Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Udało się! Lipiec 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 30.11.2014 18:02

Rogoznica?? Super!!
My byliśmy od końca lipca 10 dni...
Z przyjemnością przyłączam się do lektury! :D
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 30.11.2014 19:02

Witam Wszystkich i każdego z osobna...
... Jak już pisałem zmęczenie podróżą dawało o sobie znać, tak wiec wybraliśmy sie na krótki, powiedzmy relaksujacy spacer. Nie bardzo wiedzieliśmy gdzie idziemy hehehe :), jak sie pózniej okazało przechodziliśmy obok Oka Smoka i wcale go nie widzieliśmy :) i tak jakoś idąc wzdłuż plaz Lozica i Sepurine, od tylu doszliśmy do słynnej mariny Frapa a co tam jest pisać chyba nie musze...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szczerze powiem te "pływające fury" nie robiły na nas wielkiego wrażenia, być może dlatego ze nigdy czymś takim nie plywalismy, ot zwykle stateczki :D...
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 30.11.2014 19:05

Popatrzę i ja na znajome kąty :) .

W przyszłym roku pierwszy raz w Chorwacji nie zahaczymy o Rogoźnicę... dziwnie mi z tym ;) .
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 30.11.2014 19:11

Ja jechałam do Cro w poniedziałek 14 lipca, więc wiem, że kolejny dzień to też burze i ulewy :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.11.2014 19:18

Niedzielny wieczór i CroRelacje... to jest to co uwielbiam :)
Pierwszy wyjazd zawsze zapada w pamięć i fajnie, że forum pomogło w wyborze miejscówki.
Czekamy na ciąg dalszy :)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 30.11.2014 19:19

emi13214 napisał(a):Ja jechałam do Cro w poniedziałek 14 lipca, więc wiem, że kolejny dzień to też burze i ulewy :)


...i tu Cie chyba zaskoczę ;)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 30.11.2014 19:31

... wracaliśmy do apartamentu ta sama droga, z małym postojem na zabawę w wodzie na Lozicy

Obrazek
Obrazek


... i podziwianie coraz piekniejszych widoków

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rogoznica pomalutku szła spać wiec my tez długo nie czekaliśmy...

Obrazek


cdn...
meblik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 03.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) meblik » 30.11.2014 21:14

Nam sie w tym roku nie udalo :( Ale na przyszly rok Juz zaliczka poszla.Chorwacja 2015 ( pierwszy raz ) . Czekam na dalsza relacje.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.11.2014 21:32

Tam nas jeszcze nie było więc z miłą chęcią przycupnę i pooglądam...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.12.2014 11:19

Fajnie, że udało Wam się wyjechac do Cro :D
Czekam na ciąg dalszy :)
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 01.12.2014 14:02

No i zasiadam i ja :papa: przynajmniej trochę można poczuć CRO
W tym roku z racji że w kwietniu dołączył do nas drugi syn zdecydowaliśmy razem z żoną że wakacje odpuszczamy, ale już od września intensywnie planuję Cro 2015 :lol:
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 01.12.2014 16:39

Spalo nam sie rewelacyjnie, po kilkunastogodzinnej podróży nic w tym dziwnego :D, apartament w porządku, jedna sypialnia, kuchnia z podwójnym łóżkiem, czysto, schludnie, dla nas w sam raz. Wyspane dziewczyny nie wytrzymały długo i wcześnie rano poszły oglądać najbliższa zatoczke i plaze Lozica, które nie jak dzien wcześniej w deszczu, ale skąpane już były w słońcu. Szczerze powiem przed wyjazdem i pierwszego dnia pobytu mieliśmy lekkie obawy co do pogody :cry: , lektura forum tez nie napawala optymizmem, bo doniesienia o deszczach były wszechobecne :evil: . Dziewczyny wróciły tak szczęśliwe i uśmiechnięte ze aż biło blaskiem po oczach... Jest super - słońce, plaza, widoki, czego chcieć wiecej...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szybkie śniadanko i sru na plaze. Po to tutaj w końcu przyjechaliśmy. Choć temperatura wody i powietrza nie była aż tak wysoka nie przeszkadzało to naszym dzieciakom w kąpieli. Pierwsze wrażenia po kontakcie z woda ktora jest słona - bezcenne, ale cóż twardym trzeba być :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Rodzice tym czasem oddawali sie słonecznej kapieli i porównywali świeżo zdobyta opaleniznę :lol:

Obrazek

Czas na plazy minął bardzo szybko, co jakiś czas straszyly nas pojedyncze chmury za które zachodziło słońce, ale pierwsza kąpiel w Jardanie pozostawiła niesamowite wrażenia, czekaliśmy na to z utęsknieniem...

cdn
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 03.12.2014 11:47

Siedzę i ja :-) . W Rogoznicy byliśmy tylko gościnnie w 2010 roku podczas naszego pierwszego wyjazdu do Cros. Mieszkaliśmy w Primosten. Było cudnie:-)
Pozdrawiam i czekam na jeszcze więcej zdjęć .:-)
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 03.12.2014 12:09

Zasiadam i czekam na cd. :)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 03.12.2014 17:20

Po pierwszej kąpieli przyszedł czas żeby zobaczyć na żywo Rogoznice. Oczywiście wiedzieliśmy czego sie spodziewać bo reaserch był zrobiony. Sama miejscowość nawet przypadła nam do gustu, pyszne chorwackie lody, rybka, owoce morza, chociaż to ostatnie nie za bardzo nam leży, przynajmniej w wydaniu restauracyjnym. Niewiedziec czemu ale nie mamy w ogóle zdjeć z centrum Rogoznicyi wyspy widocznie byliśmy tak wszystkim zachwyceni ze zapomnieliśmy pstrykać hehehe... No ale coś tam sptrykalismy :)

Obrazek
Obrazek

... I kibice Hajduka byli :lol:
Obrazek

... Miłośnicy kotów :smo:
Obrazek

Drugi dzien pobytu zbliżał sie ku końcowi, byliśmy jak wszyscy "pierwszoroczniacy" zachwyceni Chorwacja a to był dopiero początek... :wink:
Obrazek


...Kolejny dzien rozpoczął sie słońcem a pózniej porannym spacerem i plażowaniem na Sepurine. Plaza zdecydowanie inna niż Lozica. Otoczaki delikatnie uwieraly tu i ówdzie ale za to nie pchały sie do butów jak kamyczkami na Lozicy :mrgreen: . Obydwie plaze były dla nas ok, nic nam nie przeszkadzało...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Udało się! Lipiec 2014 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone