Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2014 wiele wątpliwości

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 12.10.2013 23:17

Lednice napisał(a):W Trieście jest tylko jeden główny dworzec kolejowy, w samym centrum miasta, blisko morza

Trieste Centrale
http://goo.gl/maps/fSoiS


No tak, to dokładnie to co znalazłem. Dzięki.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.10.2013 09:55

A może tak:
PL-Wenecja (zwiedzasz 1 lub 2 dni jak chcesz. potrzebujesz) a potem Wenecja-Istria - bardzo przyjemna trasa i dość szybka.
We wrześniu 2012 tak zrobiliśmy, ale stacjonowaliśmy kilka dni w Weronie.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.10.2013 11:07

mieszacz napisał(a):Wakacje minęły.Czas zacząć planować następne.W następnym roku żona koniecznie uparła się ,żeby pojechać do Wenecji.Tak więc planujemy pobyt na Istrii.W sieci znalazłem apartament Meka Draga - Novigrad.(1 link w gogle).Tutaj mam parę pytań może okaże sie ,że ktoś pomoże.Na mapce na stronie właściciela pisze lokalizacja Krusevo powiat Meka Draga.Z mapki widać ,że jest to miejscowość w pobliżu Novigradu.Niestety nic nie znalazłem o miejscowości Krusewo

1-może ktoś byl w krusewie(coś o miejscowości,plażach)
2-jaka jest odległość od Wenecji,Zadaru,Sukosanu(dziwna sprawa na mapce nie wygląda to daleko),ale korzystając z kalkulatora podróży zamieszczonego na forum cro wychodzi z Novigradu do Zadaru 378 do Bibjine 388
2-Czy te odleglośći są poprawne

Za wszelką pomoc dziękuję.Przepraszam jeżeli na forum są informacje odnośnie moich pytań,ale albo żle szukałem albo nic nie ma.


To 2 różne Novigrady :D
Novigrad na Istrii jest tu http://goo.gl/maps/kKlQW a znalezione apartamenty są w Kruševo koło tego Novigradu http://goo.gl/maps/j8A3u
przecież na stronie z apartamentami Meka Draga jest mapka poniżej gdzie dokładnie widać jaki to region ...
wybacz ale jak tak będziesz się orientował w terenie to poprostu się zgubisz :wink:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.04.2014 15:23

W zeszłym roku byliśmy w Poreću i faktycznie naganiacze na plaży mają wiele propozycji na dotarcie do Wenecji i w dużej rozpiętości cenowej. Jazdy samochodem do Triestu nie polecam w stronę Wenecji OK. ale powrót po koszmar całkowite zmęczenie organizmu - uwierz. :papa:
cudzoziemka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.05.2014
tanio czy drogo

Nieprzeczytany postnapisał(a) cudzoziemka » 09.05.2014 10:39

Witam, szukałam czegoś podobnego niestety nie znalazłam. jeśli taki temat już był, proszę mnie przekierować, dzięki. Piszę, bo mamy dylemat. wybieramy się w sierpniu do Chorwacji. Jest to wyjazd wspólny, dwie rodziny, ale jedna rodzina przylatuje samolotem, druga autem z Pl. A wiec 4 dorosłych plus 4dzieci (2x5lat i 2xniecaly roczek). Spotykamy się w mieście Zadar.zastanawiamy się jak to ugryźć, czy szukac jakiejś tanszej chałupy trochę dalej od lotniska np. 50km na ktorejs z wysp za ok 400-600 e i w ten sposób mieć dodatkowa kase na zwiedzanie czy tez zainwestować w miejscowke w np. Zaton, gdzie jest raj dla dzieciakow, ale już koszta sa większe bo ok 1000e na rodzine. Szczerze mowiac, chciałabym zobaczyć pare rzeczy, ale nie wiem jak to wygląda z dzieciakami... czy daja rady w aucie itp. Może ktoś ema doświadczenie? z góry dzięki za wszelka pomoc;-)
mairsz
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mairsz » 17.06.2014 00:28

Dzieci powodują opóźnienia w zwiedzaniu, ale zarazem są tym co
będzie nasze wspomnienia umiejscawiać w pamięci (typowe):
"Tak to wtedy Marysia miała 3 latka"
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: tanio czy drogo

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.06.2014 08:33

cudzoziemka napisał(a):Szczerze mowiac, chciałabym zobaczyć pare rzeczy, ale nie wiem jak to wygląda z dzieciakami... czy daja rady w aucie itp. Może ktoś ema doświadczenie? z góry dzięki za wszelka pomoc;-)


Dzieci są różne a najlepiej swoje dziecko zna rodzic wiec sama musisz ocenić czy dadzą radę z wami pozwiedzać
kramer-krk
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.06.2013
Gdzie szukać Apartamentów środkowa, południowa dalmacja 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kramer-krk » 17.06.2014 09:43

Witam,

Wybieramy się czerto osobowa ekipą + dwójka małych dzieciaków w terminie ok. 15.08 - 25.08.14r
Docelowo w okolicę miasteczka Sibenik, gdzie chcemy zaczęć szukać przyjaznego lokum kierując się na południe.
Chcemy rozglądnąć się za noclegiem jeszcze w kraju przed podróżą, i tu pytanie do bardziej doświadczonych, gdzie można szukać ciekawych ofert? Jakieś biura podróżny? ciekawe strony.. proszę o poradę, lub ewentualne propozycję.

Mój mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie szukać Apartamentów środkowa, południowa dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2014 10:41

kramer-krk napisał(a):Witam,

Wybieramy się czerto osobowa ekipą + dwójka małych dzieciaków w terminie ok. 15.08 - 25.08.14r
Docelowo w okolicę miasteczka Sibenik, gdzie chcemy zaczęć szukać przyjaznego lokum kierując się na południe.
Chcemy rozglądnąć się za noclegiem jeszcze w kraju przed podróżą, i tu pytanie do bardziej doświadczonych, gdzie można szukać ciekawych ofert? Jakieś biura podróżny? ciekawe strony.. proszę o poradę, lub ewentualne propozycję.

Mój mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam!

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html
kramer-krk
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kramer-krk » 17.06.2014 11:51

Dzięki, rzeczywiście nie znalazłem tego tematu. Co myślicie o poszukiwaniu wyjazdów poprzez pośredników w Polsce? co polecacie?
Jakieś biura podróży? ktoś się w tym kierunku specjalizuje?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.06.2014 11:59

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2014 12:07

kramer-krk napisał(a):Co myślicie o poszukiwaniu wyjazdów poprzez pośredników w Polsce? co polecacie?
Jakieś biura podróży? ktoś się w tym kierunku specjalizuje?

Najlepiej jechać indywidualnie - np. do Pakoštane :lol:
kasiaa2604
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiaa2604 » 18.06.2014 10:11

kramer-krk napisał(a):Dzięki, rzeczywiście nie znalazłem tego tematu. Co myślicie o poszukiwaniu wyjazdów poprzez pośredników w Polsce? co polecacie?
Jakieś biura podróży? ktoś się w tym kierunku specjalizuje?



Ja uważam, że najlepiej szukać i pytać w prywatnych kwaterach. Tak samo ogłaszają się na internecie, na chorwackich portalach. Masz pewność, że rozmawiasz z właścicielem. Ja zawsze szukam w internecie i przynajmniej mam bezpośredni kontakt z właścicielem i to jest najlepsze, bo nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat, wszystko przedstawione czarno na białym :) A z pośrednikami to może być różnie - przynajmniej w moim odczuciu :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2014 wiele wątpliwości - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone