Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 2014

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
tiwa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 966
Dołączył(a): 23.12.2013
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 08.10.2014 12:09

Super było :D , ale się skończyło :( . No to teraz z równą niecierpliwością będę czekać na mój urlop, jak i Twoją relację.
Dobrze, że w międzyczasie jest jeszcze zima i narty. Udanego białego szaleństwa. pzdr. :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 08.10.2014 14:13

Miło się z Wami podróżowało - zarówno po znanych mi miejscach, jak i tych pozostałych. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.10.2014 14:54

Było pięknie - jak zawsze w Twoich relacjach :D

Dziękuję za relację z rewelacyjnie ciepłymi zdjęciami :mrgreen:

Przed nartowaniem odwiedzicie chyba kolorowe jesienią i słońcem Bieszczady :?:
To tylko telefon , na żywo jest już pięknie 8)
IMAG1408.1.jpg



Pozdrawiam
Piotr
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 08.10.2014 21:16

Dziękuję pięknie jeszcze raz za wszystkie miłe słowa to motywuje do pisania kolejnych:).



Piotr - nie wiem na ile uda nam się w Bieszczady, w Krośnie będziemy dopiero w okolicach 1 listopada ale jest cichy plan na wyskok w Tatry tylko dzieci coś kichają jesiennie... :roll:

ja chętnie bym w Bieszczady uderzyła ale ciężko teraz z urlopem...
Magdaz911
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 08.08.2013
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 20.10.2014 19:54

Miałam małą przerwę w śledzeniu Twojej relacji...teraz nadrobiłam i szkoda że to już koniec. Zawsze chętnie wracałam do Twoich cudownych zdjęć, łatwo przez nie jest się zakochać w każdym miejscu, z którego piszesz relację. :mrgreen:

Ale dzięki forum zawsze można się do nich przenieść, idealna rozrywka na długie jesienne wieczory. :mrgreen:

Pozdrawiam :papa:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 14.11.2014 21:12

Dziś po rozmowie z kolegą załapałam bakcyla na Grecję... po przeczytaniu paru informacji na Lefkadę zachorowałam nieuleczalnie...
A tu kwatera w Jelsie na 2015 zarezerwowana.... :roll:
I co tu robić???
Na razie czytam, zachwycam się (tchu brakuje od piękna tej wyspy!!!) i myślę, jak noclegi dla 6 osób załatwić...

Ps. Przepiękna z Ciebie kobieta, Arletko! I te nogi!!!! :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.11.2014 23:06

to ja tak rzutem na taśmę, jakoś mi umknęła Twoja relacja, ale w porę nadrobiłem, piękne miejsca, jeszcze przez nas nie odkryte na żywo, ale i wirtualnie się podobało, ten kierunek mnie przyciąga, oczywiście relacja trafiła do zakładek
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 15.11.2014 21:47

Relacja świetna, jak zawsze zresztą. Poza tym dzięki tej relacji zdrada w 2016 już na pewno - Lefkada!!!!!!!!
gpaul
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 30.04.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) gpaul » 22.12.2014 00:56

Świetna relacja i fotki :)
Coraz większy apetyt na Lefkadę.
Mogę prosić o namiary na nocleg na Lefkadzie?
Pozdrawiam
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 25.12.2014 14:02

Nie wiem jak to się stało, ale dopiero teraz natrafiłem na Twoją relację. Świetnie się czytało Obrazek
Mamy nadzieję, że jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku wybierzemy się na Lefkadę i Kefalonię Obrazek

Pozdrawiam
hugo917
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) hugo917 » 14.01.2015 12:49

No to mnie namówiłaś od 26.06 Parga a od 3.07 Lefkada miejscowość Ligia. Pozdrawiam
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 14.01.2015 12:54

Ale się porobiło ;) Okaże się, że Cro opustoszeje w tym roku ;) I nie da się tam usłyszeć polskiego języka (może i dobrze ;) ) Za to Lefkadę opanują Cro-maniacy ;) My też w tym roku Lefkada. Jedziemy w ciemno - mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować... Czytałam, że na miejscu noclegi są o 20% tańsze, niż przez pośredników, a ci liczą sobie niebotyczne sumy...
ArliJ, ale wirusem nas zaraziłaś ;)
Pozdrawiam :)
markusg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 04.01.2007
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) markusg » 14.01.2015 13:31

Eunike1984 napisał(a):Ale się porobiło ;) Okaże się, że Cro opustoszeje w tym roku ;) I nie da się tam usłyszeć polskiego języka (może i dobrze ;) ) Za to Lefkadę opanują Cro-maniacy ;) My też w tym roku Lefkada. Jedziemy w ciemno - mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować... Czytałam, że na miejscu noclegi są o 20% tańsze, niż przez pośredników, a ci liczą sobie niebotyczne sumy...
ArliJ, ale wirusem nas zaraziłaś ;)
Pozdrawiam :)


No to rzeczywiście CRO opustoszeje i wszystko przez Arlij :D . My też w tym roku Lefkada.
mszkudlarek36
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 280
Dołączył(a): 19.03.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) mszkudlarek36 » 14.01.2015 14:24

markusg napisał(a):
Eunike1984 napisał(a):Ale się porobiło ;) Okaże się, że Cro opustoszeje w tym roku ;) I nie da się tam usłyszeć polskiego języka (może i dobrze ;) ) Za to Lefkadę opanują Cro-maniacy ;) My też w tym roku Lefkada. Jedziemy w ciemno - mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować... Czytałam, że na miejscu noclegi są o 20% tańsze, niż przez pośredników, a ci liczą sobie niebotyczne sumy...
ArliJ, ale wirusem nas zaraziłaś ;)
Pozdrawiam :)


No to rzeczywiście CRO opustoszeje i wszystko przez Arlij :D . My też w tym roku Lefkada.


My też Lefkada. Chyba trzeba już teraz kwatery rezerwować bo później miejsc braknie :P
markusg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 04.01.2007
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) markusg » 14.01.2015 14:51

mszkudlarek36 napisał(a):
markusg napisał(a):
Eunike1984 napisał(a):Ale się porobiło ;) Okaże się, że Cro opustoszeje w tym roku ;) I nie da się tam usłyszeć polskiego języka (może i dobrze ;) ) Za to Lefkadę opanują Cro-maniacy ;) My też w tym roku Lefkada. Jedziemy w ciemno - mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować... Czytałam, że na miejscu noclegi są o 20% tańsze, niż przez pośredników, a ci liczą sobie niebotyczne sumy...
ArliJ, ale wirusem nas zaraziłaś ;)
Pozdrawiam :)


No to rzeczywiście CRO opustoszeje i wszystko przez Arlij :D . My też w tym roku Lefkada.


My też Lefkada. Chyba trzeba już teraz kwatery rezerwować bo później miejsc braknie :P




Kwatery już podrożały :).
Gdzie nie napiszesz to każdy odpowiada, że zarezerwowane przez CRO Forumowicza :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 2014 - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone