?? 8O
Dzięki, Agatko, najbardziej niezapomniane z tej relacji pozostaną dla mnie widoki gór od strony wody - z Waszego rejsu 8) Ale wszystkie zdjęcia piękne i optymistyczne.
Życzę Ci jak najszybszego powrotu do Cro, oraz zdrowia dla całej Rodzinki :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.04.2020 20:15

Katerina napisał(a):Już konieec?? 8O
Dzięki, Agatko, najbardziej niezapomniane z tej relacji pozostaną dla mnie widoki gór od strony wody - z Waszego rejsu 8) Ale wszystkie zdjęcia piękne i optymistyczne.
Życzę Ci jak najszybszego powrotu do Cro, oraz zdrowia dla całej Rodzinki :papa:

Dziekujemy bardzo :D
Mnie też zawsze te góry będą się podobać :D
pomorzanka zachodnia napisał(a):Dziękuję za relację :smo: Podziwiam Was też za tą bezproblemową atmosferę, bo wiem że uzyskanie takiej nie zawsze jest łatwe :wink: :D

Wystarczy mieć dobre nastawienie i nie marudzić o głupoty. Cieszyc sie, że jest sie na urlopie a nie zamartwiać tym, że za gorąco albo woda za słona :arrow:
Wszystko zależy od nastawienia i od ludzi :D
aga_stella
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 28.04.2020 17:40

Super spotkanie z rodzinką.
Też jestem zaskoczona, że już koniec.
Miło było zobaczyć piękne widoki i beztroskę.
:papa:
michago
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 03.05.2020 13:40

Fajna relacja, cromania jednak istnieje nadal:), i bardzo dobrze, super opisane, fajnie się czyta, mógłbym dyskutować o Baśce Vodzie, bo bywam tam co rok i kilka razy już tam byłem, nie ze względu na tłum, ( choć tłum mi nie przeszkadza). Super pomysł, że jak nie w tym roku to w przyszłym 2 razy albo dłużej i ekstra i tak zróbcie:), ja rok temu pozwoliłem sobie na szał i byłem 3 tygodnie- rekord, choć wcześniej już kilka razy dla bajeru i radochy starałem się być tam pełne 2 tygodnie i jeden dzień dłużej tak dla frajdy:). Mogę gadać o Cro ciągle i ciągle mogę tam wracać he he he:)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 03.05.2020 18:22

aga_stella napisał(a):Super spotkanie z rodzinką.
Też jestem zaskoczona, że już koniec.
Miło było zobaczyć piękne widoki i beztroskę.
:papa:

Cieszę się, że miło się oglądało
michago napisał(a):Fajna relacja, cromania jednak istnieje nadal:), i bardzo dobrze, super opisane, fajnie się czyta, mógłbym dyskutować o Baśce Vodzie, bo bywam tam co rok i kilka razy już tam byłem, nie ze względu na tłum, ( choć tłum mi nie przeszkadza). Super pomysł, że jak nie w tym roku to w przyszłym 2 razy albo dłużej i ekstra i tak zróbcie:), ja rok temu pozwoliłem sobie na szał i byłem 3 tygodnie- rekord, choć wcześniej już kilka razy dla bajeru i radochy starałem się być tam pełne 2 tygodnie i jeden dzień dłużej tak dla frajdy:). Mogę gadać o Cro ciągle i ciągle mogę tam wracać he he he:)

Chorwacja uzaleznia... Chyba większość z nas tutaj na forum tak ma, że jak jeden raz spróbuje, to już wsiąka :D
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2020 13:03

Dzięki za kolejną opowieść.
I oby tegoroczny plan na Pag się ziścił :)
slawek&gosia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 04.05.2020 18:29

Dziękuję za super rodzinną, mega pozytywną relację :hearts: :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.05.2020 08:29

gusia-s napisał(a):Dzięki za kolejną opowieść.
I oby tegoroczny plan na Pag się ziścił :)

Mam nadzieję. Chociaż już co raz bardziej utwierdzam się w tym, że może po prostu już teraz przełożyć Pag na przyszły rok, a te wakacje spędzić w Polsce. Zawsze gdzieś tam tylko weekendowo jesteśmy, a mój osmiolatek jeszcze polskiego morza nie widział. Zatem może jest okazja spędzić kilka dni nad Bałtykiem, reszta na Mazurach, może jeszcze gdzieś w Bieszczady uda się na dłużej wyskoczyć... Też byłby to ciekawy plan, na który co roku nie ma czasu... W weekend czasem gdzieś się wybieramy ale 2 noce tak szybko nam mijają, że nic nie uda się zobaczyć... :| Zobaczymy jak to wszystko się potoczy :D
slawek&gosia napisał(a):Dziękuję za super rodzinną, mega pozytywną relację :hearts: :papa:

Dziękuję również za obecność :papa:
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.05.2020 11:49

Sorki, że tak późno, ale w końcu zacząłem nadrabiać zaległości.
Piękna relacja, przepełniona miłością, radością i pięknymi widokami.
Rejsik wspaniały, plaże cudowne,... co tu dużo mówić , narobiłaś mi smaka na RM.
Chciałbym, kiedyś, po sezonie, odwiedzić te wszystkie malownicze miejscowości.
Dziękuję za relację i życzę Wam , żeby z Pagiem się udało :D
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.05.2020 23:17

Habanero napisał(a):Dziękuję za relację i życzę Wam , żeby z Pagiem się udało :D

To ja dziękuję za obecność.
Niestety w tym roku chyba odpuszczamy Chorwację, więc Pag przekładamy na rok 2021. Do lipca jeszcze 2 miesiące, ale wydaje mi się, że kwarantanny nie zniosą dla ludzi wracających z wakacji, wiec nie będziemy mogli mieć tyle urlopu, żeby dodatkowe 2 tygodnie w domu spędzić. Moja sąsiadka wróciła tydzień temu z Niemczech gdzie oddawała osocze krwi dla swojego brata, który pracował przez ostatnie 4 lata w Niemczech i zachorował tam na białaczkę... Niemal co drugi lub co trzeci dzień sprawdzają ja czy jest w domu, więc wyjazd gdziekolwiek poza granice kraju jest bez sensu.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.05.2020 08:57

agata26061 napisał(a):Niemal co drugi lub co trzeci dzień sprawdzają ja czy jest w domu, więc wyjazd gdziekolwiek poza granice kraju jest bez sensu.
Mojego kolegą i po 2, 3 razy na dobę sprawdzali... Nawet koło 23 i 5 rano....
michago
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) michago » 13.05.2020 14:13

piekara114 napisał(a):MR nie jest zła, jest śliczna, tylko strasznie tłumna....

A w Tucepi jadłam pyszne, pyszne lody zekoladowo-marcepanowo-pistacjowe :hearts: Jedne z najlepszych jakie jadłam...

najlepsze lody są na Bol, na przeciw portu , po drugiej stronie ulicy, tak trochę patrząc w lewo idąc od przystani:)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.05.2020 19:55

piekara114 napisał(a):
agata26061 napisał(a):Niemal co drugi lub co trzeci dzień sprawdzają ja czy jest w domu, więc wyjazd gdziekolwiek poza granice kraju jest bez sensu.
Mojego kolegą i po 2, 3 razy na dobę sprawdzali... Nawet koło 23 i 5 rano....

Nooo to hardcore :roll: Może do wakacji kwarantannę zniosą, ale my chyba mimo wszystko zrezygnujemy. Nie chciałabym dostać w Chorwacji gorączki, lub podobnych objawów. Mimo tego, że mogą one nie być koronawirusem, a jakąś inną dolegliwością, to pewnie z dostępem do lekarzy będzie podobnie ciężko jak teraz u nas w kraju. Nie jest to w żadnym razie panika z mojej strony, bo chyba byłabym ostatnią osobą, która z tego powodu panikuje, a po prostu rozwaga i przemyślana decyzja. Chorwacja i Pag nam nie uciekną nigdzie, więc w kolejnych latach tam pojedziemy. Szykują nam się wakacje w PL i też fajnie :D
hrmen
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrmen » 27.05.2020 21:24

Witam wszystkich cromaniaków też byłem w Tucepi i polecam tą bardzo urokliwą miejscowość. :D :D :D :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Tak to w życiu bywa, że znów Tucepi wygrywa - 2019 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019