Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Izrael (Tel Aviv/Jerozolima) - lipiec 2023 - Michał

Izrael to jedyny kraj na świecie, w którym klej na znaczkach pocztowych jest koszerny. Osoby przestrzegające Szabatu mogą w Izraelu kupić tańsze ubezpieczenie samochodu, które nie obejmuje sobót. W parku narodowym w miejscowości Aszkelon odkryto największy na świecie, znany w starożytności, cmentarz dla psów. Pochówek czworonogów odbywał się tam od V do III wieku przed naszą erą.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 18.08.2023 20:38

piekara114 napisał(a):Ale nagły koniec 8O
Dzięki za pokazanie miasta i Jerozolimy, mam w planie, ale kiedy to kto to wie ... Koszt mnie zaskoczył, wiedziałam, że tanio nie będzie, ale koszt apartamentu mnie jednak zaskoczył...

Co do Lefkady to popatrzę, też zajrzałam, ale....
Mnie zawsze zadziwia jak Wy się szybko ogarniacie...ledwie co wróciłeś, relacje dokończyłeś i już bierzesz się za kolejną.... Mi to schodzi... Wróciłam miesiąc temu, a zdjęcia jeszcze wszystkie nie zgrane (a gdzie segregacja, usuwanie, katalogowanie?), koszty nie podliczone, chyba jestem leniwa, lubię na spokojnie, siga, siga...

:papa:


No koniec ... bo co tu więcej pisać, zdjęcia mi się skończyły i dni w Izraelu, to nie ma co sztucznie pompować ;)
Cena apartmana jest jaka jest. I to lokalizacja i jakis standard. Niestety, to nie jest tani kraj ... Ale zresztą, gdzie teraz jest tanio ?
A wiem, w Grecji jest :tak:

Trzeba cisnąć, nie ma co brać jeńców :jupi:

A do nowej relacji, zaprasza za chwilę, zaraz będzie założona :peace:

pozdrawiam, Michał
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.08.2023 18:23

Na wizytę w Izraelu w najbliższej przyszłości się raczej nie zanosi , tym większą przyjemność sprawiło mi śledzenie Twojej relacji .
Dziękuję :D


Pozdrawiam
Piotr
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 22.08.2023 20:40

piotrf napisał(a):Na wizytę w Izraelu w najbliższej przyszłości się raczej nie zanosi , tym większą przyjemność sprawiło mi śledzenie Twojej relacji .
Dziękuję :D


Pozdrawiam
Piotr


Ciesze się, ale jakby kiedyś była szansa, to namawiam ... :spoko:

pozdrawiam, Michał
Poprzednia strona

Powrót do Izrael - שְרָאֵל


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Izrael (Tel Aviv/Jerozolima) - lipiec 2023 - Michał - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone