Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magda-lena309
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda-lena309 » 26.02.2017 20:24

Brawurka1984 napisał(a):Granat: bardzo dziękuję za wiadomość :-)
bardzo mi się podoba ta miejscowość.
Natomiast mam pytanie-dlaczego te campingi z mobilnymi domkami typu Zaton czy San Marino są takie drogie?
sa o wiele droższe niż dwupokojowy apartament blisko plaży z dwoma pokojami,kuchnią itp.



a rozważałaś Crikvenice? ja byłam z dwojką w poodbnym wieku i się nie nudziły, są place zabaw, dużo sie dzieje, jest plaża piaszczysta (płatna) aczkolwiek nam nie przypadła do gusty, zdecydowanie lepsza żwirkowa, czystsza.....
raz bylismy na piaszczystej, ale to nie taki piasek jak nad naszym morzem, gruby, z kamieniami, gałęziami, nie da się zrobić zamku z piasku, a wszędzie go było pełno, wszystko od ciemnego piachu pobrudzone, przemyśl to:) jak piasek to chyba lepiej Włochy... w Chorwacji cały urok przy plażach żwirkowych i kamienistych- czyste morze, piekne widoki, skały, przy piaszczystych tego nie ma....
w Crikvenicy są głownie plaże żwirkowe- dla dzieciaków fajna zabawka kamyczkami, ale piaszczysta też jest więc można sobie urozmaicić;)
ziarno23
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziarno23 » 28.02.2017 14:01

Witam Wszystkich serdecznie.
Wybieramy się w tym roku do BAŠANIJA (SAVUDRIJA). To jest nasz pierwszy wojaż do Cro. Jedziemy z dwójka naszych pociech 5 i 6 lat. Do towarzystwa wzięliśmy sobie znajomych( również inicjacja z cro) z troszkę starszą parką 9 i 10 lat. Czy może mi ktoś polecić plażę z łagodnym zejściem do morza i możliwie drobnymi kamyczkami ew. żwirkiem :D
Z góry serdecznie dziękuję pozdrawiam
Damian
:papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.02.2017 14:35

ziarno23 napisał(a):Wybieramy się w tym roku do BAŠANIJA (SAVUDRIJA). To jest nasz pierwszy wojaż do Cro. Jedziemy z dwójka naszych pociech 5 i 6 lat. Do towarzystwa wzięliśmy sobie znajomych( również inicjacja z cro) z troszkę starszą parką 9 i 10 lat. Czy może mi ktoś polecić plażę z łagodnym zejściem do morza i możliwie drobnymi kamyczkami ew. żwirkiem :D

Nie polecę, bo nie testowałam na sobie, ale jakieś info o okolicznych plażach możesz znaleźć tu:
http://www.beachrex.com/en/croatia/istr ... ch-kanegra
http://www.beachrex.com/en/croatia/istr ... -veli-joze
http://www.beachrex.com/en/croatia/istr ... ach-pineta
http://www.beachrex.com/en/croatia/istr ... zambratija
Hardknox
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.03.2017
Szukam miejsca na wypad z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hardknox » 01.03.2017 13:21

Witam Serdecznie,
Zacznę od tego, że forum przeglądam regularnie jeżdząc na Chorwację od lat, jednak w tym roku kiedy dzieciaki już są starsze chcielibyśmy wybrać się z nimi w nowe miejsce gdzieś gdzie będą miały rozrywkę zajęcie.
Wybieramy się tam od połowy do końca Czerwca.

Dotychczas zawsze trafialiśmy do Omisiu to nasze ulubione miejsce, jednak teraz szukamy czegoś fajnego dla nas i dwójki czteroletnich chłopaków, może możecie polecić jakieś miejsce z placem zabaw albo atrakcjami dla chłopaków niekoniecznie południowa część Chorwacji ?

Z góry dziękuję za posty :)
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013
Re: Szukam miejsca na wypad z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 02.03.2017 11:16

Witaj,

3 krotnie byłem w Primosten, rok po roku i szczerze mogę polecić. Są atrakcje wodne, basen, duży plac zabaw, symulatory gier itd.
Można się schować pod drzewem jeśli będzie się miało już dość słońca, bardzo fajna i urokliwa starówka, można wypożyczyć rower z fotelikiem dla dziecka jeśli ktoś lubi, dużo miłych knajpek, fajna Marina, piękne widoki i ścieżki do spacerowania.
Mam ten sam problem co Ty, też chciałbym zobaczyć coś nowego, co jednocześnie będzie przyjazne zarówno dzieciom jak i rodzicom :)
Jedyna wada - niestety ale w porównaniu do Omiś wszystko było droższe o około 20-30% - dotyczy to zarówno jedzenia w knajpach jak i cen na ulicznych straganach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam miejsca na wypad z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2017 14:25

Hardknox napisał(a):Witam Serdecznie,
Zacznę od tego, że forum przeglądam regularnie jeżdząc na Chorwację od lat, jednak w tym roku kiedy dzieciaki już są starsze chcielibyśmy wybrać się z nimi w nowe miejsce gdzieś gdzie będą miały rozrywkę zajęcie.

Witam.
Od lat jeździłeś do Chorwacji

Polecam Pakoštane lub Tribunj.
A więcej - czytaj TUTAJ
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci? - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone