Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

To nie tam miało być, czyli Rodos 2018

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 03.03.2019 20:25

adaryb napisał(a):Witam
Z ciekawością przeczytałem Twoja relacje z Rodos. Ogólnie Grecja była moim marzeniem, i w tym roku się spełni :)
Rodos wybraliśmy losowo, może lekko zasugerowani przez córkę , która była na tej wyspie dwa lata temu na wymianie szkolnej.
Jak już wybór miejsca był dokonany - to poszło szybko - wybór hotelu i termin - Maj i Rodos Horizon Resort.
Ale ze jestem osoba , która lubi cos widzieć na temat miejsc gdzie jedzie - zacząłem przeszukiwać to forum i trafiłem na Twoją relację :D .
Bardzo dziękuję Ci z nią- jest super, i na pewno będę się trochę nią sugerował, planując pobyt na Rodos :D .
PS. Widzę ze hotel będę miał obok hotelu, w którym byłaś.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za fajna relację.. zdjęcia opisy rewelacyjne.

Zrobiłeś mi bardzo dużą frajdę tym postem :D . Miło jest czytać takie sympatyczne słowa.
Życzę Wam wspaniałego pobytu na wyspie Rodos.
Hotel, w którym będziecie stoi w pierwszej linii brzegowej, więc może trafi Wam się widok na morze.
Polecam spacer do Jaskini Archanioła Michała, o której napisałam tutaj. Znajduje się ona niedaleko hotelu, więc dojście tam zajmie tylko kilkanaście minut a naprawdę warto tam zajrzeć.
adaryb
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adaryb » 04.03.2019 09:42

Na pewno skorzystam z tej podpowiedzi :D
Też będziemy przed południem już na miejscu ( wylot 5.00hrano z Polski) i - bazując na Twojej relacji - ta krótka wycieczka została przeze mnie zaplanowana jako pierwsze zapoznanie się z klimatem i kulturą Rodos :D
Myślę, że mocno skorzystam z Twojej relacji co do zaplanowania pobytu i jakie miejsca odwiedzić - zachęciłaś mnie fajnymi opisami i REWELACYJNYMI zdjęciami!!
I również dzięki Twojej relacji skłaniam się bardziej do wynajęcia samochodu i samemu zwiedzania wyspy, choć początkowo miały to być 1-2 wycieczki fakultatywne.
Pozdrawiam
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 20.03.2019 20:40

Na YT trafiłam na taki teledysk, który nakręcony został w mieście Rodos (wokół Pałacu Dożów tuż obok wejścia do Portu Mandraki).
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 26.03.2019 15:10

Tym razem teledysk nakręcony na terenie Term Kallithea.

adaryb
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adaryb » 16.05.2019 12:46

Witaj megidh
Już jutro zaczniemy z żoną konfrontować marzenia z rzeczywistością:):)
Jutro zaczynamy naszą WIELKĄ GRECKĄ ( RODYJSKĄ) PRZYGODĘ... :)
Właśnie znów skończyłem czytać Twoją relację, ponieważ nasz plan wakacji również oparłem na objeździe wyspy samochodem oraz.... zwiedzaniu,.... delektowaniu się,... i wchłanianiu atmosfery... starego RODOS :D
Pozdrawiam
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 16.05.2019 19:46

adaryb napisał(a):Witaj megidh
Już jutro zaczniemy z żoną konfrontować marzenia z rzeczywistością:):)
Jutro zaczynamy naszą WIELKĄ GRECKĄ ( RODYJSKĄ) PRZYGODĘ... :)
Właśnie znów skończyłem czytać Twoją relację, ponieważ nasz plan wakacji również oparłem na objeździe wyspy samochodem oraz.... zwiedzaniu,.... delektowaniu się,... i wchłanianiu atmosfery... starego RODOS :D
Pozdrawiam

Mam nadzieję, że Wasze wrażenia z Rodos będą się pokrywać z moimi.
Życzę Wam wspaniałego wypoczynku i udanego zwiedzania. Może traficie do miejsc, do których ja nie dotarłam.
Chętnie przeczytałabym relację z Waszych RODYJSKICH wakacji. :D
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

To nie tam miało być, czyli Rodos 2018 - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019