Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mam dylemat - wakacje 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2011 11:07

mkm napisał(a):Piekaro , Janusz to wytrawny turysta i wielki patriota ... ale niestety,klimatu Dalmacji jeszcze do końca nie rozszyfrował :( Mam nadzieję , że się Janusz nie obrazi :wink:

Laku noc ...


Klimat dalmatyńskiej muzyki rozszyfrowałem :D,
inny trochę mniej, bo na wyspach i na Pelješacu nie byłem.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2011 20:00

Witam z powrotem,

miałam małą przerwę, ale zaczynam tygodniowy urlop :lol: i mam wkońcu czas, aby zajrzeć tu na dłużej.
Przeczytałam wszystkie Wasze uwagi - bardzo sumiennie, (jako, że nikomu, oprócz mnie :lol: , nie chce się mocno angażować w planowanie (a ja to uwielbiam, już samo planowanie przybliża mnie do cro i wywołuje :D )
przeszukałam forum ponownie i stawiam na Vinisce :D chcę tam plażować 8) i oczywiście w tej bajecznej zatoczce Ljubljeva :lol:

Przez głowę przechodzi mi jeszcze Segred Vranica oraz Kastele, ale mam nadzieję, że utwierdzicie mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam miejsce...

Te miejscowości mam też w zapasie co do poszukiwania kwater - z tym jeszcze czekam, bo nie wiem ile osób się z nami zabierze ostatecznie :( , a jak mamy jechać razem to i w jednym miejscu mieszkać

Pozdrawiam i życzę miłych rozważań nad piękną Cro
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.02.2011 21:57

piekara114 napisał(a): stawiam na Vinisce :D chcę tam plażować 8) i oczywiście w tej bajecznej zatoczce Ljubljeva :lol:


Kiedy wybierasz się do Vinisce?
Ja mam już tam zabookowane wakacje. :D
Myślę, że z pewnością wakacje tam będą bajeczne. :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2011 22:21

Ania W napisał(a):Kiedy wybierasz się do Vinisce?

Myślę, że z pewnością wakacje tam będą bajeczne. :)


Od razu mi lepiej:)
Planuję 2 i 3 tydzień sierpnia - to wstępny plan, napewno nie wcześniej może nawet jeden tydzień później
Pozdrawiam, a jaki apartment?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.02.2011 22:43

Szkoda, że w sierpniu, :wink: a już myślałam o wspólnej kawce. :lol:
No nic, będę przecierać szlaki. :-)
Przyjadę na przełomie czerwca/lipca, a rezerwacja jest w apartamencie Čičak. 8)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2011 23:17

Ania W napisał(a): a już myślałam o wspólnej kawce. :lol:
Przyjadę na przełomie czerwca/lipca, a rezerwacja jest w apartamencie Čičak. 8)

Szkoda a szkoda, może nie kawki, bo nie pijam jej, ale spotkania :(

Przecieraj i czekam na relację
Tak myślałam, że Cicak, ale dla nas za mały, nawet jak pojedzimy tylko my 2+1 i 2 to każdy chciałby swoją sypialnię, a tam kuchnia z pokojem połaczona i nikt nie chce w takim spać,
wiadomo wakcaje, wolne , głupoty chodza po głowie :lol: :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.02.2011 23:56

piekara114 napisał(a):Szkoda a szkoda, może nie kawki, bo nie pijam jej, ale spotkania :(


Ja też żałuję i to bardzo. :-(
Hmmm....Już jesteś trzecią osobą z którą nie dane będzie mi się spotkać w Vinisce.
Szkoda...:-(

piekara114 napisał(a): czekam na relację.


Obiecuję, będzie, będzie. :-)


piekara114 napisał(a):Tak myślałam, że Cicak, ale dla nas za mały, nawet jak pojedzimy tylko my 2+1 i 2 to każdy chciałby swoją sypialnię, a tam kuchnia z pokojem połaczona i nikt nie chce w takim spać,


Z tego co wiem to apartament składa się z sypialni i drugiego pokoju w którym jest aneks kuchenny. Nam wystarczy, bo nas mało: 2+1.
Myślę, że poszaleć spokojnie będziemy mogli. :lol:
akkon
Croentuzjasta
Posty: 337
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) akkon » 05.02.2011 00:26

Podepnę się pod wątek i poproszę o małą wskazówkę, bom w tym temacie zielony.
Interesuje mnie jakaś niezbyt ciekawa, a nawet nudna miejscowość w środkowej lub południowej Chorwacji, niekoniecznie nad samym morzem, ale może być kilka km od niego.
Miejscowość raczej z tych mniejszych, od biedy jakieś miasteczko - chodzi o to, by był jakiś sklep spożywczy albo ze dwa, no i ze trzy - cztery knajpy, żeby dało się gdzieś coś zjeść.
W pobliżu (tj. do kilkunastu km) jakaś piaszczysta (koniecznie) plaża. Kamieniste też mogą być, ale piaszczysta - musi.
W dalszej odległości (kilkadziesiąt km albo i ze sto jakieś większe miasto, gdzie byłoby na co rzucić okiem tudzież zrobić zakupy w markecie.
Dzięki z góry.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.02.2011 08:26

Zobacz Pakostane.
Nudne nie jest, pozostałe kryteria spełnia.
Do plaży z piaskiem na dnie trzeba kawalek z centrum dojechać.
A Ty bez marketów żyć nie możesz? :wink:
Wszystko dostaniesz na miejscu.
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 05.02.2011 23:55

Witam,
A ja znowu szukam czegoś bardzo spokojnego na Korculi albo Peljesacu. Siedzę od tygodnia i nic nie mogę wybrać. A szukam dziury co by w sierpniu spokojnie było :(
Pozdawiam Tadzik
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.02.2011 20:02

Witam Wszystkich Czytających

Już zdecydowałam się na Vinisce, apartament znalazłam w sam raz dla nas :D Ale oczywiście zaczęły się małe kłopoty. Pewni towarzysze podróży nie pewni czy jechać czy nie, bo to przecież dopiero w sierpniu, a mamy luty i milion innych podobnych uwag :x Na nic się nie zdało tłumaczenie, że duży i fajny apartament później będzie ciężko znaleźć i to blisko morza :x
Jak nie to nie, Teraz drudzy sprawdzają swoje możliwości urlopowe i zobowiązania rodzinne. Zobaczymy, a do dziś mam tylko przetrzymaną rezerwację :( Chciałam wcześniej wszystko zaplanować i mieć spokoje sumienie, ale chyba tak się nie da :(

W między czasie piszę swoją pierwszą relację z wakacji w Cro. Zapraszam tutaj https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=30910 :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 13.02.2011 14:20

tadzikmal napisał(a):Witam,
A ja znowu szukam czegoś bardzo spokojnego na Korculi albo Peljesacu. Siedzę od tygodnia i nic nie mogę wybrać. A szukam dziury co by w sierpniu spokojnie było :(
Pozdawiam Tadzik


Może tego szukasz :?: ... http://www.velaluka.info/apartments/gabrica/index.htm
mouse
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mouse » 17.02.2011 13:10

Witam wszystkich Cromaniaków:)
jestem nowa, ale regularnie Was podczytuję i dzięki lekturze z Waszych podróży bardzo jestem zafascynowana Chorwacją. Właśnie między innymi dzięki temu forum wybieramy się z moją rodzinką w tym roku do Vinisce. I wierzę że to był trafiony wybór... tak więc zaczynał swoją przygodę z Chorwacją:) i mam nadzieję "wkupić się" w Wasze progi:)

pozdrawiam wszystkich

p.s z Anią W. napewno się spotkamy w Vinisce bo my będziemy od 20.06-01.07;)
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 17.02.2011 13:23

piekara114
Zazwyczaj taj jest,że na początku są problemy,ale w końcu okaże się,że będzie rewelacyjnie.
Ja jednak uważam,że Primosten i Rogoźnica to jest to, co tygryski lubią najbardziej... :D :D :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.02.2011 13:51

mouse napisał(a):wybieramy się z moją rodzinką w tym roku do Vinisce. I wierzę że to był trafiony wybór...


Witaj mouse .
To świetnie, że wybiersz Vinisce. Też tak myślę, że będzie to trafny wybór. Wszędzie blisko, cisza, spokój, urocze miejsce i czego chcieć więcej. ;-)

mouse napisał(a): tak więc zaczynał swoją przygodę z Chorwacją:)


Jak już zaczniesz przygodę z Chorwacją to wciągnie Cię jak magnes. :-)

mouse napisał(a): mam nadzieję "wkupić się" w Wasze progi:)


Tutaj możesz "wkupić się" w progi braci cromaniackiej :-), a tutaj zapisać się do kalendarza wyjazdowego.

mouse napisał(a): z Anią W. napewno się spotkamy w Vinisce bo my będziemy od 20.06-01.07;)


To superowo, :-) już się cieszę. Miło będzie się poznać, spotkać i wypić ...kawkę. :-)

Serdecznie pozdrawiam i odliczamy czas do wakacji. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mam dylemat - wakacje 2011 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone