Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

To nie tam miało być, czyli Rodos 2018

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 02.09.2019 21:44

shaman72 napisał(a):Witaj
My również odwiedziliśmy Rodos, w Sierpniu tego roku.

Czy Wam sie tam podobało ?.

shaman72 napisał(a):Teraz dopiero przeglądając forum natrafiłem na Twoja bardzo szczegółową relacje.Przeczytałem od dechy do dechy ;) Parę miejsc wam jeszcze zostało do zwiedzenia, także będzie okazja aby powrócić na wyspę słońca...

Trzeba sobie coś zostawić na zaś :oczko_usmiech:.
A tak na poważnie, to tydzień jest za krótki, aby zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca na wyspie Rodos.

shaman72 napisał(a):Może jak starczy czasu , to w zimowe wieczory i Ja popełnię jakąś relację zobaczymy...

Popełnij, bo ja bardzo lubię relacje z miejsc, które odwiedziłam. Czekam więc z niecierpliwością.
shaman72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shaman72 » 02.09.2019 21:53

megidh napisał(a):Czy Wam sie tam podobało ?.

Bardzo ;)

megidh napisał(a):Trzeba sobie coś zostawić na zaś :oczko_usmiech:.

A tak na poważnie, to tydzień jest za krótki, aby zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca na wyspie Rodos.

Niestety, 7 dni, to bardzo krótko.Zwiedzaliśmy bardzo intensywnie a i tak do wielu miejsc nie dotarliśmy... :(

megidh napisał(a):Popełnij, bo ja bardzo lubię relacje z miejsc, które odwiedziłam. Czekam więc z niecierpliwością.

Może przy czasie...O Rodos jest sporo relacji, nie wiem czy jest sens powtarzać ;) Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

To nie tam miało być, czyli Rodos 2018 - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019