Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 14:28

Ja polecam okolice Makarskiej, Baśka Voda, Brela, Split , jest to dobre miejsce wypadowe i plaże przyjazne dzieciom . Zależy czego szukasz, czy miejscowości spokojnej , czy też chcesz aby dzieciaki wieczorem skakały np. na dmuchanym zamku.
waaszkaa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) waaszkaa » 04.01.2017 14:33

Nasze roczne dzieciaki na szczęście jeszcze nie będą skakały :P bardziej zależy nam na tym żebyśmy mogli pospacerować z wózkami :)
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 14:38

Ja w 2014 byłem z rocznym dzieckiem w Baśka Voda , polecam pod warunkiem, że noclegi będą na dole a nie na górze BV. W tym roku jadę już 5 raz do BV i za każdym razem coś nowego się odkrywa w okolicy .
waaszkaa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) waaszkaa » 04.01.2017 14:39

polecasz jakaś kwaterę?
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 14:48

BV znam jak własną kieszeń jak będziesz coś miał to podaj powiem tobie czy dobra okolica i czy nie jest pod górkę , bo w niektórych miejscach jest stromo;-) . Ja za każdym razem jeżdżę do noclegu który puszcze tobie na PRiv . Polecam okolice kościółka min. ulica Oborska.
Zaletą tego noclegu jest cena bliskość do plaży , centrum i spokój wieczorem i klima sprawna za każdym razem w cenie . Nam to nie przeszkadza ale np. wyposażenie jest raczej skromne takie jak u niej na zdjęciach . My jedziemy od 10.07 do 23.07
Franko45
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 29.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franko45 » 07.01.2017 00:20

Witam,jestem z okolic Jelcza może coś podpowiesz w sprawie kwater jadę do Chorwacji po raz pierwszy i szukam porad.Chcę jechać z wnuczką 12 letnią. Może kontakt przez maila; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

blazej_k1 napisał(a):BV znam jak własną kieszeń jak będziesz coś miał to podaj powiem tobie czy dobra okolica i czy nie jest pod górkę , bo w niektórych miejscach jest stromo;-) . Ja za każdym razem jeżdżę do noclegu który puszcze tobie na PRiv . Polecam okolice kościółka min. ulica Oborska.
Zaletą tego noclegu jest cena bliskość do plaży , centrum i spokój wieczorem i klima sprawna za każdym razem w cenie . Nam to nie przeszkadza ale np. wyposażenie jest raczej skromne takie jak u niej na zdjęciach . My jedziemy od 10.07 do 23.07
Brawurka1984
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.01.2017
Chorwacja z dziećmi-nasz pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brawurka1984 » 08.01.2017 13:34

Witam serdecznie
Przejrzałam forum-jest prawdziwą kopalnią wiedzy,jestem pod mega wrażeniem :-)
Ale...im więcej czytam,tym mam jeszcze większy mętlik w głowie...
Czy to możliwe,że mi się podoba każdy region i cała Chorwacja? :-(
Proszę o pomoc.
Planujemy jechać do Chorwacji (autem z Warszwy).Dzieci będą miały wtedy:5,5 roku oraz równo 2 latka.
1.Termin wyjazdu: z racji tego,że dzieci jeszcze nie są w wieku szkolnym,to pomyślałam o wrześniu?tzn.początek września,dzień powszedni jeśli chodzi o podróż. Bo przeczytałam,że w weekend mogą być korki ale może po pierwszym września to już bez znaczenia?
2.Czy naprawdę ceny kwater i w sklepach,restauracjach itp.są sporo tańsze we wrześniu?
3.Plaża: nas interesuje plaża z piaskiem:naczytałam się o takich miejscowościach/wyspach/regionach jak:Nin,Rab,Lopar,Vir,Sabunike.Ale nie potrafię zdecydować? :-(( dlatego bardzo proszę o pomoc.Zależy nam nie tylko na leżeniu na plaży,ale również na zwiedzaniu,na jakichś atrakcjach dla dzieci.Chodzi mi też o to,żeby można było w łatwy i niedrogi sposób wydostać się z wyspy.Oraz o to,czy we wrześniu taka mała/mniejsza miejscowość nie będzie już miała pozamykanych atrakcji na początku września?
4.Czy wypad na 10-12 dni jest optymalny i nie będziemy się tam nudzić? ;-)
5.Oczywiście bardzo bym również prosiła o fajne i nie za miliony monet apartamenty: bardzo blisko plaży,może z jakimś ogrodem albo mini placem zabaw dla dzieci.Apartamenty z kuchnią,bo młodszy synek to alergik,więc czeka mnie gotowanie ;-) Zapoznałam się z linkami dostępnymi na tym forum,jeżeli chodzi o polecane apartamenty,ale niestety nie są już aktywne.
Bardzo dziękuję za pomoc :-)
A może Ktoś jeszcze z forum jedzie w tym czasie z rodzinką w te rejony?p.s mój mąż się martwi,że dzieci się będą nudził w swoim towarzystwie ;-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Chorwacja z dziećmi-nasz pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.01.2017 14:47

Jest pełno wątków, które poruszają te tematy i dokładnie takie same pytania padają w nich. Przeszukaj jeszcze raz forum i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania - dokładnie takie same!!

Są nawet relacje z wyjazdów z dziećmi w takim wieku. Poszukaj jest ich sporo. Nawet przed chwilą Agata relacjonowała pobyt z dziećmi w zbliżonym wieku: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do domu!

3. Chorwacja to kamyki i żwirek. Piasek w Cro to nie ten co polski. Jeśli upierasz się przy piasku to we wrześniu polecam Włochy, ceny są w tym okresie bardzo przystępne.

4. To już zależy od Was. Jak zorganizujecie sobie czas i Waszym dzieciom i co lubicie. Jeden może 10 dni leżeć na plaży i ani razu nie powie, że się nudzi, drugi już po 2 godz. będzie miał dość leżenia.

Proponuję zamknąć wątek lub połączyć z innymi tego typu:
wakacje-w-chorwacji-z-dwojka-dzieci-t45618.html
do-chorwacji-z-dziecmi-t32913.html
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja z dziećmi-nasz pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2017 16:17

Brawurka1984 napisał(a):Witam serdecznie
Przejrzałam forum-jest prawdziwą kopalnią wiedzy,jestem pod mega wrażeniem :-)
Ale...im więcej czytam,tym mam jeszcze większy mętlik w głowie...

A może Ktoś jeszcze z forum jedzie w tym czasie z rodzinką w te rejony?p.s mój mąż się martwi,że dzieci się będą nudził w swoim towarzystwie ;-)

Witam.
Założenie nowego wątku nie zmniejszy mętliku.
Czytaj podobne tematy, ewentualne pytania zamieszczaj w istniejących wątkach.

Na forum jest prowadzony Kalendarz wyjazdowy >>> kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454.html
No i polecam jako lekturę obowiązkową :wink: FAQ >>> krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 08.01.2017 23:10

piekara114 napisał(a):Jeden może 10 dni leżeć na plaży i ani razu nie powie, że się nudzi, drugi już po 2 godz. będzie miał dość leżenia.


Ten drugi to ja. Jednak się w tym roku poświęcę zacisnę zęby i będę leżał aż reszta famili powie że ma dość, zbieramy się idziemy zwiedzać. :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.01.2017 14:06

A widzisz, ja lubię plażować ale i zwiedzać. I któregoś razu postanowiłam, że nie będę się o zwiedzaniu nic odzywać, aż reszta (syn + mąż) ze chcą pozwiedzać. I już 2 dnia syn się pyta: to gdzie się w końcu gdzieś ruszymy :?:
Brawurka1984
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brawurka1984 » 09.01.2017 15:07

Przeczytałam dużo-dziekuję za linki :-)
skłaniam się do okolicy Nin lub Sabunike,tak,żeby można było i trochę poleżeć na plaży i coś pozwiedzać.
Natomiast ceny apartamentów trochę wysokie....szczególnie w lipcu (początkowo chcielismy jechać w lipcu i nadal tę opcję rozważamy).
Czy Ktoś może dysponuje sprawdzonymi namiarami na kwatery?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.01.2017 15:55

Brawurka1984 napisał(a):Czy Ktoś może dysponuje sprawdzonymi namiarami na kwatery?

Spytaj autora tej relacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2017 15:57

Brawurka1984 napisał(a):Przeczytałam dużo-dziekuję za linki :-)
skłaniam się do okolicy Nin lub Sabunike,tak,żeby można było i trochę poleżeć na plaży i coś pozwiedzać.
Natomiast ceny apartamentów trochę wysokie....szczególnie w lipcu (początkowo chcielismy jechać w lipcu i nadal tę opcję rozważamy).

Lipiec i sierpień to tzw. wysoki sezon - wtedy są najwyższe ceny apartamentów (wszędzie))
Dzieci masz małe - rozważ opcję wyjazdu II połowa czerwca lub I połowa września.

Czerwiec - dłuższy dzień.
Wrzesień - cieplejsze morze.
Brawurka1984
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brawurka1984 » 09.01.2017 16:21

czerwiec niestety odpada-bo natłok obowiązków w pracy.Ale wrzesień bardzo rozważam :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone