Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Parę fotek z KRKu - Majówka 2017 - jedziemy po balsam

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.03.2018 09:21

Magda O. napisał(a):Ano widzicie, widocznie parę lat temu było inaczej. Wtedy ( a był to początek sierpnia) nie było specjalnie zatłoczone i ani razu nie czekaliśmy na stolik. Szkoda... to risotto do dziś mi się śni :hearts: ale może teraz już by mi tak nie smakowało...

Jak na trzy pobyty w Krku, za każdym razem moje zainteresowanie się knajpami przy molo szybko gasło - tłumy, długi czas oczekiwania na stolik i równie długie oczekiwanie na jedzenie.
gertstary1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gertstary1 » 01.04.2018 12:21

Staje w nastepnym szeregu i czytam :) witam serdecznie,w Polandii zimno,a mnie juz nosi za ciepłem i CRO mi brakuje :) to już bedzie 6 raz. Super sie czyta o KRK i okolicach,bardzo fajne zdjecia mostu z interioru-opis,że pustki i sami tubylcy :) Na KRK bylismy w 2015,wycieczkowo,1 dzień,bardzo nam sie podobało,stacjonowaliśmy niedaleko wjazdu na wyspe,okolice Kraljevicy,pojechaliśmy najpierw w 6 miesiacu ciązy,rok póżniej te samo miejsce z 9 miesieczna mała :) potem rok przerwy na Szybenik-Zadar i w 2018 znów Kraljevica,niecałe 3 miesiace,juz sie nie moge doczekać.Dla naszej rodziny miejsce super,blisko,warunki dobre,tłumy w czerwcu do zniesienia i też naprawde moze być fajnie,pzdr
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.04.2018 17:30

Witam jednego z ostatnich...
gertstary1 napisał(a): mnie juz nosi za ciepłem i CRO mi brakuje :) to już bedzie 6 raz.

zaprawdę Ci mówię: nie tylko Tobie tego brakuje :wink: :idea:
gertstary1 napisał(a): Super sie czyta o KRK i okolicach,bardzo fajne zdjecia mostu z interioru

Krk to miejsce, do którego chętnie wrócimy, podobnie jak w to miejsce z okazałym widokiem na Krcki most, można tam zaznać prawdziwego spokoju*
* nie dotyczy pewnie sezonu :idea:

Niebawem "Ostatnie Pożegnanie" :? :papa:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 01.04.2018 20:51

Ten majowy ciut ponad tydzień dość szybko zleciał. Choć zregenerowaliśmy porządnie "akumulatory", naprawdę żal było odjeżdżać, tym bardziej wracać do o wiele, wiele zimnej PL - o czym przekonaliśmy się później mw już w okolicy Żiliny.
Mamy zwyczaj, by po spakowaniu się jeszcze zrobić ostatnią rundę honorową na ostatnie pożegnanie z Jadranem, podczas której zwykle rozmyślamy czy jeszcze ujrzymy kiedyś ponownie Balsam Jadranu.
Trzeba przyznać, że wybrzeże w samym mieście Krk jest mocno urozmaicone, co sprawia że jest pięknie.

[na 6 zdjęciu w tym poście, widać po prawej u góry linę, to ZIPLine, żałuję że wtedy nieczynna, zjazd nad takim turkusemmusi być suuuper]

DSCF0121.JPG

DSCF0153.JPG

DSCF0180.JPG

DSCF0247.JPG

DSCF0278.JPG

DSCF0296.JPG

DSCF9949.JPG

DSCF9960.JPG

DSCF9983.JPG

Pozostała droga powrotna, w której zawsze po drodze chcemy zaliczyć coś "na deser".
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 03.04.2018 22:12

Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2018 07:15

CROnikiCROpka napisał(a):Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:

naprawdę polecam, taka Dalmacja północy, obiecuję, że przy naszym następnym razie na Krku, założę Klub Miłośników, , chyba że Ktoś mnie w tym uprzedzi
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.04.2018 07:50

te kiero napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ładny ten Krk. Może któregoś razu w drodze do albo z Cro... hmmm pomyślę :mrgreen:

naprawdę polecam, taka Dalmacja północy, obiecuję, że przy naszym następnym razie na Krku, założę Klub Miłośników, , chyba że Ktoś mnie w tym uprzedzi

A zakładaj - my na Krk pojedziemy w tym roku czwarty raz :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2018 08:07

Jest taki jeden na forum :wink: dla którego Chorwacja to KRK :smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.04.2018 08:13

Janusz Bajcer napisał(a):Jest taki jeden na forum :wink: dla którego Chorwacja to KRK :smo:

Będąc pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Krku myślałem,
że same Krakusy tam jeżdżą,bo prawie każde auto miało rejestrację KRK :roll: :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2018 08:23

Taki jeden to akurat z Podkarpacia. :wink:
lkemot
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 04.04.2018 09:25

@te kiero, 29 kwietnia następny z Podkarpacia zamelduje się na Krku i podąży Twoimi śladami (i nie tylko). Mam nadzieję, że uda się poplażować i popływać...
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.04.2018 09:42

Nabrałam tego balsamu Twojego w buteleczkę...Musi starczyć do 2019, może uda się wtedy osobiście uzupełnić zapas :P
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2018 13:30

Pääkäyttäjä napisał(a):
te kiero napisał(a):

A zakładaj - my na Krk pojedziemy w tym roku czwarty raz :mrgreen:

Ty masz zdecydowanie większe doświadczenie w exploracji wyspy skoro to już 4x;
ja już założyłem 2 Kluby na forum, nad kolejnym się zastanowię

tomekkulach napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jest taki jeden na forum :wink: dla którego Chorwacja to KRK :smo:

Będąc pierwszy raz w Chorwacji właśnie na Krku myślałem,
że same Krakusy tam jeżdżą,bo prawie każde auto miało rejestrację KRK :roll: :oczko_usmiech:

również wtedy takich polskich KRkowców nie brakowało; pamiętam zaś jak szukałem info o Krku to wpisując KRK w Googlea, wychodzi KRK - Krajowy Rejestr Karny lub lotnisko w Balicach :wink: trzeba sprecyzować dodając Chorwacja lub wyspa

lkemot napisał(a):@te kiero, 29 kwietnia następny z Podkarpacia zamelduje się na Krku i podąży Twoimi śladami (i nie tylko). Mam nadzieję, że uda się poplażować i popływać...

no to powodzenia i czekam na jakieś sprawozdanie na bieżąco z pobytu :D

Katerina napisał(a):Nabrałam tego balsamu Twojego w buteleczkę...

właśnie widzę, bo sporo ubyło :wink:
Katerina napisał(a):Musi starczyć do 2019, może uda się wtedy osobiście uzupełnić zapas :P

oj, do tego czasu to będziesz musiała nabierać i z innych relacji, których pewnie wysyp będzie na wczesną jesień, a taki balsam Hvarski, Braćski czy inny to i nawet lepiej działa :D

Niedługo dojedziemy do "półwyspu", ale to już za Crogranicą...
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.04.2018 13:53

te kiero napisał(a):

Wpisowe do Klubu mam :wink:

te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.04.2018 18:18

Janusz Bajcer napisał(a):Wpisowe do Klubu mam :wink:

miodne, mmmh... zabrzmiało rytmami urlopu, ale Cro w tym roku dopiero gdzieś we wrześniu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Parę fotek z KRKu - Majówka 2017 - jedziemy po balsam - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019