Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 17.02.2015 09:14

Bea.ta napisał(a):no ale na piasek tez mi to nie wygląda :)


Na beton i otoczaki też nie :)

Obrazek

Obrazek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15666
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wakacje z dziećmi - wrzesień 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.02.2015 19:25

gusia-s napisał(a):
piekara114 napisał(a): ...Dla Babci wszystko jedno - weźcie jej leżaczek i będzie super....

Może jeszcze druty i kłębek włóczki :D Mam dzieci w wieku 27 i 25 lat - jeszcze babcią nie jestem ale mogłabym przecież spokojnie już mieć wnuki 3 i 5 letnie więc jak czytam coś takiego to nie mogę powstrzymać się od :mrgreen: :oczko_usmiech: :mrgreen:


Raczej mi tu chodziło, że dla Babci nie będzie miało znaczenia czy plaża piazczysta czy kamienista. Ale masz całkowitą rację z wiekiem :D Jakoś się tak przyjęło, że to starsze osoby... Przepraszam wszystkich dziadków, tych potencjalnych też.

Ale niech babcia na plaży odpoczywa po swojemu (na leżaczku czy z drutami :wink: ), bo pewnie wieczorami będzie wnuka pilnowała...

colins napisał(a):...piasku cieplutkiego, w którym można zakopywać stopy (i nie tylko), budować zamki i patrzeć jak przesypuje się na wietrze. Więc nie przesadzajcie w drugą stronę, bo choć również jestem fanem Chorwacji i po raz kolejny się tam wybieram, to potrafię być obiektywny i docenić także zalety plaż piaszczystych (w tym polskich).
Jednocześnie przyznaję, że jeśli jadę do Chorwacji, to na plaże kamieniste, bo takich prawdziwych piaszczystych, z białym drobniutkim piaseczkiem, tam po prostu nie ma.


Sama lubię plaże piaszczyste, zwłaszcza Batyckie, ale po piaszczyste plaże to jechać nad Bałtyk, do Włoch lub Hiszpanii, a do Cro jedzie się na plaże kamieniste lub żwirkowe
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 24.02.2015 16:41

A propos wakacji 2015 z dwójką dzieci... klamka zapadła, na pierwszy tydzień jedziemy do Pakośtane. Pierwszy raz w historii z wcześniejszą rezerwacją!

A propos plaż... zamierzamy chodzić na piaszczystą (przynajmniej z nazwy i opisów - zweryfikuję na miejscu) Pine Beach. Trochę bałam się reakcji męża, ale jakoś przeszło: "I wszystko będzie w piachu upieprzone. No już trudno!" ;)

Na drugi tydzień w ciemno na południe. Makarska Riwiera albo dalej. I już żadnego piachu! :D
mama.globtroterka
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 23.10.2013
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama.globtroterka » 26.02.2015 13:40

Dla dzieci fajna jest Podaca albo Gradac. W Podacy cicho i spokojnie, Gradac bardziej komercyjny. Najlepsze jest to, że blisko do ciekawych miejsc - można popłynąć na Hvar, pojechać do BiH (Mostar i Krawica) czy zwiedzić Dubrownik.
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 05.03.2015 17:41

Hej my wybieramy sie z dziecmi w wieku 11 i 17,polecacie jakies miejsce fajne z atrakcjami? Pozdrav :papa:dodam ze w sierpniu,od początku sierpnia,no i podajcie jakies fajne apartmani plis :smo:
magau
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) magau » 08.03.2015 09:16

A Krk z dziecmi? Szukam apartamentu, ale moze ktos z was jest w stanie cos polecic? Chcemy jechac w poniedzialek i co gdzies pisze, to mi odp. Ze rezerwacje od soboty do soboty
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 08.03.2015 12:07

magau napisał(a):A Krk z dziecmi? Szukam apartamentu, ale moze ktos z was jest w stanie cos polecic? Chcemy jechac w poniedzialek i co gdzies pisze, to mi odp. Ze rezerwacje od soboty do soboty

Witam
Możesz podać swój e-mail to mogę ci podesłać namiary na sprawdzony apartament :papa:
magau
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) magau » 08.03.2015 12:55

Dzieki sloneczko adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ale tu mili ludzie sa na forum.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.03.2015 12:56

magau napisał(a):Dzieki sloneczko adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ale tu mili ludzie sa na forum.

Jeszcze mnie nie poznałaś 8)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 08.03.2015 20:39

magau napisał(a):Dzieki sloneczko adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ale tu mili ludzie sa na forum.

Posłałam wiadomość na e-mail . Pozdrawiam :papa:
ataj
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ataj » 13.03.2015 11:03

Mikromir napisał(a):
Od paru sezonów znajduję dla mojej rodziny 2+3 apartamenty w granicach 50E (no, raz 55E :roll: ) nie dalej niż 150, góra 200m od plaży w sezonie.

I właśnie czegoś takiego szukam. My i troje dzieci- 9,7 i 3. Raczej na południe. Polećcie proszę jakieś apartamenty. Szukamy raczej na uboczu bo jedziemy w sezonie. Trochę lipa, że tych linków nie można wrzucać, bo każdy pyta o to samo i podziwiam Was za to, że tak pomagacie.
Więc i ja proszę :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jatomm
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 06.09.2010
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jatomm » 13.03.2015 17:10

Witam,
jeśli mogę także prosić o namiary jak powyżej - rodzina 2+2, 2 tygodnie, przełom czerwiec lipiec lub lipiec/sierpień - może być Istria, Dalmacja Środkowa, ale jak będzie fajna propozycja to oczywiści pojedziemy dalej - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
sylwiab
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiab » 18.03.2015 11:08

Witam,
Ja również szukam miejsca dla rodziny 2 + 2 (nastolatki) - w tym roku (późny lipiec) wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji, planujemy Istrię. Oferta jest ogromna, ale najchętniej pojechałabym w sprawdzone miejsce. Może ktoś z bardziej doświadczonych mógłby coś polecić? :D Proszę o maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam,
Sylwia
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.03.2015 16:52

ataj napisał(a): I właśnie czegoś takiego szukam. My i troje dzieci- 9,7 i 3. Raczej na południe. Polećcie proszę jakieś apartamenty.

Trzeba się dużo naszukać, żeby takie coś znaleźć... :wink:
Coś tam poszło na PW - ale ile jest wolnych jeszcze terminów, tego nie wiem.

Nie wiem, czy nie musisz jeszcze paru postów wygenerować, żeby móc to odebrać... :roll:
MichalSzym
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.03.2015
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) MichalSzym » 20.03.2015 22:59

Pierwszy raz tu i pierwszy wyjazd do Chorwacji. Rodzina 2+2 szuka fajnego, dobrego miejsca na sympatyczny pobyt, fajna plaża coś do zwiedzenia, dobra kuchnia - tak żeby była chęć na kolejny powrót

Z góry dziękuję - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone