Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 2014

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 20.04.2015 13:11

Dziękuje za odpowiedź ArliJ, wiem że po roku ciężko wszystko pamiętać ;)
My planujemy wyruszyć 30.05 na dwa tygodnie gdzieś na południe i trochę Waszymi śladami :) choć ciągle jeszcze nie do końca wiemy gdzie tak dokładnie. Musze przyznać że po przeczytaniu Twojej relacji kilka miesięcy temu pomyślałam że: czemu nie Grecja? Potem przekonywałam męża, czytaliśmy inne relacje z południa. I może coś z tego będzie ;)
A że wyruszamy z Krakowa to jechać będziemy podobną drogą jak już będziemy wiedzieć gdzie :) W planach jest Ochryd i Grecja, Lefkada lub Parga. Choć ciągle tez gdzieś się przewija Czarnogóra i Albania :)Pierwszy raz planujemy jechać tak daleko samochodem i zastanawiamy się czy jechać pierwszy dzień ile się da czyli do Skopje ;) czy wcześniej gdzieś zrobić nocleg w Segedyn czy Palić, a potem drugi w Skopje lub okolicy, i dalej na południe czy południowy wschód ;) A że najmłodszy członek załogi ma niecałe 3 lata to wyjazd dopasowujemy pod Jego. Najdalej na raz w tym "składzie" dojechaliśmy rok temu, do Orebica. My wyruszymy najwcześniej 3-4 w nocy, tak nam się jedzie najwygodniej, przetestowane w poprzednich latach.
Pozdrawiam i z pewnością będę następną relację czytać :)
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.04.2015 10:30



To chyba Porto Katsiki :D
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 16.07.2015 20:42

Hej, hej :)

a ja zaglądam do tego działu i... Czekam na relację z tego roku :mrgreen: a tu nic :(
Jak się Wam wyspy podobały?

Pozdrawiam cieplutko

Martyna
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 16.07.2015 20:59

Muszę się przyznać, że również czekam z niecierpliwością na Twoją nową relację (mam nadzieję, że się wkrótce pojawi) już się cieszę na myśl o Twoich cudownych zdjęciach... :smo:
minimartini napisał(a):Hej, hej :)

a ja zaglądam do tego działu i... Czekam na relację z tego roku :mrgreen: a tu nic :(
Jak się Wam wyspy podobały?

Pozdrawiam cieplutko

Martyna
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 16.07.2015 21:07

Sara76 napisał(a):Muszę się przyznać, że również czekam z niecierpliwością na Twoją nową relację (mam nadzieję, że się wkrótce pojawi) już się cieszę na myśl o Twoich cudownych zdjęciach... :smo:
minimartini napisał(a):Hej, hej :)

a ja zaglądam do tego działu i... Czekam na relację z tego roku :mrgreen: a tu nic :(
Jak się Wam wyspy podobały?

Pozdrawiam cieplutko

Martyna



To jest nas więcej 8)
Zaglądam i zaglądam i...nic :roll:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.07.2015 18:10

Oj powstanie powstanie ale chwilowo myślimy o następnym wyjeździe w sierpniu;)

W skrócie wyspa Skopelos i Alonissoss bardzo nam się podobały a za rok planujemy Cyklady Paros i Naxos albo powrót na Jońskie i Kefalonia.
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 21.07.2015 21:17

ArliJ napisał(a):Oj powstanie powstanie ale chwilowo myślimy o następnym wyjeździe w sierpniu;)

W skrócie wyspa Skopelos i Alonissoss bardzo nam się podobały a za rok planujemy Cyklady Paros i Naxos albo powrót na Jońskie i Kefalonia.


No widzę, że "wpadłaś" już z tą Grecją a Chorwacja zdradzona... ale mi to nie przeszkadza, bo Wasza ubiegłoroczna grecka eskapada bardzo mnie zauroczyła. Nie daj się prosić - rozpocznij chociaż relację :cry:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 21.07.2015 21:50

A już się ucieszyłam, że będzie link do tegorocznej relacji :roll:

W sierpniu planujecie Cro? :wink:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.07.2015 22:29

Nie zdradzona bo jedziemy do Słowenii i Chorwacji ;)ale Istria bo to taki extra wypad pozabudzetowy we dwoje i bierzemy namiot;)

Zacznę tylko powybieram zdjęcia przynajmniej z początku;)
papia
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 01.09.2012
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) papia » 26.08.2015 19:19

Witaj!!!Z wielkim opóźnieniem i z wielką radością przeczytałam relację z Lefkady. Szukam informacji na jej temat, bo.......jestem w sytuacji, którą i ty opisywałaś czyli wróciłam po raz 11. z Chorwacji (tym razem Korcula) i niby pięknie, tak jak chciałam i tak jak zwykle ale brakuje zaskoczenia,czegoś wow, więc pomysł na wyspę Lefkada. I dalej moja prośba o namiar na lokum tam właśnie, bo myślę, że to będzie kierunek na 2016r. Pozdrawiam( po krakowsku, bo może mieszkamy gdzieś po sąsiedzku :papa: ) i nie mogę się doczekać Twojej kolejnej relacji :D
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 20

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 27.08.2015 18:54

No właśnie. Kiedy relacja? Jak widać, nie tylko ja czekam. Wierny czytelnik.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Odkryjemy miłość nieznaną...czyli Macedonia i Lefkada 2014 - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone