Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Polm
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polm » 24.03.2015 00:29

I ja bym poprosił o namiar na ten
sprawdzony apartament na krk. Mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ataj
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ataj » 25.03.2015 17:21

Mikromir napisał(a):
ataj napisał(a): I właśnie czegoś takiego szukam. My i troje dzieci- 9,7 i 3. Raczej na południe. Polećcie proszę jakieś apartamenty.

Trzeba się dużo naszukać, żeby takie coś znaleźć... :wink:
Coś tam poszło na PW - ale ile jest wolnych jeszcze terminów, tego nie wiem.

Nie wiem, czy nie musisz jeszcze paru postów wygenerować, żeby móc to odebrać... :roll:


Odebrałam, dziękuję. No właśnie, niestety nie mogę odpisać na pw. Poważnie rozważam tą wyspę, jeszcze mają wolne :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.03.2015 17:43

ataj napisał(a):Poważnie rozważam tą wyspę, jeszcze mają wolne :)

Parę relacji z niej było, można poczytać w klubie miłośników i ewentualnie się upewnić w decyzji... bądź nie :wink: :mrgreen:
Prom też swoje kosztuje, niestety... :roll:
http://www.jadrolinija.hr/cijene/lokalne-linije-(sezona)

Domyślam się, że mówimy o wyspie na B?... :roll: Bo już mi się trochę miesza, tyle tych miejsc w Cro i wysłanych info... :wink:
ataj
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ataj » 25.03.2015 20:20

Mikromir napisał(a):
Domyślam się, że mówimy o wyspie na B?... :roll: :wink:


Tak :) i właśnie tylko ten prom mnie powstrzymuje, jakoś strach tak na pierwszy raz ;) i o ile dobrze liczę to ok 300 kun w jedną stronę, już sama nie wiem. Serce się rwie a rozsądek ciągle szuka :?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.03.2015 20:38

ataj napisał(a):
właśnie tylko ten prom mnie powstrzymuje, jakoś strach tak na pierwszy raz ;) i o ile dobrze liczę to ok 300 kun w jedną stronę, już sama nie wiem. Serce się rwie a rozsądek ciągle szuka :?


No tak, w dwie strony, jak by nie patrzeć, to 551 kun.
A jak bardzo na uboczu to ma być i kiedy konkretnie jedziecie?
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 25.03.2015 20:46

ataj napisał(a):
Mikromir napisał(a):
ataj napisał(a): I właśnie czegoś takiego szukam. My i troje dzieci- 9,7 i 3. Raczej na południe. Polećcie proszę jakieś apartamenty.

Trzeba się dużo naszukać, żeby takie coś znaleźć... :wink:
Coś tam poszło na PW - ale ile jest wolnych jeszcze terminów, tego nie wiem.

Nie wiem, czy nie musisz jeszcze paru postów wygenerować, żeby móc to odebrać... :roll:


Odebrałam, dziękuję. No właśnie, niestety nie mogę odpisać na pw. Poważnie rozważam tą wyspę, jeszcze mają wolne :)

A może chcecie namiary na apartament w Rogoznicy :papa:
ataj
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ataj » 25.03.2015 21:03

Mikromir napisał(a):A jak bardzo na uboczu to ma być i kiedy konkretnie jedziecie?


Wystarczy, że nie będzie to centrum. Chodzić się nie boimy, chociaż z trójką dzieci różnie bywa. Urlop mamy od 8 do 29 sierpnia no i 10 dni w tym przedziale chcemy spędzić w ciepłych krajach :)
jbasia
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 20.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jbasia » 26.03.2015 22:25

Witam !
szukam apartamentu w Makarskiej w terminie 01.07-09,07 2015 rodzina 2+2{nastolatki} może macie jakieś namiarki albo wskazówki gdzie co i jak? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.03.2015 22:34

jbasia napisał(a):wskazówki gdzie co i jak? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

makarska-co-warto-zobaczyc-t18447.html
makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html
etc.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3416
Dołączył(a): 02.01.2012
Brodarica/apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 02.04.2015 09:30

W związku ze zmianą planów wakacyjnych musiałem zrezygnować z rezerwacji apartamentu w Brodaricy.
Dla zainteresowanych tą lokalizacją podam namiary na właścicielkę i kontakt e-mailowy. Pisać na PW. pozdrawiam.
rafi100
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.04.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafi100 » 06.04.2015 20:20

Ja też poproszę o namiary na przyjemny cichy pensjonat w zieleni z rusztem w środkowo południowej Dalmacji. Cel nauczyć 4 latkę pływać i zobaczyć Dubrovnik. Dzięki rafi100<at>wp.pl
adman
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.04.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) adman » 08.04.2015 12:13

Witam serdecznie pierwszy raz na forum i również pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji.
Poszukuję apartamentu dla rodziny 2 + 2 dzieci (2 i 5 lat) w terminie lipiec-sierpień na ok. 2 tygodnie. Jeśli chodzi o region, początkowo myśleliśmy o Breli czy też okolicach, ale nie jest to żaden warunek bezwzględny. Po prostu znajomi nam proponowali. Może być również coś innego generalnie w rejonie Makarskiej, czy też nie zbyt daleko od Dubrovnika, bo też będziemy chcieli go zwiedzić. Co do samego zakwaterowania, to bliskość morza i plaża przyjazna dla dzieci. Polecicie coś ciekawego?
mateusz100
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.12.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateusz100 » 21.04.2015 08:23

Zielina74. napisał(a):Witam
w pasie pomiędzy Sibenikiem a Tragirem polecam dla rodzin z dziećmi takie miejscowości jak:
Grebastica, Zaboric, Stupin Celine, Rogoznica, Razanj, Sevid, Kanica, Vinisce, Poljica. Wszędzie jest dobre dojście do plaży, nie trzeba przechodzić przez Jadrankę, jest płasko, plaże są częściowo zacienione, plaże są żwirowe z łagodnym wejściem do wody, miejscowości są małe, spokojne, bez kuszących bazarów z chińską tandetą.
Gdyby ktoś potrzebował namiary na niedrogie (np. za 60 eur w sezonie z klimą i opłatą klimatyczną lub mniej dla 3 os.), ładne i sprawdzone apartamenty to proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Zielina74


Witam
Czy mógłbym prosić o namiary mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zwiedzajacy
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 17.04.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiedzajacy » 21.04.2015 16:17

Potrzebuję dla 4 dorosłych i dwojga dzieci w ostatnim tygodniu lipca. Gdyby ktoś miał chętnie przyjmę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 21.04.2015 18:42

adman napisał(a):Witam serdecznie pierwszy raz na forum i również pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji.
Poszukuję apartamentu dla rodziny 2 + 2 dzieci (2 i 5 lat) w terminie lipiec-sierpień na ok. 2 tygodnie. Jeśli chodzi o region, początkowo myśleliśmy o Breli czy też okolicach, ale nie jest to żaden warunek bezwzględny. Po prostu znajomi nam proponowali. Może być również coś innego generalnie w rejonie Makarskiej, czy też nie zbyt daleko od Dubrovnika, bo też będziemy chcieli go zwiedzić. Co do samego zakwaterowania, to bliskość morza i plaża przyjazna dla dzieci. Polecicie coś ciekawego?


Ja polecam Tucepi, we wrześniu byliśmy z 3,5 latką i była zachwycona plażą, która jest bardzo łagodna i bez wystających głazów. Miasteczko idealne dla rodzin z dziećmi.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone