Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 08.10.2018 09:08

Torac napisał(a):Co polecacie na Cykladach? Byłem na NAXOS i Santorini.
Szukam wypasistych plaż.

Ios, Milos, Andros :roll: .... Mykonos?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.10.2018 18:47

kulka53 napisał(a):
Torac napisał(a):Co polecacie na Cykladach? Byłem na NAXOS i Santorini.
Szukam wypasistych plaż.

Ios, Milos, Andros :roll: .... Mykonos?


Dzięki bardzo,
Też tak w trzewiach mi szumiało.
Mykonos sobie na razie podaruję, nie pasuje do tego typu miejsc.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 08.10.2018 19:27

TosiaTosia napisał(a):
JurekM73 napisał(a):
TosiaTosia napisał(a):Możecie polecić jakieś kwatery na Lefkadzie? Interesuje nas bardziej zachodnia część.

No niestety na zachodnim wybrzeżu jest gorzej z kwaterami, tzn. są ale ceny niektórych są zawrotne, ale za to standard super. Praktycznie do każdej plaży i tak musisz dojechać. Możesz szukać kwatery dalej od morza ale za to z super widokiem na morze.



No właśnie te ceny są niewiarygodne 8O W porównaniu z zeszłoroczną Albanią, gdzie za super apartament płaciliśmy 105 zł, to szok :lol: Ale Lefkada warta swojej ceny. Może spróbujemy gdzieś we wschodniej części, bo na Booking tam trochę taniej. Dzięki :papa:


mam to samo :)

w zeszłym roku Albania i niesamowicie niskie ceny

a teraz mam rezerwacje na Peloponez za 90 euro za trzy osoby i na Lefkadzie za 80 euro, wprawdzie ze śniadaniami i basenem, ale jakoś dziwnie drogo mi to wygląda :)
TosiaTosia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 21.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) TosiaTosia » 08.10.2018 21:52

jolcix napisał(a):
TosiaTosia napisał(a):
JurekM73 napisał(a):
TosiaTosia napisał(a):Możecie polecić jakieś kwatery na Lefkadzie? Interesuje nas bardziej zachodnia część.

No niestety na zachodnim wybrzeżu jest gorzej z kwaterami, tzn. są ale ceny niektórych są zawrotne, ale za to standard super. Praktycznie do każdej plaży i tak musisz dojechać. Możesz szukać kwatery dalej od morza ale za to z super widokiem na morze.



No właśnie te ceny są niewiarygodne 8O W porównaniu z zeszłoroczną Albanią, gdzie za super apartament płaciliśmy 105 zł, to szok :lol: Ale Lefkada warta swojej ceny. Może spróbujemy gdzieś we wschodniej części, bo na Booking tam trochę taniej. Dzięki :papa:


mam to samo :)

w zeszłym roku Albania i niesamowicie niskie ceny

a teraz mam rezerwacje na Peloponez za 90 euro za trzy osoby i na Lefkadzie za 80 euro, wprawdzie ze śniadaniami i basenem, ale jakoś dziwnie drogo mi to wygląda :)




Postnapisał(a) TosiaTosia » 08.10.2018 20:26

Pochwal się miejscówką na Lefkadzie proszę :lol:
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 09.10.2018 07:17

TosiaTosia napisał(a):
jolcix napisał(a):
TosiaTosia napisał(a):
JurekM73 napisał(a):
TosiaTosia napisał(a):Możecie polecić jakieś kwatery na Lefkadzie? Interesuje nas bardziej zachodnia część.

No niestety na zachodnim wybrzeżu jest gorzej z kwaterami, tzn. są ale ceny niektórych są zawrotne, ale za to standard super. Praktycznie do każdej plaży i tak musisz dojechać. Możesz szukać kwatery dalej od morza ale za to z super widokiem na morze.



No właśnie te ceny są niewiarygodne 8O W porównaniu z zeszłoroczną Albanią, gdzie za super apartament płaciliśmy 105 zł, to szok :lol: Ale Lefkada warta swojej ceny. Może spróbujemy gdzieś we wschodniej części, bo na Booking tam trochę taniej. Dzięki :papa:


mam to samo :)

w zeszłym roku Albania i niesamowicie niskie ceny

a teraz mam rezerwacje na Peloponez za 90 euro za trzy osoby i na Lefkadzie za 80 euro, wprawdzie ze śniadaniami i basenem, ale jakoś dziwnie drogo mi to wygląda :)




Postnapisał(a) TosiaTosia » 08.10.2018 20:26

Pochwal się miejscówką na Lefkadzie proszę :lol:


jasne :)

miejscowość Lygia , hotel Polyxenis Rooms

choć nie wykluczam, że jeśli znajdę coś fajnego w Vasiliki, to zmienię :)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 09.10.2018 09:35

jolcix napisał(a):
choć nie wykluczam, że jeśli znajdę coś fajnego w Vasiliki, to zmienię :)


Sprawdź sobie w tej miejscowości Ilios studios
Te kwaterki były już tu polecane na forum, fajne umiejscowienie bo z boku miejscowości prawie nad samą wodą.
Dla mnie jednak trochę to było za małe dla 4 osób.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.10.2018 09:58

Podobne studio (w Epirze) miałam w tym roku i dla 3 os. ok... Z ciekawości (do porównania) jaka cena w jakim okresie?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 09.10.2018 12:45

piekara114 napisał(a):Podobne studio (w Epirze) miałam w tym roku i dla 3 os. ok... Z ciekawości (do porównania) jaka cena w jakim okresie?

Nie mieszkałem tam co prawda ale wysyłałem teraz zapytanie, mój termin to początek lipca i ich propozycja to 70 euro za 4 osoby.
jednak 20m2 na 4 osoby i jedno łózko dostawiane to trochę słabo dlatego zrezygnowałem.
Opinie w necie mają bardzo dobre, dostałem też info że do app jest duży balkon 16m2 a do plaży 10m.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.10.2018 13:23

Spora cena jak za taki mały metraż i dostawiane łóżko, choć do plaży blisko....
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 09.10.2018 14:02

yzedef napisał(a):
jolcix napisał(a):
choć nie wykluczam, że jeśli znajdę coś fajnego w Vasiliki, to zmienię :)


Sprawdź sobie w tej miejscowości Ilios studios
Te kwaterki były już tu polecane na forum, fajne umiejscowienie bo z boku miejscowości prawie nad samą wodą.
Dla mnie jednak trochę to było za małe dla 4 osób.


dziękuję :) zaraz zobaczę
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 09.10.2018 21:31

https://www.holidayslefkada.com
Tu byłem w 2013. Może komuś się przyda
Jedyne co zapamiętałem to że tanio było!
TosiaTosia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 21.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) TosiaTosia » 10.10.2018 00:05

jolcix napisał(a):
jasne :)

miejscowość Lygia , hotel Polyxenis Rooms

choć nie wykluczam, że jeśli znajdę coś fajnego w Vasiliki, to zmienię :)



Dzięki :) Dlaczego wolałabyś Vasiliki? Mi się wydaje patrząc na zdjęcia niezbyt ładną miejscowością. Podoba mi się za to Agios Nikitas i tam poluję na kwatery. Kiedy się wybieracie? :papa:
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 10.10.2018 06:17

TosiaTosia napisał(a):
jolcix napisał(a):
jasne :)

miejscowość Lygia , hotel Polyxenis Rooms

choć nie wykluczam, że jeśli znajdę coś fajnego w Vasiliki, to zmienię :)



Dzięki :) Dlaczego wolałabyś Vasiliki? Mi się wydaje patrząc na zdjęcia niezbyt ładną miejscowością. Podoba mi się za to Agios Nikitas i tam poluję na kwatery. Kiedy się wybieracie? :papa:


w sumie to sama nie wiem :) żadnych argumentów nie mam :)

od kilku lat chodzi za mną Lefkada, i jakoś tak kojarzy mi się z Vasiliki

myślę, że w okolicach kwietnia zacznę bardziej dogłębne poszukiwania i wtedy zdecyduję ostatecznie

chociaż ta Lygia też mi sie podoba, może sie okazać, ze pierwszy wybór najlepszy
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 10.10.2018 08:22

Ag. Nikitas lepsze niż vasiliki, ale droższe. Osobiście postawiłbym na Kalamitsi
_Piotrek_
Cromaniak
Posty: 992
Dołączył(a): 27.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Piotrek_ » 10.10.2018 09:00

w 2017 byliśmy w Agios Nikitas w hotelu Santa Marina,
Check in: 05.07.2017 Check out: 14.07.2017
Camera tripla standard - 2 adults + 2 Children - 834.70EUR
pokój raczej nie duży, ale do spania w zupełności wystarczył
śniadania i obiadokolacje - szwedzki bufet.
Jedzenie może bez szału, z czasem trochę monotonne, ale cenimy sobie to, że w wakacje nie musimy tracić codziennie czasu na latanie do sklepów i przygotowywanie posiłków. Obiady jadaliśmy tam gdzie nas głód zastał.
trochę trzeba było pod górkę z Agios z powrotem cisnąć ale nie było źle, bo zwykle gdzieś jeździliśmy. Przy hotelu darmowy parking, basen. Ogólnie bez szału, ale fajnie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja - strona 240
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone