Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazej_k1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 13:28

Ja polecam okolice Makarskiej, Baśka Voda, Brela, Split , jest to dobre miejsce wypadowe i plaże przyjazne dzieciom . Zależy czego szukasz, czy miejscowości spokojnej , czy też chcesz aby dzieciaki wieczorem skakały np. na dmuchanym zamku.
waaszkaa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) waaszkaa » 04.01.2017 13:33

Nasze roczne dzieciaki na szczęście jeszcze nie będą skakały :P bardziej zależy nam na tym żebyśmy mogli pospacerować z wózkami :)
blazej_k1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 13:38

Ja w 2014 byłem z rocznym dzieckiem w Baśka Voda , polecam pod warunkiem, że noclegi będą na dole a nie na górze BV. W tym roku jadę już 5 raz do BV i za każdym razem coś nowego się odkrywa w okolicy .
waaszkaa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) waaszkaa » 04.01.2017 13:39

polecasz jakaś kwaterę?
blazej_k1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 04.01.2017 13:48

BV znam jak własną kieszeń jak będziesz coś miał to podaj powiem tobie czy dobra okolica i czy nie jest pod górkę , bo w niektórych miejscach jest stromo;-) . Ja za każdym razem jeżdżę do noclegu który puszcze tobie na PRiv . Polecam okolice kościółka min. ulica Oborska.
Zaletą tego noclegu jest cena bliskość do plaży , centrum i spokój wieczorem i klima sprawna za każdym razem w cenie . Nam to nie przeszkadza ale np. wyposażenie jest raczej skromne takie jak u niej na zdjęciach . My jedziemy od 10.07 do 23.07
Franko45
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franko45 » 06.01.2017 23:20

Witam,jestem z okolic Jelcza może coś podpowiesz w sprawie kwater jadę do Chorwacji po raz pierwszy i szukam porad.Chcę jechać z wnuczką 12 letnią. Może kontakt przez maila; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

blazej_k1 napisał(a):BV znam jak własną kieszeń jak będziesz coś miał to podaj powiem tobie czy dobra okolica i czy nie jest pod górkę , bo w niektórych miejscach jest stromo;-) . Ja za każdym razem jeżdżę do noclegu który puszcze tobie na PRiv . Polecam okolice kościółka min. ulica Oborska.
Zaletą tego noclegu jest cena bliskość do plaży , centrum i spokój wieczorem i klima sprawna za każdym razem w cenie . Nam to nie przeszkadza ale np. wyposażenie jest raczej skromne takie jak u niej na zdjęciach . My jedziemy od 10.07 do 23.07
Brawurka1984
Turysta
Chorwacja z dziećmi-nasz pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brawurka1984 » 08.01.2017 12:34

Witam serdecznie
Przejrzałam forum-jest prawdziwą kopalnią wiedzy,jestem pod mega wrażeniem :-)
Ale...im więcej czytam,tym mam jeszcze większy mętlik w głowie...
Czy to możliwe,że mi się podoba każdy region i cała Chorwacja? :-(
Proszę o pomoc.
Planujemy jechać do Chorwacji (autem z Warszwy).Dzieci będą miały wtedy:5,5 roku oraz równo 2 latka.
1.Termin wyjazdu: z racji tego,że dzieci jeszcze nie są w wieku szkolnym,to pomyślałam o wrześniu?tzn.początek września,dzień powszedni jeśli chodzi o podróż. Bo przeczytałam,że w weekend mogą być korki ale może po pierwszym września to już bez znaczenia?
2.Czy naprawdę ceny kwater i w sklepach,restauracjach itp.są sporo tańsze we wrześniu?
3.Plaża: nas interesuje plaża z piaskiem:naczytałam się o takich miejscowościach/wyspach/regionach jak:Nin,Rab,Lopar,Vir,Sabunike.Ale nie potrafię zdecydować? :-(( dlatego bardzo proszę o pomoc.Zależy nam nie tylko na leżeniu na plaży,ale również na zwiedzaniu,na jakichś atrakcjach dla dzieci.Chodzi mi też o to,żeby można było w łatwy i niedrogi sposób wydostać się z wyspy.Oraz o to,czy we wrześniu taka mała/mniejsza miejscowość nie będzie już miała pozamykanych atrakcji na początku września?
4.Czy wypad na 10-12 dni jest optymalny i nie będziemy się tam nudzić? ;-)
5.Oczywiście bardzo bym również prosiła o fajne i nie za miliony monet apartamenty: bardzo blisko plaży,może z jakimś ogrodem albo mini placem zabaw dla dzieci.Apartamenty z kuchnią,bo młodszy synek to alergik,więc czeka mnie gotowanie ;-) Zapoznałam się z linkami dostępnymi na tym forum,jeżeli chodzi o polecane apartamenty,ale niestety nie są już aktywne.
Bardzo dziękuję za pomoc :-)
A może Ktoś jeszcze z forum jedzie w tym czasie z rodzinką w te rejony?p.s mój mąż się martwi,że dzieci się będą nudził w swoim towarzystwie ;-)
piekara114
Cromaniak
Re: Chorwacja z dziećmi-nasz pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.01.2017 13:47

Jest pełno wątków, które poruszają te tematy i dokładnie takie same pytania padają w nich. Przeszukaj jeszcze raz forum i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania - dokładnie takie same!!

Są nawet relacje z wyjazdów z dziećmi w takim wieku. Poszukaj jest ich sporo. Nawet przed chwilą Agata relacjonowała pobyt z dziećmi w zbliżonym wieku: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do domu!

3. Chorwacja to kamyki i żwirek. Piasek w Cro to nie ten co polski. Jeśli upierasz się przy piasku to we wrześniu polecam Włochy, ceny są w tym okresie bardzo przystępne.

4. To już zależy od Was. Jak zorganizujecie sobie czas i Waszym dzieciom i co lubicie. Jeden może 10 dni leżeć na plaży i ani razu nie powie, że się nudzi, drugi już po 2 godz. będzie miał dość leżenia.

Proponuję zamknąć wątek lub połączyć z innymi tego typu:
wakacje-w-chorwacji-z-dwojka-dzieci-t45618.html
do-chorwacji-z-dziecmi-t32913.html
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Chorwacja z dziećmi-nasz pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2017 15:17

Brawurka1984 napisał(a):Witam serdecznie
Przejrzałam forum-jest prawdziwą kopalnią wiedzy,jestem pod mega wrażeniem :-)
Ale...im więcej czytam,tym mam jeszcze większy mętlik w głowie...

A może Ktoś jeszcze z forum jedzie w tym czasie z rodzinką w te rejony?p.s mój mąż się martwi,że dzieci się będą nudził w swoim towarzystwie ;-)

Witam.
Założenie nowego wątku nie zmniejszy mętliku.
Czytaj podobne tematy, ewentualne pytania zamieszczaj w istniejących wątkach.

Na forum jest prowadzony Kalendarz wyjazdowy >>> kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454.html
No i polecam jako lekturę obowiązkową :wink: FAQ >>> krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 08.01.2017 22:10

piekara114 napisał(a):Jeden może 10 dni leżeć na plaży i ani razu nie powie, że się nudzi, drugi już po 2 godz. będzie miał dość leżenia.

Ten drugi to ja. Jednak się w tym roku poświęcę zacisnę zęby i będę leżał aż reszta famili powie że ma dość, zbieramy się idziemy zwiedzać. :oczko_usmiech:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.01.2017 13:06

A widzisz, ja lubię plażować ale i zwiedzać. I któregoś razu postanowiłam, że nie będę się o zwiedzaniu nic odzywać, aż reszta (syn + mąż) ze chcą pozwiedzać. I już 2 dnia syn się pyta: to gdzie się w końcu gdzieś ruszymy :?:
Brawurka1984
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brawurka1984 » 09.01.2017 14:07

Przeczytałam dużo-dziekuję za linki :-)
skłaniam się do okolicy Nin lub Sabunike,tak,żeby można było i trochę poleżeć na plaży i coś pozwiedzać.
Natomiast ceny apartamentów trochę wysokie....szczególnie w lipcu (początkowo chcielismy jechać w lipcu i nadal tę opcję rozważamy).
Czy Ktoś może dysponuje sprawdzonymi namiarami na kwatery?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.01.2017 14:55

Brawurka1984 napisał(a):Czy Ktoś może dysponuje sprawdzonymi namiarami na kwatery?

Spytaj autora tej relacji.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2017 14:57

Brawurka1984 napisał(a):Przeczytałam dużo-dziekuję za linki :-)
skłaniam się do okolicy Nin lub Sabunike,tak,żeby można było i trochę poleżeć na plaży i coś pozwiedzać.
Natomiast ceny apartamentów trochę wysokie....szczególnie w lipcu (początkowo chcielismy jechać w lipcu i nadal tę opcję rozważamy).

Lipiec i sierpień to tzw. wysoki sezon - wtedy są najwyższe ceny apartamentów (wszędzie))
Dzieci masz małe - rozważ opcję wyjazdu II połowa czerwca lub I połowa września.

Czerwiec - dłuższy dzień.
Wrzesień - cieplejsze morze.
Brawurka1984
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brawurka1984 » 09.01.2017 15:21

czerwiec niestety odpada-bo natłok obowiązków w pracy.Ale wrzesień bardzo rozważam :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019