Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czternaście dni na Gib Sea A.D. 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 29.01.2020 12:59

gusia-s napisał(a):No to będziemy się gibać na Kryśce :mrgreen:
Pontonik nie większy od Optimistki więc Ewa się czuje na nim jak u siebie ;)

Habanero napisał(a):Normalnie jak w Wenecji :wink:
Super ten malutki pontonik :D , ...można wiedzieć ile daliście za ten silnik elektryczny i ile popływamy na jednym ładowaniu ?
Widzę, że Wenecja Ci zakiełkowała ;)
Pontonik z silnikiem raczej na wyposażeniu łódki.


Bardziej zakiełkowała taka myśl :wink:
d423440cd7f8f643caff76008cb186df--inflatable-kayak-kayaks.jpg
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 13:02

"Epepa"]
Ja tam nie chcę nic sugerować, ale Wenecja poza sezonie... :mrgreen: To może być jedna z nielicznych okazji, by zobaczyć ją bez tłumów.


Wenecja bez tłumów? To w ogóle możliwe??? :cry:

No i fajnie, lubię niespodzianki. :D Dobrze znowu wrócić do tradycji czytania Twoich relacji przy kawie. :D Od razu lepiej smakuje!


Cieszę się bardzo, dziękuję :oops:
Szkoda że nie popłynęłaś z nami na Mazury. Ja wiem, to zupełnie inne krajobrazy i miejsca ale za to było bardziej gorąco niż w Cro 8O
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 29.01.2020 13:02

Habanero napisał(a):Bardziej zakiełkowała taka myśl :wink:

Ja przyznam, że też oczyma wyobraźni zobaczyłam moje pływadło z takim wspomaganiem :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 13:04

Habanero napisał(a):
Bardziej zakiełkowała taka myśl :wink:
d423440cd7f8f643caff76008cb186df--inflatable-kayak-kayaks.jpg


Hmmm...jest to pomysł. Tylko zastanawiam sie jak ze sterownością takiej jednostki skoro silnik ze śrubą będzie tak bardzo na boku :?:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 13:05

Epepa napisał(a):
Habanero napisał(a):Bardziej zakiełkowała taka myśl :wink:

Ja przyznam, że też oczyma wyobraźni zobaczyłam moje pływadło z takim wspomaganiem :lol:


Kajakarze - lenistwo przez Was przemawia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Są rowery elektryczne - będa i kajaki :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 29.01.2020 13:11

Kapitańska Baba napisał(a):
Epepa napisał(a):
Habanero napisał(a):Bardziej zakiełkowała taka myśl :wink:

Ja przyznam, że też oczyma wyobraźni zobaczyłam moje pływadło z takim wspomaganiem :lol:


Kajakarze - lenistwo przez Was przemawia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Są rowery elektryczne - będa i kajaki :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Lenistwo może trochę też, ale przede wszystkim kusi mnie opcja zwiększenia zasięgu dzięki takiemu silniczkowi. :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 13:15

Epepa napisał(a):Lenistwo może trochę też, ale przede wszystkim kusi mnie opcja zwiększenia zasięgu dzięki takiemu silniczkowi. :D


Na pewno tak - i w razie płynięcia pod wiatr zawsze łatwiej byłoby się poruszać. Choć daleko to na nim bym się nie wypuściła, to jednak maleństwo choć zwinne - na pontonie śmigaliśmy we czworo bez najmniejszego problemu :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 29.01.2020 13:16

Kapitańska Baba napisał(a):
Habanero napisał(a):
Bardziej zakiełkowała taka myśl :wink:
d423440cd7f8f643caff76008cb186df--inflatable-kayak-kayaks.jpg


Hmmm...jest to pomysł. Tylko zastanawiam sie jak ze sterownością takiej jednostki skoro silnik ze śrubą będzie tak bardzo na boku :?:

Dają radę :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 13:19

Habanero napisał(a):Dają radę :mrgreen:


8O 8O Rewelacja 8O 8O 8O I jak zasuwają 8O
Powiem Ci - podoba mi się :hearts:
Co najważniejsze dla mnie przy tym silniku - nie brudzi wody jak spalinowy i jest całkowicie cichy :D
Epepa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 29.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Epepa » 29.01.2020 13:20

Ale zasuwa 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 13:22

Epepa napisał(a):Ale zasuwa 8O


To nam Konrad zamieszał w głowach tym filmikiem 8O :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 29.01.2020 13:48

Kapitańska Baba napisał(a):
Epepa napisał(a):Ale zasuwa 8O


To nam Konrad zamieszał w głowach tym filmikiem 8O :oczko_usmiech:


Cena tego sinika też nie zabija :o
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.01.2020 13:49

Kapitańska Baba napisał(a):
Pontonik z silnikiem raczej na wyposażeniu łódki.

Ponton oczywiście łódkowy - nie inaczej. Ale silnik jak najbardziej nasz :D Czarterownie mogą wypożyczyć spalinowy - wiecznie zacinajacy się...
Ano właśnie trochę mnie zdziwiło, że elektryk. Myślałam, że jednak idą za modą ;) teraz wszystko elektryczne, samochody, rowery, hulajnogi ;)
Na Mazurach raz pływałam pontonem na elektryku. Ponton znacznie większy był i nas 3 to ciężko mu było, ale nie pamiętam też jakiej był mocy.

Kapitańska Baba napisał(a):
"Epepa"]
Ja tam nie chcę nic sugerować, ale Wenecja poza sezonie... :mrgreen: To może być jedna z nielicznych okazji, by zobaczyć ją bez tłumów.

Wenecja bez tłumów? To w ogóle możliwe??? :cry:
Oczywiście, że możliwe. Dla wielu Wenecja to Canal Grand, dzielnica San Marco a konkretnie okolice placu św. Marka, most Rialto i koniec. A tam można łazić, pływać godzinami po zadiupiach. Już nawet południowy brzeg Grand Canal, czy wysepki za kanałem Giudecca świecą pustkami.

Epepa napisał(a): Gusiu, odkopałam sobie Twoją relację i zaczynam czytanie. :papa: ...
Miłej lektury i polecam oczywiście odwiedzić to piękne miasto :)

Kapitańska Baba napisał(a): Kajakarze - lenistwo przez Was przemawia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja sobie na razie pozostanę przy wiosłowaniu :hut:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2020 14:53

"gusia-s"] Ano właśnie trochę mnie zdziwiło, że elektryk. Myślałam, że jednak idą za modą ;) teraz wszystko elektryczne, samochody, rowery, hulajnogi ;)


Coś Ty - musieliby dać silnok, akumulator, prostownik - za dużo tego :mrgreen:

Na Mazurach raz pływałam pontonem na elektryku. Ponton znacznie większy był i nas 3 to ciężko mu było, ale nie pamiętam też jakiej był mocy.


Ale dał radę :mrgreen:

Oczywiście, że możliwe. Dla wielu Wenecja to Canal Grand, dzielnica San Marco a konkretnie okolice placu św. Marka, most Rialto i koniec. A tam można łazić, pływać godzinami po zadiupiach. Już nawet południowy brzeg Grand Canal, czy wysepki za kanałem Giudecca świecą pustkami.


Może kiedyś i tam dotrzemy, kto wie :oczko_usmiech:
Ja sobie na razie pozostanę przy wiosłowaniu :hut:


I elektrycznej hulajnodze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.01.2020 15:06

Fajnie się prezentuje ta Wasza Krycha. Też byłam zaskoczona, że z Zadaru wypływacie. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to latem planuję zajrzeć na jakieś popołudnie i wieczór do Zadaru, ale plany planami...
Mam nadzieję, że na takie śmierdzące i brudne ulice nie trafię.

Nie doczytałam, czy silnik jest Wasz prywatny, czy na wyposażeniu jachtu? Też kiedyś zastanawiałam się nad zakupem do naszego pontonu silnika elektrycznego, tak tylko przy bliskich dystansach sobie nim popyrkać, ale w końcu zrezygnowaliśmy, bo nie mamy takiego wielkiego auta, żeby to zatargać wszystko do Cro...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Czternaście dni na Gib Sea A.D. 2019 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone