Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja 2007 - 5,5 tys kilometrów

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 29.08.2007 18:08

Leszek Skupin napisał(a):Danka cieszę się, że czytasz :D - podnosi mnie to na duchu bo myślałem już, że sam zostałem z tym opisem ;) :P :papa:
miike... będzie niespodzianka będzie ;) :papa:

Teraz to mi sie zrobiło przykro... sam z opisem?!!!! A ja i ta horda czytelników to co?!!! Ufoludki? Toż ja czytam, oglądam, komentuję a Leszek cierpi na samotność... ach Ty niewdzięczny!!! :D :D
Aras999
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 16.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aras999 » 29.08.2007 18:31

Tekla napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Danka cieszę się, że czytasz :D - podnosi mnie to na duchu bo myślałem już, że sam zostałem z tym opisem ;) :P :papa:
miike... będzie niespodzianka będzie ;) :papa:

Teraz to mi sie zrobiło przykro... sam z opisem?!!!! A ja i ta horda czytelników to co?!!! Ufoludki? Toż ja czytam, oglądam, komentuję a Leszek cierpi na samotność... ach Ty niewdzięczny!!! :D :D


Ja też od początku śledzę tą wspaniałą relację. :D
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 29.08.2007 22:12

fokstrot napisał(a):o ile mnie pamiec nie myli to Meteory "braly" udzial w kreceniu jakiegos filmu...Bonda, czy lub sensacyjnego o II wojnie swiatowej


' (...) sceny podwodne u wybrzeży Grecji, walka finałowa w przepięknych krajobrazach Meteorów (...) -to wszystko czyni Tylko Dla Twoich Oczu jednym z najlepszych filmów z cyklu.'

Faktycznie - Bond :wink:

edit: upss, nie zauważyłam odpowiedzi Leszka :lol: (trza mi było czytać do końca, a nie się wymądrzać :wink: )
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107750
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2007 22:41

rafał krasoń napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):miike... będzie niespodzianka będzie ;) :papa:


typuje istambuł...z północnej grecji nie jest tam daleko a przy rozmachu Leszka to i tak byłoby małe piwko...

pozdrawiam.


Leszek jeszcze nie zdradził niespodzianki więc ja typuję, że to będzie kawałek Bułgarii (bo tam miał być w te wakacje :wink: ) może Sofia :?:

A w niej Haga Sofia
T.o.m.a.s.z.
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) T.o.m.a.s.z. » 29.08.2007 23:19

Janusz Bajcer napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):miike... będzie niespodzianka będzie ;) :papa:


typuje istambuł...z północnej grecji nie jest tam daleko a przy rozmachu Leszka to i tak byłoby małe piwko...

pozdrawiam.


Leszek jeszcze nie zdradził niespodzianki więc ja typuję, że to będzie kawałek Bułgarii (bo tam miał być w te wakacje :wink: ) może Sofia :?:

A w niej Haga Sofia


Leszku, moze jakieś ułatwienie ?
Całą trasę w zasadzie już znamy, wiemy ze łącznie 5,5 tyś km,na którym kilometrze jest/była ta niespodzianka ? :D

PS. Relacja rewelka ! , nominacja do oscara „Wspomnienia z wakacji" w kategorii "Jeśli nie CRO to co ?" :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.08.2007 08:11

Hehe :lol: dzięki dzięki :D. Teraz już wiem, że nie zostałem sam :P ;). A na którym kilometrze była niespodzianka :?: hm... jak zdradzę to będziecie się domyślać :lol: NIC Z TEGO :!: :lool:

ciąg dalszy relacji jeszcze być może dzisiaj ;)
aaa, nikt jak na razie nie trafił ;)

Pozdrav :papa:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 30.08.2007 08:33

Dobra "szczelam", do cro wjechałeś na chwilę 8)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.08.2007 08:43

Leszek - nie marnuj czasu na "wcinanie" się do relacji Janusza - pisz dalej - my wyruszamy 5.09. a trzeba sie jeszcze spakować :D . Jedziemy na miesiąc , więc jak nie dokończysz jej szybko to bedę niepocieszony. Nasza trasa - może pamiętasz ? - to Grossglokner - Włochy 2 tyg - Chorwacja - Istria 1 tyd. To za długo by czekać na koniec Twojej relacji :D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 30.08.2007 09:02

Super opis, świetna przygoda :hut: , zazdraszczam, ale ja na razie mam zamiar poodkrywac trochę Chorwację 8)
czekam na ciąg dalszy
:papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.08.2007 09:02

No i weź się tu człowieku połap co kupujesz :lool:

Obrazek Obrazek

A może ktoś się pokusi o rozszyfrowanie tych paragonów :?: bo ja już nie pamiętam co na nich jest :lol:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.08.2007 09:17

jak nie wiesz co? Jak byk napisano "METAXA - 3.07" :D :D :D + AMSTEL :D :D :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.08.2007 09:19

To było zbyt proste 8) a pominąłeś jeszcze Heinekena, Amstela, Cheetosy i Algidę :lol: :P ;)

Pozdrav :papa: ;)

P.S. To właśnie tę Metaxę przywiozłem do Polski, ale tylko kilka łyków ;)
Ostatnio edytowano 30.08.2007 09:20 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1542
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 30.08.2007 09:20

Leszek Skupin napisał(a):[b][i][color=green]No i weź się tu człowieku połap co kupujesz :lool:


Ja tam widzę dużo piwa i metaxy :lol:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.08.2007 09:22

nie ma to jak pamiątki z wakacji :D :D :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.08.2007 09:22

el_guapo napisał(a):Ja tam widzę dużo piwa i metaxy :lol:

Tej Metaxy to znowu tak wiele nie było :lol: tylko 0,2l ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja 2007 - 5,5 tys kilometrów - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone