Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 06.04.2015 14:43

mervik napisał(a):
CROberto napisał(a):Mnie już po "chodzi po głowie" pływadło z silniczkiem...... 8) ....zobaczymy - może się uda :D


...dla mnie ponton to i tak wyzwanie :mrgreen:


Jak to 8O przecież ty prawie na morzu mieszkasz :oczko_usmiech:
Dzięki za wszelakie życzenia 8) i wzajemnie :papa:

mysza73 napisał(a):Skrzydełka,tylko skrzydełka :!: :oczko_usmiech:

Agnieszko,to naprawdę ostatni rok kiedy utrzymasz tytuł cromaniaka bez umiejętności samodzielnego pływania... :wink: :mrgreen:
cudmiód
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cudmiód » 06.04.2015 23:06

Hej, hej,
świąteczne, śmigusowo-dyngusowe popołudnie spędziłam "W skwarze na Hwarze..." Dzięki! Było fantastycznie :!: :) I będzie :)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.04.2015 09:01

CROberto napisał(a):
mysza73 napisał(a):Skrzydełka,tylko skrzydełka :!: :oczko_usmiech:

Agnieszko,to naprawdę ostatni rok kiedy utrzymasz tytuł cromaniaka bez umiejętności samodzielnego pływania... :wink: :mrgreen:

Ależ ja od kilku lat świetnie pływam samodzielnie ... w skrzydełkach :roll: :oczko_usmiech: :smo: .
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.04.2015 20:08

mysza73 napisał(a):
CROberto napisał(a):
mysza73 napisał(a):Skrzydełka,tylko skrzydełka :!: :oczko_usmiech:

Agnieszko,to naprawdę ostatni rok kiedy utrzymasz tytuł cromaniaka bez umiejętności samodzielnego pływania... :wink: :mrgreen:

Ależ ja od kilku lat świetnie pływam samodzielnie ... w skrzydełkach :roll: :oczko_usmiech: :smo: .


Ale przekombinowałaś z tą odpowiedzią ..... :roll: :oczko_usmiech:

Z Ciebie chyba bardziej sowa niż mysza.... :lol: :smo:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 07.04.2015 21:36

CROberto napisał(a):
Jak to 8O przecież ty prawie na morzu mieszkasz :oczko_usmiech:


hihihihi ...no na morzu...tak mówisz jak rodzinka w Warszawie
...jak blisko masz do morza 8O :roll:
...nie ... no naturalnie ...równe 100 km :mrgreen:
..ale tak naprawdę to trochę łódkami ,kajakami i żaglówkami ... to się pływa :D
woda praktycznie na około :wink:
...pontonem raczej nie pływałem :roll:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.04.2015 22:12

mervik napisał(a):
CROberto napisał(a):
Jak to 8O przecież ty prawie na morzu mieszkasz :oczko_usmiech:


..ale tak naprawdę to trochę łódkami ,kajakami i żaglówkami ... to się pływa :D
woda praktycznie na około :wink:
...pontonem raczej nie pływałem :roll:


Po takim zestawie to będzie dla Ciebie jak..... aktualnie gokart dla Kubicy.... :lol:
Brzuch
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brzuch » 01.07.2015 21:45

Witam serdecznie,

Na wstępie pogratuluję autorowi fantastycznej relacji z równie fantastycznego wyjazdu. Wciąga ona niczym Chorwacja i chce się więcej i więcej.

Z uwagi na brak możliwości wysłania prywatnych wiadomości, pozwoliłem w tym miejscu zwrócić się do Ciebie z prośbą o przesłanie namiarów na apartmani w Sv. Nedjelja oraz w Sumartinie. Z góry dziękuję za możliwie szybką odpowiedź.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 05.04.2016 22:54

Brzuch napisał(a):Witam serdecznie,

Na wstępie pogratuluję autorowi fantastycznej relacji z równie fantastycznego wyjazdu. Wciąga ona niczym Chorwacja i chce się więcej i więcej.

Z uwagi na brak możliwości wysłania prywatnych wiadomości, pozwoliłem w tym miejscu zwrócić się do Ciebie z prośbą o przesłanie namiarów na apartmani w Sv. Nedjelja oraz w Sumartinie.

Nocusz....wybacz że dopiero dziś to zobaczyłem..... :oops:
Mam nadzieję że na ten rok będzie jak znalazł..... :oczko_usmiech:
Wysyłam na priv.

Senkju.... :)
monikap76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) monikap76 » 19.03.2017 20:12

Czy moglabym prosic o namiary na apartament w sv.Nedjelji ? Czy to był apartament Anja ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.03.2017 20:20

monikap76- To był apartament Kristo...
Dojazd do niego wspólną drogą przy apartamencie Anja .
Niestety już nie ma w sieci oferty tego lokum - kiedyś mieli stronę z fotkami...
Obawiam się że lokal ma nowego właściciela - próbowałem już trzy lata temu podesłać linka zainteresowanym,ale jest nieosiągalny... :?
Polecam Anja- to te same widoki (chyba że przez te pięć lat sosny trochę się u nich rozrosły )
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 19:21

Właśnie "odkopałam" sobie Twoją relację. Będziemy w Ivan Dolac od 25.06, więc jest meeega pomocna przy planowaniu urlopu :D No i że ciekawie napisana to wiadomo :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.02.2018 19:26

agata26061 napisał(a):Właśnie "odkopałam" sobie Twoją relację. Będziemy w Ivan Dolac od 25.06, więc jest meeega pomocna przy planowaniu urlopu :D No i że ciekawie napisana to wiadomo :D


Czyli jednak decyzje podjęta ? :wink: Do zobaczenia na Hvarskich drogach, my meldujemy się 1 lipca :)
A relację chętnie przypomnę sobie kolejny raz, swoją drogą czemu CROberto nie piszesz już relacji ? :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 19:37

wiolek_lp napisał(a):Czyli jednak decyzje podjęta ? :wink: Do zobaczenia na Hvarskich drogach, my meldujemy się 1 lipca :)
A relację chętnie przypomnę sobie kolejny raz, swoją drogą czemu CROberto nie piszesz już relacji ? :roll:

Tak, podjęliśmy decyzję. W zasadzie, to głównie ja podjęłam, ale grunt, że jedziemy.
Ostatnio o to samo pytałam Roberta. Odpisał to:
CROberto napisał(a): Kiedyś zeźliła mnie historia z rozpychającymi się na Divnej rodakami - normalnie porezerwowalihektary 8O
Przeszedłem się później wzdłuż ulicy z parkującymi autami i naliczyłem ich ponad dwadzieścia - zgadnij ile było na nich naklejek Cro.pl :?:

Żadnej :!:

Doszedłem do wniosku, że ściągnęli tam ci,co żerują na forum przez miesiąc na rok...
Chętnie dzielę się wiedzą z aktywnymi Cromaniakami,tak jak i chętnie korzystam z ich wiedzy -ale przy okazji następują "skutki uboczne"-niestety... (wówczas na Divnej odprawiało się "bałtyckie piekiełko" :roll: podczas gdy byłem tam w 2011 było magicznie... 8)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.02.2018 19:56

Przeszedłem się później wzdłuż ulicy z parkującymi autami i naliczyłem ich ponad dwadzieścia - zgadnij ile było na nich naklejek Cro.pl :?:

Żadnej :!:

Doszedłem do wniosku, że ściągnęli tam ci,co żerują na forum przez miesiąc na rok...


K...ę :oczko_usmiech: Też o tym ostatnio myślałam, no..może nie konkretnie o naklejkach, ale ilości wyświetleń dla naszych relacji.. 8O
Czy nie warto zmienić zasad forum, dostęp do relacji jest za łatwy , prosimy, aby "podglądacze" też się czymś wykazali :P

Proszę o opinie, może przesadzam :roll: ?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 20:19

Katerina napisał(a):
Przeszedłem się później wzdłuż ulicy z parkującymi autami i naliczyłem ich ponad dwadzieścia - zgadnij ile było na nich naklejek Cro.pl :?:

Żadnej :!:

Doszedłem do wniosku, że ściągnęli tam ci,co żerują na forum przez miesiąc na rok...


K...ę :oczko_usmiech: Też o tym ostatnio myślałam, no..może nie konkretnie o naklejkach, ale ilości wyświetleń dla naszych relacji.. 8O
Czy nie warto zmienić zasad forum, dostęp do relacji jest za łatwy , prosimy, aby "podglądacze" też się czymś wykazali :P

Proszę o opinie, może przesadzam :roll: ?

Jestem jak najbardziej za! Dobrze by było, gdyby niezalogowany forumowicz nie mógł czytać relacji. Będzie to z pewnością pewne utrudnienie, bo np. w tym roku bardzo dużo znajomych pytało mnie o Chorwację, w zasadzie o wszystko, o jedzenie, o noclegi itp., itd. Wtedy zawsze wysyłam linki do moich relacji albo do relacji innych forumowiczów. Mogą je czytać nie logując się. Z drugiej strony, jeśli będą musieli się zalogować, to pewnie też będzie to jednorazowe wejście niczego nie wnoszące do tego forum :| :roll: :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone