Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Księżycowa Wyspa - lipiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 03.07.2011 23:53

Miło, że tylu Cromaniaków czyta naszą relację. :)
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 04.07.2011 06:59

Jutro wyjazd, a w środę już tam będziemy! Pozdrawiam autorkę relacji - super!
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 04.07.2011 07:59

Przyjemnie się czyta. Świetna relacja. Faktycznie, wyspa nie wygląda zachęcająco.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.07.2011 09:19

Bardzo fajna relacja, widzę, że podróżujecie w takim "zestawie ludzkim" jak my. Ile córka ma lat? Nasza we wrześniu skończy 15.
W 2009 zerkałam z góry na Wasze miejsce pobytu, bardzo mi się ten wystający" półwysep" podobał.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam i nadal będę zaglądać.
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 04.07.2011 10:39

Fajne miejsce jaki to region wyspy ??
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.07.2011 10:51

Obrazek

Miejsce zaznaczyłam pomarańczową plamką. Znacznik "A" oznacza miasto Pag
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 04.07.2011 21:03

Leszek W -
życzymy zatem szczęśliwej podróży i gratulujemy wyboru miejsca. Zobaczysz, że nie będziesz żałował:) Pag oczaruje Waszą rodzinkę.
Udanych wakacji!
Rozumiem, że niebawem pojawi się nowa relacja z Pagu ;)
A my wyruszamy 17.VII. W ciemno. Ja bym chciała 3-4 dni na Pagu w Drazicy oczywiście, a później bardziej na południe, a mój mąż nie chce nigdzie indziej tylko DRAZICA:) Zobaczymy jak to będzie.


themoon -

to super, że relacja nadaje się do czytania:) Mówisz, że wyspa Cię nie zachwyciła? Poczytaj inne relacje o Pagu, moje zdjęcia nie należą do najlepszych :lol:


helen -

Pag wybraliśmy między innymi dzięki Twoim świetnym relacjom. Nasze dziewczę ma 17 lat 8O (za rok pewnie nie zaszczyci nas swoim towarzystwem :lol: )
Zdjęcie naszej Drazicy :hearts: Za tym półwyspem jest nasza plaża :hearts: [/b]
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.07.2011 21:18

:) Nasza córa jeszcze z nami, ale już w tym roku powiedziała, że możemy jechać sami, choć i tak w końcu wyszło na to, że siedzimy w domu i czekamy aż wróci z obozu ;)

No ale za 2, 3 lata też pewnie sytuacja się zmieni.

Przed wyjazdem koniecznie musisz skończyć relację ;), a potem już tylko życzę cudownego urlopu. My w tym roku bez Chorwacji.
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 04.07.2011 21:29

Samo życie, dzieci muszą kiedyś dorosnąć...

Z tą relacją to zbierałam się od tamtego roku i tak jakoś przeleciało, a tu trzeba się szykować na następny wyjazd. Postaram się dokończyć ( chociaż ciężko mi idzie, bo to pierwsza relacja, z druga pójdzie lepiej:), tak myślę)

Dobrze, że jest to cudowne forum i ciągle pojawiają się nowe relacje a czytając je to tak jakby się tam było. Życzę w takim razie wyjazdu za rok :D
A może jeszcze w tym roku się uda? :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 05.07.2011 10:31

Pag....córka... :oops: :oops: :hearts: :hearts: :hearts: pozdrav Adam :)
awram_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) awram_ » 06.07.2011 14:15

Odświeżam wspomnienia z Pagu. W tym roku wyjeżdżamy tam 3 raz, tym razem ze kuzynką i jej mężem, którzy jeszcze nie byli w Chorwacji.

Co do wieku, to nie wydaję mi się, żeby były jakieś granice. Mam 19 lat, i do tej pory lubię "integrować" się z rodzinką :>. Zresztą, na wakacje ze znajomymi mnie jeszcze nie stać ;).
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 08.07.2011 09:36

Puk, puk.... proszę ślicznie o dalszy ciąg :)
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 08.07.2011 10:34

helen napisał(a):Puk, puk.... proszę ślicznie o dalszy ciąg :)
Pozdrawiam, moja chorwacka miłość też zaczłęła sie z okolic Pagu, we wrześniu zamierzam odwiedzić Pag, czekam na CDN
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 11.07.2011 22:36

Wracam po długiej nieobecności :D Ale cały czas tu byłam, nie myślcie sobie, że nie. Odwiedziłam mnóstwo relacji, bo w najbliższą niedzielę wyjeżdżamy , i ciągle nie wiemy jakie miejsce wybrać... A czasu coraz mniej!
Zaraz wracam tylko wyciągnę słoiki z mięskiem, które się już chyba zagotowały :lol:
Nadialena
Cromaniak
Posty: 605
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadialena » 11.07.2011 23:01

No, słoiczki gotowe do drogi, a ja wracam do pisania relacji:

Trzeciego dnia wieczorem, kiedy siedzieliśmy sobie z naszymi znajomymi na tarasie, przyszedł do nas nasz gospodarz Bene. Pilismy piwo, wino od Bene, żartowaliśmy, słuchaliśmy słowackiego chóru, który nad brzegiem morza dawał koncert niosący się po najbliższej okolicy. Bene opowiadał o magistrze inżynierze z Krakowa, który juz od kilku lat przyjeżdża do niego i wynajmuje nasz apartament. Było bardzo późno kiedy poszlismy spać 8)

Następnego dnia czekała na nas przykra niespodzianka 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Księżycowa Wyspa - lipiec 2010 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone