Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mam dylemat - wakacje 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 11.05.2011 14:33

Hejka,
serdecznie witam witam wsystkich cromaniaków, do których od tego roku mam zamiar dołączyć :P czy możecie coś podpowiedzieć w temacie dokąd wyruszyć? Wiem na 100%, że bedzie to środkowa lud połudn. Dalmacja. Nie zależy nam (jedziemy sami z mężem) na dyskotekach,pubach bo juz troszkę z tego wyrośliśmy :oops: . Szukamy fajnego apatramenciku z godziwymi warunkami (samodzielne wc i kuchnia). Zamierzamy zabrać ze sobą rowery i pozwiedzać wybrzeże, może poprzeprawiać się promem na okoliczne wyspy i tam też pojeździć. Wypalamy 11.VI- 25.VI. Może ktoś z lubuskiego też się w tym czasie wybiera? - możemy śmignąć razem :P A może ktoś z was zna jakąś fajną agroturystykę ale KONIECZNIE w Dalmacji. Dzięki za ewentualne podpowiedzi. Pozdrówki dla wsystkich i UDANYCH CRO-WAKACJI :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.05.2011 14:50

Belgosia napisał(a):...


Cześć - Tutaj jest kilka tematów pt. Gdzie jechać"

Pzdr
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 12.05.2011 00:23

Oki, dzięki za podpowiedź :P
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 13.05.2011 19:20

Jacek S napisał(a):Cześć - Tutaj jest kilka tematów pt. Gdzie jechać"
Pzdr

Tak, jest tam wszystko tylko żeby się przez to przekopać to i roku zabraknie...
A może by tak jakoś pogrupować miejsca nie według regionu a według wymagań? Np: gdzie są piękne plaże, gdzie cisza i spokój, gdzie dużo zabytków itp. Sam chętnie z tego skorzystam bo siedzę od kilku dni na forum by perfekcyjnie zaplanować tegoroczny urlop i jakoś nie mogę znaleźć to, czego szukam. :(
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 13.05.2011 19:25

greenrs napisał(a):A może by tak jakoś pogrupować miejsca ...


To dobry pomysł.
Możesz dołączyć do grupy tutaj.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 13.05.2011 19:48

Dzięki za zaproszenie, lecz nie czuję się na siłach by wziąć na siebie taką odpowiedzialność :) Po prostu nie jestem zbyt biegły w "sprawach technicznych" niezbędnych do tego zadania. Obecni moderatorzy wykonują swoją pracę perfekcyjnie i niech tak zostanie.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 14.05.2011 19:00

No dobra... Przejdę do rzeczy i podłączę się do tematu, by niepotrzebnie nie dublować wątków. Po raz kolejny wybieramy się do Chorwacji - to już pewne. Jedziemy pod koniec czerwca i jak zawsze w ciemno. Tym razem jednak zmieniły się nieco nasze oczekiwania. Zawsze szukaliśmy spokojnych zakątków ale w tym roku zbuntowała się nasza dorastająca młodzież. Postawili warunek: może być spokojne miejsce ale wieczorem chcemy gdzieś się zabawić. I o to nam mniej więcej chodzi. Ma to być w miarę spokojne miasteczko z ładnymi plażami ale takie gdzie wieczorem można się kulturalnie zabawić np. na dyskotece. Rejon jest nam w zasadzie obojętny. W innym wątku napisałem, że szukam miejsca na Istrii - bo tam jeszcze nie byliśmy. Jednak po kilku dniach spędzonych na przeglądaniu forum odnoszę wrażenie, że Istria to trochę nie nasze klimaty. Głównie chodzi mi o to, że przeważająca część dostępnych miejsc noclegowych to hotele a nie małe kameralne apartamenty jak w pozostałej części Chorwacji. A nas hotel nie interesuje...
JAREKPIOTROWICZ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREKPIOTROWICZ » 30.05.2011 14:53

Korcula?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 31.05.2011 18:22

JAREKPIOTROWICZ napisał(a):Korcula?

Może nie Korczula, ale skłaniam się ostatnio ku Peljesacowi, a stąd tylko rzut beretem na Korczulę (którą musowo trzeba odwiedzić). Z Peljesaca dość dobrze tu na forum opisany jest jedynie Orebic. Czy możecie polecić jakieś inne miejscowości na półwyspie?
JAREKPIOTROWICZ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREKPIOTROWICZ » 01.06.2011 08:06

Na Peljesacu raczej nie ma burzliwego życia nocnego i dyskotek. Jedyna większa miejscówka to Orebić.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mam dylemat - wakacje 2011 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone