Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2018 20:24

Konieczność logowania się nic nie da. U mnie w pracy koleżanka złożyła by móc linki do app. oglądać i jak pojechała to potem za roku znowu zaglądała pytają się jak zyskać hasło, bo już nie pamięta...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 20:42

piekara114 napisał(a):Konieczność logowania się nic nie da. U mnie w pracy koleżanka złożyła by móc linki do app. oglądać i jak pojechała to potem za roku znowu zaglądała pytają się jak zyskać hasło, bo już nie pamięta...

A no właśnie. Ja też mam kilku znajomych, którzy się zalogowali i w ogóle teraz z forum nie korzystają. Ba! Nawet jedna z nich 8O zaczynała ze 2 razy relacje pisać i ich nie skończyła :cry:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.02.2018 00:49

wiolek_lp napisał(a):
agata26061 napisał(a):Właśnie "odkopałam" sobie Twoją relację. Będziemy w Ivan Dolac od 25.06, więc jest meeega pomocna przy planowaniu urlopu :D No i że ciekawie napisana to wiadomo :D


Czyli jednak decyzje podjęta ? :wink: Do zobaczenia na Hvarskich drogach, my meldujemy się 1 lipca :)
A relację chętnie przypomnę sobie kolejny raz, swoją drogą czemu CROberto nie piszesz już relacji ? :roll:


Agata ,Hvar jest świetny (i świetlny-statystyki wskazują ,że jest to najpogodniejsze miejsce Adriatyku ),zatem szykujcie sie na wspaniałe doznania... :)
W mojej relacji nie znajdziesz zatoki Pokrivenik (raz mi się takie przeoczenie przytrafiło :roll: )ale koniecznie trzeba tam pojechać chociaż raz 8)

Dzięki za dobre słowo i odkopanie relacji :)

Wiola,wtedy mnie i moją familię wzięła taka złość, że miejsce wolne tylko poza plażą- w szuwarach normalnie jakichś :twisted:
Na dodatek nie było szans na przeniesienie pontonu na linię brzegową ,bez przymusowego "wymasowania kogoś tym gumiakiem"...
Przenajcudowniejsza moja rzekła: "Widzisz,to wszystko przez te wasze relacje...." :oczko_usmiech:
I choć złość mi już przeszła,to wena nie wróciła.... :mrgreen:

Pozdrav :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 07.02.2018 08:13

Kiedyś za podobny wpis o "swieżakach" i "żerowaniu" bez własnej inicjatywy zostałem zjechany :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.02.2018 09:18

CROberto napisał(a):I choć złość mi już przeszła,to wena nie wróciła.... :mrgreen:

A szkoda, bo Twoje relacje były jednymi z najlepszych na tym forum, przynajmniej dla mnie, ale z pewnością my wszyscy pisząc je przyczyniamy się do tego, że turystów w Chorwacji jest coraz więcej. Co prawda nie zwalałabym winy tylko na to, bo ostatnio kilkoro moich znajomych wyjechało, lub wyjedzie bez znajomości tego forum. Oczywiście ja się do ich wyjazdu przyczyniłam, bo polecałam ciekawe miejsca, czy plaże. No takie jest życie, niestety. Chorwacja jest dla polskich turystów łatwo dostępna. Z południa Polski, to zaledwie 10 godzin i jest się w Cro, więc nie ma się co dziwić.
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 07.02.2018 11:52

CROberto ... przyłączam się do żałujących, że nie piszesz już relacji. Polubiłam ich specyficzną inność :papa: .
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 08.02.2018 19:12

agata26061 napisał(a):
CROberto napisał(a):I choć złość mi już przeszła,to wena nie wróciła.... :mrgreen:

A szkoda, bo Twoje relacje były jednymi z najlepszych na tym forum, przynajmniej dla mnie

Agata :D cóż mogę więcej powiedzieć :?: Jest mi niezmiernie miło :hearts:
W sumie to masz rację w swoich argumentach :!:
To wszystko za daleko już zaszło i nic nie powstrzyma polskiegotsunami u wybrzeży Chorwacji :oczko_usmiech:
Kiedyś napisałem, że w tym wątku na pewno zamieszczę relacje z Pagu,ale na razie zbieram siły na ciemne moce... :mrgreen:
więc termin tego wypadu jeszcze nie znany :oczko_usmiech:
Ostatnie dwa razy byliśmy na Peljesacu,a o nim już pisałem co-nam-w-duszy-gra-i-jak-to-sie-zaczelo-t35958.html
Istnieje zagrożenie że w tym roku nigdzie nie pojedziemy,więc być może podratuję swoją duszę wspomnieniami. :wink:
Relacja za każdym razem była dla mnie "żywym wspomnieniem" :)

Potter napisał(a):CROberto...przyłączam się do żałujących,że nie piszesz już relacji.

Aniu :D zaskoczyłaś mnie bardzo - myślałem,że już do mnie nie zaglądasz.
Tą musiałaś przeoczyć :oczko_usmiech:Lost in Losinj
Potter napisał(a):Polubiłam ich specyficzną inność :papa:

Widzisz,nie potrafię wyprzeć z siebie nastolatka... :oczko_usmiech:

Dziewczyny,dzięki wam bardzo za te miłe słowa :smo: :smo:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.02.2018 20:28

CROberto napisał(a):Kiedyś napisałem, że w tym wątku na pewno zamieszczę relacje z Pagu,ale na razie zbieram siły na ciemne moce... :mrgreen:
więc termin tego wypadu jeszcze nie znany :oczko_usmiech:

No, to zbieraj te siły jak najszybciej, póki jeszcze ja nie mam dość Chorwacji. Ostatnio zdarzało mi się czytać u kilkorga forumowiczów, że szukają nowych wrażeń i Cro im się po prostu nudzi. Mnie to na razie nie dotyczy, ale pewnie taki moment też kiedyś nadejdzie. Chociaż myślę, że nawet jeśli zacznę poszukiwać nowych wrażeń w innych krajach, to Chorwacja po prostu zawsze będzie tą pierwsza zagraniczną podróżą i będę tutaj wracać z sentymentem :D :oczko_usmiech:
CROberto napisał(a):Istnieje zagrożenie że w tym roku nigdzie nie pojedziemy,więc być może podratuję swoją duszę wspomnieniami. :wink:
Relacja za każdym razem była dla mnie "żywym wspomnieniem" :)

Trzymam kciuki, żeby jednak udało się pojechać :D Mój mąż co roku mówi, że "w tym roku, to na pewno nie pojedziemy", bo a to taras do roboty, a to płot, a to meble dla dzieci... i tak w kółko. W tym roku też mieliśmy nigdzie nie jechać, a jak za granicę, to na pewno do innego kraju, nie do Cro.... Ale jak to zawsze bywa, Chorwacja wygrywa i zaliczka już na Hvar sobie poleciała, do Ivan Dolac dokładnie :D
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 08.02.2018 21:47

CROberto napisał(a):
Potter napisał(a):CROberto...przyłączam się do żałujących,że nie piszesz już relacji.

Aniu :D zaskoczyłaś mnie bardzo - myślałem,że już do mnie nie zaglądasz.
Tą musiałaś przeoczyć :oczko_usmiech:Lost in Losinj


Nadrobione :coool:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 13.02.2018 14:50

Potter napisał(a):
CROberto napisał(a):
Potter napisał(a):CROberto...przyłączam się do żałujących,że nie piszesz już relacji.

Aniu :D zaskoczyłaś mnie bardzo - myślałem,że już do mnie nie zaglądasz.
Tą musiałaś przeoczyć :oczko_usmiech:Lost in Losinj


Nadrobione :coool:

Notosieścieszyłem... :smo:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 14.02.2018 09:13

Ale Ciebie ze mną na Kos nie zauważyłam :evil: :wink: :wink: :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 16.02.2018 00:02

Potter napisał(a):Ale Ciebie ze mną na Kos nie zauważyłam :evil: :wink: :wink: :wink:

Czarodziejko... :smo: tak się porobiło ,że człowiek zmuszony jest zajmować się takimi błahymi sprawami jak robota,a wartościowymi jak rozwijanie pasji i poznawanie świata tkwią w poczekalni.... :evil:
Zaległości rosną :twisted:

Btw.
Kos mi umknął(już go namierzyłem),ale Santorini przeszedłem za wami 8) aż mnie zadyszka złapała :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone