Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Andalucia, Algarve, Lisboa czyli IBERIADA 2015

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 11.09.2015 12:51

tony montana napisał(a):... MOGĘ TAM POMIESZKAĆ OD LISTOPADA DO KWIETNIA GDYBY COŚ!!
...

Może to dziwnie zabrzmieć, ale mógłbym z Tobą :!: :D

pzdr :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.09.2015 13:15

jessssu... to grubo...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.09.2015 13:48

PaczPanie jak to relacje zbliżają ludzi........ :roll:
:oczko_usmiech:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 11.09.2015 14:13

FUX napisał(a):Tony.
http://kamper-meine-freiheit.blogspot.c ... a-raz.html

i młodsze z tych rewirów do poczytania. Duuuuuuużo zdjęć.
:wink:


Dzieki!!! Bardzo fajny temacik.... w wolnej chwili pooglądam jego całe podróże

kulka53 napisał(a):
tony montana napisał(a):Na szpyrku w Rewie byliście? Nowe molo i alejki w Mechelinkach widzieliście? Nowy basen w Kosakowie? :)

Aż tak dokładnie nie zwiedzaliśmy :wink: , ale w Rewie i owszem byliśmy.
Poza tym zjechaliśmy wybrzeże od Smołdzina, przez Białogórę, Dębki po Hel (bardzo się zmienił 8O ), Gdańsk i Piaski (rewelacja :idea: ) , a także Frombork :)
Zielona Fela zaczyna być reliktem przeszłości :wink: , też za wiele ich już nie widuję.

W każdym razie, jeśli trafi się za rok taka pogoda to wybierzemy się w te rejony ponownie (nie ma to jak bałtycki piach :wink: ) , zwłaszcza do Piasków bo tam byliśmy po raz pierwszy w życiu i są naprawdę extra :cool:
Prawie jak Zahara.... też można być prawie w samotności :cool:
Tylko woda trochę odstaje kolorystycznie i temperaturowo, ale co tam :cool:


Kawał kraju zwiedziliście zatem, rozumiem, że równolegle z relacją z greckich wysp pojawi się polska?:)

MIŁEJ PODRÓŻY!!!

mysza73 napisał(a):No doooobra :oops: ,
już się biorę ... :smo:


Jedź gdzieś.....relację jaką napisz czy co :)

longtom napisał(a):
tony montana napisał(a):... MOGĘ TAM POMIESZKAĆ OD LISTOPADA DO KWIETNIA GDYBY COŚ!!
...

Może to dziwnie zabrzmieć, ale mógłbym z Tobą :!: :D

pzdr :wink:


Nie mam nic przeciwko, jak DWAJ ....LATARNICY ;)
huehuehe

Krystof napisał(a):jessssu... to grubo...


ZAZDROSNY? :P ;)
Mielismy iść na piwo, to zrezygnowałeś z randki ;)

anakin napisał(a):PaczPanie jak to relacje zbliżają ludzi........ :roll:
:oczko_usmiech:


Bo my tu mamy z POZNANIEM ZGODĘ ;)

:boss: :papa:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21043
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 11.09.2015 16:59

tony montana napisał(a):Bo my tu mamy z POZNANIEM ZGODĘ ;)


Warto wiedzieć...;)
Pozdrawiam
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 12.09.2015 12:25

Hej, Tony, nadrabiam zaległości. Relacja jak zwykle na wysokim poziomie, gratuluję :). Duuużo miejsc udało Ci się zobaczyć.

tony montana napisał(a):KRZYCHOOO co z ta Sintra? W którym miejscu mnie widziałeś? ;)


Widziałem Cię przy drodze z centrum miasteczka na przystanek autobusów jadących do Cabo da Roca.

Szliśmy szybko, bo autobus miał zaraz odjechać. Już z daleka usłyszałem Twoje krzyki: "Patrz, Grażyna! Murzyn idzie! Zróbmy mu zdjęcie!". Podszedłem bliżej i zauważyłem, że w ręku dzierżysz z dumą napoczętą dwulitrową (rzecz jasna plastikową) butelkę piwa. Wtedy Twoja twarz wydała mi się znajoma.
tony.jpg


:oczko_usmiech:

Nie no, rzecz jasna się wygłupiam :). Stałeś przy jakimś murku i chyba robiłeś zdjęcia potomstwu. Usłyszałem polski, zobaczyłem Cię i zacząłem się zastanawiać, skąd Cię mogę kojarzyć... Zorientowałem się w autobusie, a upewniłem, kiedy zobaczyłem relację.

Pozdrawiam!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.09.2015 12:32

Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 12.09.2015 17:15

Krzychooo napisał(a):Szliśmy szybko, bo autobus miał zaraz odjechać. Już z daleka usłyszałem Twoje krzyki: "Patrz, Grażyna! Murzyn idzie! Zróbmy mu zdjęcie!". Podszedłem bliżej i zauważyłem, że w ręku dzierżysz z dumą napoczętą dwulitrową (rzecz jasna plastikową) butelkę piwa. Wtedy Twoja twarz wydała mi się znajoma.
tony.jpg





HIT!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.09.2015 19:46

ajdadi napisał(a):
tony montana napisał(a):Bo my tu mamy z POZNANIEM ZGODĘ ;)


Warto wiedzieć...;)
Pozdrawiam


Po wieki :)

Krzychooo napisał(a):Hej, Tony, nadrabiam zaległości. Relacja jak zwykle na wysokim poziomie, gratuluję :). Duuużo miejsc udało Ci się zobaczyć.

tony montana napisał(a):KRZYCHOOO co z ta Sintra? W którym miejscu mnie widziałeś? ;)


Widziałem Cię przy drodze z centrum miasteczka na przystanek autobusów jadących do Cabo da Roca.

Szliśmy szybko, bo autobus miał zaraz odjechać. Już z daleka usłyszałem Twoje krzyki: "Patrz, Grażyna! Murzyn idzie! Zróbmy mu zdjęcie!". Podszedłem bliżej i zauważyłem, że w ręku dzierżysz z dumą napoczętą dwulitrową (rzecz jasna plastikową) butelkę piwa. Wtedy Twoja twarz wydała mi się znajoma.

:oczko_usmiech:

Nie no, rzecz jasna się wygłupiam :). Stałeś przy jakimś murku i chyba robiłeś zdjęcia potomstwu. Usłyszałem polski, zobaczyłem Cię i zacząłem się zastanawiać, skąd Cię mogę kojarzyć... Zorientowałem się w autobusie, a upewniłem, kiedy zobaczyłem relację.

Pozdrawiam!


Krzychoooooooooooooooooooo
Jesteś skandaliczny!! ;)

Myślałem, że posikam się ze śmiechu jak to przeczytałem i zobaczyłem!!!!

Jesteś GIT gość - następnym razem ZAGAJ!! musimy kiedyś napić się browara z tych 2 litrowych butelek

:boss: :boss: :boss: :boss:

ps. ładne mam sandacze no nie? ;)

anakin napisał(a):No i wydało się Tony.. :roll:
:oczko_usmiech:


I "te kocie ruchy..." ;)

Krystof napisał(a):
HIT!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ty się lepiej za swoją relację weź!! :)

:lool: :lool: :lool:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.09.2015 20:08

DZIEŃ 5. Odcinek 4.056
TARIFA cd


Spaceru po Old Tpwn cd
Obrazek

Obrazek

Tutaj taki trochę kanaryjski stajl
Obrazek

Obrazek

Prom "na Maroko"
Obrazek

No, mówię, że czułem się tutaj, jakbym na Teneryfie albo innej Canarii był!
Obrazek

Taka ławeczka mogłaby być w (nieodwiedzonym przeze mnie, ale odwiedzonym przez Beę i Wojtka) FIRGAS
Obrazek

Albo taka
Obrazek

Zresztą lepszy rządek tych ławeczek
Obrazek

"Piazza del WIATRO"
Obrazek

ANTENY ;)
Obrazek

16.06 ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Żegnamy się z Tarifą dużą gałką "AJSKRIMÓW" w takiej uliczce
Obrazek

Powiem tak: plułbym sobie w brodę, gdybym nie pojechał do TARIFY!

ADIOS
tony
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.09.2015 20:15

tony montana napisał(a):po murach można chodzić

Właśnie. Będziesz mógł zobaczyć u mnie.

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.09.2015 20:29

SŁÓW KILKA O HISZPANACH

O ziomkach szalejących gdzieś za ścianą w naszych apartmanach w Conil de la Frontera juz pisałem, szuranie krzesłami czy całymi łóżkami co 10 sekund, darcie ryja "OLA OLA co sekund 5" o 3 w nocy...

Jeśli chodzi o młodzież na plażach, to łażą oni tam całymi bandami, powiedzieć czterech chłopa czy sześć lasek leżących obok siebie to nic nie powiedzieć. Standardem były bandy po kilkunastu chłopa, czy 15 lasek - a wszyscy darli mordy, jakby ktoś kneblował ich przez cały poprzedni miesiąc!!
Cała plaża huczy od opowiadań i relacji z bliżej nieokreślonych imprez czy sytuacji

Połowa z tych ziomali JARA fajki czy inne skręty, papiery czy butelki rzucają POD SIEBIE

Rodziny mają pop 4 albo 5 dzieci (nie chce mi się wierzyć, że to wszystko jednej rodziny, bo przecież Hiszpania mniej ludna od Polszy jest, niewiele ale jednak.....), może tam standardem jest zabieranie na plażę dzieci sąsiadów, znajomych, kochanek.....

Oczywiście te bachory .... co robią?!?!?!?!
Tak, DRĄ MORDY

I ŚMIECĄ

Biegają w kółko, grają w piłę

Dobra, nie jestem zgred jakiś - fajnie tam było.... a najbardziej lałem, że o takiej 21.30 plaża jest praktycznie pełna :)

Na drodze Hiszpan to jest ......
No, inaczej oni jeżdżą niż południowi Włosi, u których wjazd na rondo musisz sobie wywalczyć ryzykując blachy....

Hiszpan jedzie dostojnie, przepisowo, zamiast dozwolonych 80 - on jedzie 65
Zamiast stówy on jedzie 80

Każdy zakręt to powód do zwolnienia do 45, nie daj Bóg krętą drogę to nie wyprzedzisz żółwi KILOMETRAMi!!!!!

No to wracamy z tymi ŚLIMAKAMI Józefami z Tarify do naszego Conil drogą N-340... tam zaraz za Tarifą jest sporo zakrętów i wleczemy się....potem na szczęście jest sporo prostych i można bezpiecznie jechac stówą, potem 340 przechodzi na wysokości Vejer (POJEDZIEMY WIECZOREM do tego zjawiskowego miasteczka!) w Autostradę darmową A48 ...

A tymczasem w Vejer.....

Obrazek

Obrazek

ADIOS
tony
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.09.2015 20:42

tony montana napisał(a):Hiszpan jedzie dostojnie, przepisowo, zamiast dozwolonych 80 - on jedzie 65
Zamiast stówy on jedzie 80

Każdy zakręt to powód do zwolnienia do 45, nie daj Bóg krętą drogę to nie wyprzedzisz żółwi KILOMETRAMi!!!!!

Ja takich praktycznie nie spotykałem.

Pozdrawiam,'Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 13.09.2015 20:59

Franz napisał(a):
tony montana napisał(a):Hiszpan jedzie dostojnie, przepisowo, zamiast dozwolonych 80 - on jedzie 65
Zamiast stówy on jedzie 80

Każdy zakręt to powód do zwolnienia do 45, nie daj Bóg krętą drogę to nie wyprzedzisz żółwi KILOMETRAMi!!!!!

Ja takich praktycznie nie spotykałem.

Pozdrawiam,'Wojtek


Ty na pewno masz większe doświadczenie w tej materii - ja tam bylem tylko tydzień i pełno ślimaków jeździło
Natomiast w Portugalii już bardziej "po polsku" jeździli

8)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 13.09.2015 22:55

tony montana napisał(a):
A tymczasem w Vejer.....

Obrazek

Obrazek


ale tam cudnie :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Andalucia, Algarve, Lisboa czyli IBERIADA 2015 - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone