Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

50 plaż Pagu - 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2020 16:12

Świetny odcinek Danusiu :D
Już go dodałem do spisu treści, na pierwszej stronie relacji.
Dziękuję za dokładny opis drogi z Beritnicy do Slanej i piękne zdjęcia :hearts: :D :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6674
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.08.2020 16:22

Habanero napisał(a):Świetny odcinek Danusiu :D
Już go dodałem do spisu treści, na pierwszej stronie relacji.

Bardzo dziękuję. Czuję się zaszczycona. :D :smo:
:papa:
minini
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 23.11.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) minini » 13.12.2020 21:58

Super wyjazd i świetne zestawienie! Na większości plaż byliśmy, ale zdecydowanie musimy nadrobić plaże w paskich wratach i na zachodnim wybrzeżu w stronę Lunu skoro takie życie podwodne tam jest to musimy sprawdzić!
Dodałabym kilka "naszych" ale to jak kiedyś może jakąś swoją relację napiszę :wink:
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.12.2020 19:27

minini napisał(a):Super wyjazd i świetne zestawienie! Na większości plaż byliśmy, ale zdecydowanie musimy nadrobić plaże w paskich wratach i na zachodnim wybrzeżu w stronę Lunu skoro takie życie podwodne tam jest to musimy sprawdzić!
Dodałabym kilka "naszych" ale to jak kiedyś może jakąś swoją relację napiszę :wink:

Cześć minini , aż zajrzałem sobie jeszcze raz do zestawienia :D
Boskie plaże Pagu, na zawsze zostaną w mojej pamięci,.... piękne :hearts:
Jak masz ochotę, to spokojnie wrzucaj fotki plaż, których brak w relacji.
Jestem ciekaw co mnie ominęło :wink: :papa:
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 431
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 18.07.2024 22:06

Habanero, pozwolę sobie tutaj zadać pytanie, choć patrząc na godzinę nie uzyskam zapewne odpowiedzi do mojego jutrzejszego wyjścia na plażę Maskalić, Mali i Veli Zaton. Chodzi o poglądową Twoją mapkę i mapkę googli. One w umiejscowieniu i nazwie plaż się różnią - https://maps.app.goo.gl/U9jknk5JRfxzjuoi7. Chodzi o Maskalić i inne umiejscowienie plaży Mali Zaton. Z czego to wynika?
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2106
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.07.2024 22:13

niuniek napisał(a):Habanero, pozwolę sobie tutaj zadać pytanie, choć patrząc na godzinę nie uzyskam zapewne odpowiedzi do mojego jutrzejszego wyjścia na plażę Maskalić, Mali i Veli Zaton. Chodzi o poglądową Twoją mapkę i mapkę googli. One w umiejscowieniu i nazwie plaż się różnią - https://maps.app.goo.gl/U9jknk5JRfxzjuoi7. Chodzi o Maskalić i inne umiejscowienie plaży Mali Zaton. Z czego to wynika?

Może ktoś na googlu namieszał.
Jak klikniesz na mapie "Plaža Gomilica" to pojawi ci się "Mali Zaton (Beach)".
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 431
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 18.07.2024 22:23

Super, dzięki. Jutro o 6 rano wymarsz.

PS Plaże rezerwatu (na odcinku 1 km) Bosana zamknięte, plaża Prnjica również, chyba w związku z ogłoszonym czerwonym kolorem. W miejscach parkowania za szybą mandaciki za 60 eurasków
Ostatnio edytowano 18.07.2024 22:29 przez niuniek, łącznie edytowano 1 raz
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2106
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.07.2024 22:29

Miłego. Plaże są mega :serduszka:
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 431
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 18.07.2024 22:31

Jeszcze raz dzięki. Zedytowalem jeszcze - krótkie info
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 431
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 19.07.2024 10:03

Habanero, jeżeli pozwolisz, to w tym miejscu podziękuję za idealne wskazówki dojścia do plaż Veli i Mali Zaton i Maskalić (jakby to powiedział TH - truskawka na torcie :D ). W jedną stronę poszedłem tak jak opisałeś, czyli zaraz za bramą w górę a do plaży Maskalić od jej prawej strony, a na powrocie z jej lewej, tak jak pisałeś za skałką w górę (lepsza opcja). Do parkingu poszedłem trasą według mapki Mikromir zaznaczono na zielono, trochę dłuższa, wokół góry. Od parkingu można jeszcze podjechać samochodem z 200-300 m i wtedy odrazu na oznaczony szlak drogą Mikromir.
Jeszcze raz podziękował. Na marginesie mapy.cz idealnie prowadzą, wyliczając czas, różnicę poziomów itp
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 19.07.2024 11:07

Super, cieszę się że dotarliście.
A jak Maskalić ? Podobał się i był tylko dla Was?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2999
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.07.2024 11:34

Jak czytam Maskalić to aż mam motyle w brzuchu. Jeden z wspanialszych dni w Chorwacji ever.
Pozdro Konrad.
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 431
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 19.07.2024 13:49

Habanero napisał(a):Super, cieszę się że dotarliście.
A jak Maskalić ? Podobał się i był tylko dla Was?


Tak, bo byłem tam około 7 :D , ale o dziwo spotkałem już parę wracających...
Kąpiel wśród fal, grota i zimne piwo po marszu- nie mogło mnie nic lepszego spotkać.
Czy takie kamienne kręgi z kamieni o promieniu 5-6 metrów największy potem coraz mniejsze były pomiedzy Zatonami?
Załączniki:
Plaże Zaton.jpg
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 19.07.2024 17:33

Nie, no takich znaków za moich czasów nie było.
Sam jestem ciekaw co się tam porobiło :roll:
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6622
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 19.07.2024 18:18

kaeres napisał(a):Jak czytam Maskalić to aż mam motyle w brzuchu. Jeden z wspanialszych dni w Chorwacji ever.
Pozdro Konrad.

Krystian, 100% racji, to był wspaniały dzień :coool:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
50 plaż Pagu - 2018 - strona 59
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone