Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

To nie tam miało być, czyli Rodos 2018

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 08.02.2019 08:05

megidh napisał(a):Oj, chyba się narażasz takim stwiedzeniem niektórym forumowiczom :smo:.

Myśmy się już i tak paroma innymi faktami narazili i dla wielu jesteśmy skreśleni :wink:

Kreta, podobnie jak i Rodos, ma swoje zalety, ale jej wady jakby je nieco przesłaniały... :roll: .
Nam tak "podpadła" głównie dlatego, że za wysokie oczekiwania mieliśmy. I to zderzenie z kreteńską rzeczywistością było dość brutalne :? .

megidh napisał(a):A z tym ukształtowaniem terenu to nie do końca zachodzi podobieństwo pomiędzy tymi wyspami. Wyspa Kos jest na sporym obszarze dosyć płaska

Uwierz, że w porównaniu z większością innych wysp także i Rodos zdaje się być płaska jak naleśnik :wink: :lol: .
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 08.02.2019 08:42

Fajnie było z Wami pobyć na Rodos :D
Mam nadzieję, że na żywo też kiedyś mi się uda, chociaż faktycznie bardziej Kos mnie kusi :wink:

Dziękuję za relację i pozdrawiam :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.02.2019 12:30

Ja również dziękuję za relację (czytałam, choć odzywałam się sporadycznie :oops: :smo: )
Wezmę tego Rodosa pod uwagę ... kiedyś :oczko_usmiech:
No i fajnie, że Kos w planach :oczko_usmiech: , znowu będzie co poczytać i pooglądać :D
:papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.02.2019 19:52

megidh napisał(a):Według mnie wyspa Rodos jak najbardziej jest warta tego, aby ją odwiedzić.


Po lekturze Twojej relacji jestem tego samego zdania .
Nie znam wysp greckich tak jak Kulki , ale jestem przekonany o tym , że każdą z tych wysp warto odwiedzić , choćby po to , żeby mieć na jej temat własne zdanie :wink:
Gosiu , bardzo Ci dziękuję za tą relację , gdy przyjdzie pora na "mój Rodos" - będę z niej czerpał


Pozdrawiam
Piotr
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 09.02.2019 10:26

aga_stella napisał(a):To tak samo jak my. Lecimy, ale potem na własną łapkę. My niestety nie możemy kupić imprezy z dużym wyprzedzeniem, bo życie lub nas zaskakiwać. Do Izraela też mieliśmy nie lecieć (co wynikło 2 dni przed wylotem). Cudem się udało, więc zwykle kupujemy lasty.

To może trafisz na lasta na wyspie Kos. Od czasu, gdy ja dokonałam transakcji moja impreza podrożała już o ponad 200 zł, ale podejrzewam, że przed samym jej rozpoczęciem cena spadnie. Fajnie byłoby się spotkać w realu a nie tylko na forum. :D

kulka53 napisał(a):
megidh napisał(a):Oj, chyba się narażasz takim stwiedzeniem niektórym forumowiczom :smo:.

Myśmy się już i tak paroma innymi faktami narazili i dla wielu jesteśmy skreśleni :wink:

Niejednokrotnie zastanawiałam się, dlaczego ludzie, nawet nie znając się osobiście, zieją do siebie nienawiścią. Niestety na tym forum jest to również często spotykane. Dlatego przestałam zaglądać do niektórych działów. :(

kulka53 napisał(a):
megidh napisał(a):A z tym ukształtowaniem terenu to nie do końca zachodzi podobieństwo pomiędzy tymi wyspami. Wyspa Kos jest na sporym obszarze dosyć płaska

Uwierz, że w porównaniu z większością innych wysp także i Rodos zdaje się być płaska jak naleśnik :wink: :lol: .

Nie mam wyjścia i muszę Ci uwierzyć :oczko_usmiech: . Do tej pory byłam tylko na jednej greckiej wyspie, a Ty już zwiedziłeś ich całkiem sporo, więc masz dużą wiedzę na ich temat.

Beata W. napisał(a):Fajnie było z Wami pobyć na Rodos :D
Mam nadzieję, że na żywo też kiedyś mi się uda, chociaż faktycznie bardziej Kos mnie kusi :wink:

Dziękuję za relację i pozdrawiam :papa:

mysza73 napisał(a):Ja również dziękuję za relację (czytałam, choć odzywałam się sporadycznie :oops: :smo: )
Wezmę tego Rodosa pod uwagę ... kiedyś :oczko_usmiech:

piotrf napisał(a):Gosiu , bardzo Ci dziękuję za tą relację , gdy przyjdzie pora na "mój Rodos" - będę z niej czerpał

Pozdrawiam
Piotr

A ja dziękuję za dobre słowo :D . Właśnie takie miłe akcenty sprawiają, że pomimo wielu chwil zwątpienia, chce się pisać kolejne relacje.

mysza73 napisał(a):No i fajnie, że Kos w planach :oczko_usmiech: , znowu będzie co poczytać i pooglądać :D
:papa:

Widzę że wyspa Kos wzbudza zainteresowanie. Fajnie, bo z większą chęcią będę zbierać materiały do relacji. :D
Nie ukrywam, że spory udział z wyborze tej wyspy miała relacja Twojej koleżanki Potter. Niestety relacji nie skończyła, chociaż już była prawie na mecie :( .
Z relacji zniknęło też sporo zdjęć, więc czytając ją ponownie mogę korzystać tylko z opisów miejsc, które Potter odwiedziła.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 09.02.2019 18:19

megidh napisał(a):
mysza73 napisał(a):No i fajnie, że Kos w planach :oczko_usmiech: , znowu będzie co poczytać i pooglądać :D
:papa:

Widzę że wyspa Kos wzbudza zainteresowanie. Fajnie, bo z większą chęcią będę zbierać materiały do relacji. :D
Nie ukrywam, że spory udział z wyborze tej wyspy miała relacja Twojej koleżanki Potter. Niestety relacji nie skończyła, chociaż już była prawie na mecie :( .
Z relacji zniknęło też sporo zdjęć, więc czytając ją ponownie mogę korzystać tylko z opisów miejsc, które Potter odwiedziła.
Jedziemy "za chwilę" do Lizbony, to przemówię jej osobiście do rozumu :oczko_usmiech: ... bo przez telefon nie przynosi to nijakich efektów :roll:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 09.02.2019 20:11

megidh napisał(a):
aga_stella napisał(a):To tak samo jak my. Lecimy, ale potem na własną łapkę. My niestety nie możemy kupić imprezy z dużym wyprzedzeniem, bo życie lub nas zaskakiwać. Do Izraela też mieliśmy nie lecieć (co wynikło 2 dni przed wylotem). Cudem się udało, więc zwykle kupujemy lasty.

To może trafisz na lasta na wyspie Kos. Od czasu, gdy ja dokonałam transakcji moja impreza podrożała już o ponad 200 zł, ale podejrzewam, że przed samym jej rozpoczęciem cena spadnie. Fajnie byłoby się spotkać w realu a nie tylko na forum. :D

Kto wie, może się uda :D Kos też chodzi mi głowie, niezbyt intensywnie, ale jednak.
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 10.02.2019 09:41

mysza73 napisał(a):
megidh napisał(a):
mysza73 napisał(a):No i fajnie, że Kos w planach :oczko_usmiech: , znowu będzie co poczytać i pooglądać :D
:papa:

Widzę że wyspa Kos wzbudza zainteresowanie. Fajnie, bo z większą chęcią będę zbierać materiały do relacji. :D
Nie ukrywam, że spory udział z wyborze tej wyspy miała relacja Twojej koleżanki Potter. Niestety relacji nie skończyła, chociaż już była prawie na mecie :( .
Z relacji zniknęło też sporo zdjęć, więc czytając ją ponownie mogę korzystać tylko z opisów miejsc, które Potter odwiedziła.
Jedziemy "za chwilę" do Lizbony, to przemówię jej osobiście do rozumu :oczko_usmiech: ... bo przez telefon nie przynosi to nijakich efektów :roll:

To czekam niecierpliwie na efekty tego osobistego przemawiania do rozumu. Użyj skutecznych argumentów.
A może bym spróbowała się skontaktować z Potter na priv. Jak myślisz, czy jest szansa, że odpowie na moje pytania :?: .

aga_stella napisał(a):Kos też chodzi mi głowie, niezbyt intensywnie, ale jednak.

Mam nadzieję na to, że będzie chodzić intensywniej, dając szansę na spotkanie :D .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.02.2019 11:03

megidh napisał(a):A może bym spróbowała się skontaktować z Potter na priv. Jak myślisz, czy jest szansa, że odpowie na moje pytania :?: .

Myślę, że bez problemu :oczko_usmiech:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 11.02.2019 23:23

Hej
Dzięki za drobiazgową relację i miłe słowa, pod moim adresem.
Na Rodos pewnie się wrócę, żeby odwiedzić te wszystkie zamki ... no i SYMI :D .
Pozdrawiam
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 13.02.2019 20:17

Przesyłam specjalne podziękowania bo jak już wspominałam wcześniej, dzięki Twojej relacji lecę w czerwcu na Rodos. Już się nie mogę doczekać. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do Twojej relacji, żeby wyłapać interesujące miejsca. Zakupiłam przewodniki (w tym jeden, który polecalaś). Wrócę także do relacji Bubera, która również mnie zachwyciła. Pozdrawiam i czekam na kolejną relację. Jaki kierunek w tym roku?
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 13.02.2019 21:15

mysza73 napisał(a):
megidh napisał(a):A może bym spróbowała się skontaktować z Potter na priv. Jak myślisz, czy jest szansa, że odpowie na moje pytania :?: .

Myślę, że bez problemu :oczko_usmiech:

To chyba spróbuję, chociaż mam obiekcję.

Buber napisał(a):Hej
Dzięki za drobiazgową relację i miłe słowa, pod moim adresem.
Na Rodos pewnie się wrócę, żeby odwiedzić te wszystkie zamki ... no i SYMI :D .
Pozdrawiam

Zamki rozumiem, nie miałeś okazji ich dokładnie spenetrować, ale że Symi chcesz powtórzyć :?:
Chociaż może też bym drugi raz się tam wybrała, bo mi się tam bardzo podobało.

Sara76 napisał(a):Przesyłam specjalne podziękowania bo jak już wspominałam wcześniej, dzięki Twojej relacji lecę w czerwcu na Rodos. Już się nie mogę doczekać. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do Twojej relacji, żeby wyłapać interesujące miejsca. Zakupiłam przewodniki (w tym jeden, który polecalaś). Wrócę także do relacji Bubera, która również mnie zachwyciła. Pozdrawiam i czekam na kolejną relację. Jaki kierunek w tym roku?

Nie wiem czy doczytałaś, ale będziesz w tym samym hotelu, co my.
W tym roku wybrałam wyspę Kos, więc będziemy wypoczywać w niewielkiej odległości od siebie.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.02.2019 21:23

megidh napisał(a):
mysza73 napisał(a):
megidh napisał(a):A może bym spróbowała się skontaktować z Potter na priv. Jak myślisz, czy jest szansa, że odpowie na moje pytania :?: .

Myślę, że bez problemu :oczko_usmiech:

To chyba spróbuję, chociaż mam obiekcję.

No co Ty, Potter tylko tak strasznie wygląda :smo: , ale ogólnie jest spoko :lol: :lol: :lol:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 13.02.2019 21:34

mysza73 napisał(a):
megidh napisał(a):
mysza73 napisał(a):
megidh napisał(a):A może bym spróbowała się skontaktować z Potter na priv. Jak myślisz, czy jest szansa, że odpowie na moje pytania :?: .

Myślę, że bez problemu :oczko_usmiech:

To chyba spróbuję, chociaż mam obiekcję.

No co Ty, Potter tylko tak strasznie wygląda :smo: , ale ogólnie jest spoko :lol: :lol: :lol:

Dzięki za podtrzymywanie na duchu. Nabiorę odwagi i do niej napiszę. :oczko_usmiech:
adaryb
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 14.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adaryb » 03.03.2019 15:07

Witam
Z ciekawością przeczytałem Twoja relacje z Rodos. Ogólnie Grecja była moim marzeniem, i w tym roku się spełni :)
Rodos wybraliśmy losowo, może lekko zasugerowani przez córkę , która była na tej wyspie dwa lata temu na wymianie szkolnej.
Jak już wybór miejsca był dokonany - to poszło szybko - wybór hotelu i termin - Maj i Rodos Horizon Resort.
Ale ze jestem osoba , która lubi cos widzieć na temat miejsc gdzie jedzie - zacząłem przeszukiwać to forum i trafiłem na Twoją relację :D .
Bardzo dziękuję Ci z nią- jest super, i na pewno będę się trochę nią sugerował, planując pobyt na Rodos :D .
PS. Widzę ze hotel będę miał obok hotelu, w którym byłaś.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za fajna relację.. zdjęcia opisy rewelacyjne.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
To nie tam miało być, czyli Rodos 2018 - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone