Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mam dylemat - wakacje 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mouse
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mouse » 17.02.2011 14:08

Aniu W. bardzo dziękuję za serdeczne powitanie:) Ja również nie mogę się już doczekać wyjazdu:) złapałam bakcyla na maksa:) mimo, że się jeszcze nie znamy to cieszę się na spotkanie tym bardziej, że mam 5 letnią córcie a z tego co zauważyłam ze zdjęć to też masz córeczkę:)

do kalendarza już się zapisałam,

p.s. dziekuję za instruktaż, jestem początkująca i dopiero zaczynam
przygodę z forum i z Chorwacją:)

pozdrawiam
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.02.2011 14:28

mouse napisał(a):Aniu W. bardzo dziękuję za serdeczne powitanie:)


Nie ma sprawy... Też kiedyś byłam tu nowa i cromaniacy powitali i pomogli.:-)

mouse napisał(a): mimo, że się jeszcze nie znamy to cieszę się na spotkanie tym bardziej, że mam 5 letnią córcie a z tego co zauważyłam ze zdjęć to też masz córeczkę:)


Właśnie miałam się Ciebie zapytać, czy masz dzieci? ;-) Moja Karolinka ucieszy się, że będzie mieć koleżankę. :-) Ja też się cieszę, że się poznamy. :-)

mouse napisał(a):do kalendarza już się zapisałam,


To świetnie, super :-)

mouse napisał(a): dziekuję za instruktaż, jestem początkująca i dopiero zaczynam przygodę z forum i z Chorwacją:)


Nie ma sprawy...Cieszę, że mogłam w czymś pomóc. :D
Jak chcesz możemy wymienić się mailami w razie gdybyś miała jakieś pytanka. :-)
Zauważyłam, że jesteś z Dolnego Śląska... To fajnie poznać ziomalkę. :lol:

Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę udanego dnia. :-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15648
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.02.2011 23:11

Witam,

widzę, że w tym roku będzie najazd na Vinisce :D
Moje plany coraz bardziej się modyfikują :) , termin ten sam, meijsce to samo, ale jedziemy sami: ja + Pan M+ syn 8 lat i jedziemy w c i e m n o
Dla mnie to wielka przygoda, bo jak już pisłam, lubię mieć wszystko zaplanowane, ale jedziemy. Zaczynamy podbijanie od Vinisce, a co wyjedzie to sie zobaczy :D ale jestem dobrej myśli
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 19.02.2011 02:08

piekara114 napisał(a):Przez głowę przechodzi mi jeszcze Segred Vranica oraz Kastele, ale mam nadzieję, że utwierdzicie mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam miejsce...
Pozdrawiam i życzę miłych rozważań nad piękną Cro

Z tych dwóch miejscowości polecam Seget Vranica bardzo sympatyczna i wszędzie blisko. Nawet jeżeli Cię zainteresuje to mogę podać namiary na fajny apartament. Byłem w nim i z czystym sumieniem mogę go polecić. W związku z niemożliwością reklamowania na stronie cro.pl podaję swój adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mag30
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.02.2011
Okrug Gornji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mag30 » 24.02.2011 23:11

mkm napisał(a):
tadzikmal napisał(a):Witam,
A ja znowu szukam czegoś bardzo spokojnego na Korculi albo Peljesacu. Siedzę od tygodnia i nic nie mogę wybrać. A szukam dziury co by w sierpniu spokojnie było :(
Pozdawiam Tadzik


Może tego szukasz :?: ... http://www.velaluka.info/apartments/gabrica/index.htm


Witam
Chciałam zapytać co myślicie o Okrug Gornji, znalazłam tam dość fajny apartament, ale zastanawiam się czy to dobre miejsce na wypoczynek z dzieckiem(2,5lat), w zeszłym roku byli tam znajomi i mówili że bardzo fajnie My szukamy jakiegoś miejsca spokojnego, blisko plaży z łagodnym zejściem do morza, generalnie chcemy odpocząć, popływać, troszkę pozwiedzać(na ile nam nasz szkrab pozwoli icon_wink.gif . bardzo proszę napiszcie co myślicie o moim pomyśle, bo chciałam wcześniej coś zarezerwowaćicon_smile.gif
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.02.2011 08:39

Pakostane.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 25.02.2011 13:17

piekara114 napisał(a):Witam,

widzę, że w tym roku będzie najazd na Vinisce :D
Moje plany coraz bardziej się modyfikują :) , termin ten sam, meijsce to samo, ale jedziemy sami: ja + Pan M+ syn 8 lat i jedziemy w c i e m n o
Dla mnie to wielka przygoda, bo jak już pisłam, lubię mieć wszystko zaplanowane, ale jedziemy. Zaczynamy podbijanie od Vinisce, a co wyjedzie to sie zobaczy :D ale jestem dobrej myśli


Najlepiej zrobisz , jak pojedziesz od razu do Splitu ... na trajekt oczywiście :D
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 14.03.2011 12:20

Dzięki mkm,
Znalazłem w Twoim ulubionym miejscu na Korculi -koło Prigradicy.
dudu86
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudu86 » 16.03.2011 22:42

Witam wszystkich,

Śledzę to forum od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem sie zarejestrować i popytać.
Planuję w tym roku wyjazd do Chorwacji w 4 osoby (2 pary) autem i jesteśmy na etapie szukania miejscówki. Jako, że to ja zawsze w naszej ekipie ogarniam takie rzeczy spadło to na mnie, a że w dodatku mam bzika na punkcie Hajduka Split to już w ogóle to moja broszka :).

Tak poczytałem nie tylko tu i stwierdzam, że chyba jedne z lepszych miejscowości do pojechania to: Baska Voda, Rogoznica, Trpanj, Pakostane i Vinisce. Obowiązkowym punktem jest oczywiście Split i stadion Hajduka, więc też nie może być za daleko z dojazdem.

Terminy jakie bierzemy pod uwagę to koniec lipca bądż koniec sierpnia.

Obecnie jestem na etapie szukania hoteli na stronie booking.com, i widzę że szczególnie w lipcu to już ciężko z dobrymi miejscówkami. Generalnie to czego szukamy to jakiś mały/średni hotel niedaleko plaży, i z opcją śniadań w cenie (ewentualnie jak będzie przystępnie to kolacje też sie nadadzą) i żeby dookoła było też gdzie pojechać i zobaczyć coś fajnego.

Wiem, że dużo osob sugeruje wyjazd w ciemno, ale szczególnie lipiec i biorąc pod uwagę to, że w tym roku sporo osób zrezygnuje z urlopu w terenach Egiptu i Tunezji, daje mi na tyle do myslenia, że wolałbym mieć już coś zaklepane.

Jeśli ktokolwiek może mi jakoś w czymś doradzić, pomóc, polecić jakąś miejscówkę to będę bardzo wdzięczny :)

ewentualnie mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.03.2011 22:51

dudu86 napisał(a):Wiem, że dużo osob sugeruje wyjazd w ciemno, ale szczególnie lipiec i biorąc pod uwagę to, że w tym roku sporo osób zrezygnuje z urlopu w terenach Egiptu i Tunezji, daje mi na tyle do myslenia, że wolałbym mieć już coś zaklepane.


W ciemno to tylko na kwatery i na kemping i sporo cromaniaków z forum wybiera taką opcję.

Do hoteli w sezonie w ciemno nie da rady, trzeba rezerwować.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.03.2011 23:04

Szybko maila skasuj, bo się od spamu nie opędzisz...
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 08.04.2011 13:54

zdecydowanie Primosten, bylismy 3 razy i w tym roku też przejadem odwiedzimy to miasteczko:)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.04.2011 20:42

tadzikmal napisał(a):Dzięki mkm,
Znalazłem w Twoim ulubionym miejscu na Korculi -koło Prigradicy.


Masz dobrego nosa ... Pozdrav :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.04.2011 23:41

Też się zastawiam co znaczy odcięty od morza...może chodzi o to, że blisko wyspy, ale to i w innych regionach Cro się zdarza...
Proponuję południe (szczególnie Peljesac i Korcula),ale skoro ma być to za rok...Poleciłabym ci wyspę Pag, bo blisko do Zadaru, ale bliżej znów do Sibenika masz Primosten :)
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 12.04.2011 01:10

mkm napisał(a):
tadzikmal napisał(a):Dzięki mkm,
Znalazłem w Twoim ulubionym miejscu na Korculi -koło Prigradicy.


Masz dobrego nosa ... Pozdrav :)

Zdradzilem Hvar w tym roku. Zobaczymy jak będzie. Najbardziej się martwię , ze to sezon i będzie dużo ludzi. Ale nic pozyjemy zobaczymy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mam dylemat - wakacje 2011 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone