Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 15.07.2013 23:53

jackuc napisał(a):Zobacz złotą dziesiątkę z relacji Krzychooo Bałkańska Pętla. To punkty must see...


Do tej dziesiątki dopisałbym od siebie- rezerwową pierwszą trójkę drugiej dziesiątki..... :wink:
Gromin Dolac

Obrazek


Obrazek


Mala Stiniva

Obrazek

Obrazek


i "siostrzana " Lucica

Obrazek

Obrazek
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 16.07.2013 08:01

Roberto ta "złota 10" chyba powinna być rozszerzona co najmniej do "złetej 100" :D
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 19.07.2013 00:35

Cześć Roberto,jak dojechać do tej plaży w G.Dolac bo byliśmy tam raz i nie znalazłam.Jesteśmy na Wyspie jeszcze trzy dni,odpisz proszę. :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.07.2013 21:13

jackuc napisał(a):Roberto ta "złota 10" chyba powinna być rozszerzona co najmniej do "złetej 100" :D



Jacku, chyba udałoby się to zrobić 8)

trans x

Jak przejedziecie Zavalę i zacznie się po chwili szutrowa droga ,to po odległości około 1 km. zauważycie betonowy zjazd po prawej stronie zamknięty szlabanem - jest tam ogólno dostępna plaża nr.1


Obrazek

Obrazek


Z tego miejsca rozpocząłem wędrówkę brzegiem aby znaleźć tą o którą pytasz.

Jedziecie dalej szutrem ok 1,5 km. mijacie trzy domy ( po lewej stronie ) przejazd krótkim odcinkiem przez lasek,następnie po lewej stronie ( około 0,5 km.)zobaczycie zakole - taki "dziki parking"
Tu zostawiacie furkę - droga prowadzi w dół i skręca w lewo, Wy na łuku idziecie prosto wąską ścieżką ( chyba koło niskiego murku) Dochodzicie nad morze - stoicie na "dachu groty" (rośnie tu mnóstwo agaw) w dole jedna z najpiękniejszych plaż w Cro. Już zazdraszczam przeżyć 8)

Obrazek


Obrazek
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 25.07.2013 20:36

Dziękuję Roberto za wyczerpującą odpowiedź :D ale nie zdążyłam tam dojechać,zostały nam wtedy jeszcze tylko dwa dni i moja familia się zbuntowała na pomysł poszukiwań po szutrach .
Na "otarcie łez" została mi inna zatoczka z twojej relacji, to też cudo :hearts: :hearts: :hearts:

Obrazek

PZDR.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 25.07.2013 22:34

trans x napisał(a):Na "otarcie łez" została mi inna zatoczka z twojej relacji, to też cudo :hearts:


Jedną fotką się nie wykupisz :!: :!: :!: dawaj całą relację :!:

Fajne ujęcie , tam też jest cudnie 8)

Hejka.
edkro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 01.07.2013
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) edkro » 10.08.2013 12:48

CROberto napisał(a):
Aldonka napisał(a):Coś czuję, że wpadłam po uszy z tym Hvarem :)

Mam do Ciebie techniczne pytanie. Widzę, że ap. ANJA ma zróżnicowane ceny pomiędzy pierwszym piętrem, a parterem. Różnica to 15 Euro. Faktycznie jest spora różnica wizualna, gorsze widoki?


To był mój piąty raz w Cro......a radochy mieliśmy co najmniej jakby to był pierwszy wyjazd.....
Na Hvar zachęcam,jest niezwykły....

Pierwszy apartamentowiec to Anja(przejeżdża się przez ichposesję),my mieszkaliśmy w następnym u Anica Kristo...poszukam namiarów.
Z naszej miejscówki na pewno były lepsze widoki niż w Anja.


Witam, czytam juz kolejną relację i jestem pod dużym wrażeniem:)
Czy mogłabym poprosić jeśli można o namiar na kwaterę u Anica Kristo,
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Edyta
edkro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 01.07.2013
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) edkro » 10.08.2013 12:54

Aldonka napisał(a):Dobra, ja wysiadam. Moja stacja Hvar się nazywa :)

Ja wiem, że tu jawnie nie wolno, ale jakbyś mógł mi jakiś wskazówki co co Waszej miejscówki podać to pięknie poproszę na maila. Tej obecnej, teraz, gdzie nocą lawendą pachnie.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki.

A, czy ma ktoś jakiś przyspieszacz czasu? Chętnie pożyczyłabym :)


to ja i o tą poprosze także:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję z góry:)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.08.2013 21:48

edkro napisał(a):
Aldonka napisał(a):
A, czy ma ktoś jakiś przyspieszacz czasu? Chętnie pożyczyłabym :)


to ja i o tą poprosze także:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję z góry:)


Dzięki za dobre slowo :D
Namiary wysłane.........przyspieszacz czasu się rozregulował :roll: pożyczyłem kumplowi i przysłał maila z informacją że ładne ma prawnuki ....opss :!: :oczko_usmiech:
edkro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 01.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edkro » 13.08.2013 08:32

dziekuję za namiar:)
Twoje relacje są bardzo ciekawe, przyjemna lektura, byłam w Cro dwa razy to przecudowny kraj..
Atlantyda
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Atlantyda » 30.10.2013 21:52

.
Ostatnio edytowano 08.05.2020 18:11 przez Atlantyda, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 04.11.2013 10:54

Atlantyda napisał(a):Także uważam że Twoja relacja jest bardzo ciekawa i fajnie się przeleciało te kilkadziesiąt stron.
Chciałabym poprosić o namiar na apartament ,jeśli można.


Chyba przepłynęło... :wink: Hvala.
Namiar w cyberprzestrzeni...
:papa:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 19.11.2013 18:53

Hej Roberto.

Jakbyś przypadkiem zamierzał relację na niemiecki tłumaczyć;

dżin po niemiecku to ponoć der Flaschengeist. 8O :D

pzdr :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 20.11.2013 23:32

longtom napisał(a):Hej Roberto.

Jakbyś przypadkiem zamierzał relację na niemiecki tłumaczyć;

dżin po niemiecku to ponoć der Flaschengeist. 8O :D


Z Niemca to ja słaby jestem.... :roll: ale tak na czuja wyodrębniam flachę i gest :oczko_usmiech: i już mi się podoba Obrazek :mrgreen:

P.S.
Poza tym ten język jest jakiś taki ...hm,kanciasty i można sobie podniebienie poharatać Obrazek :mrgreen:

:papa:
Zosia i Piotrek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zosia i Piotrek » 13.12.2013 15:33

Witam Was szanowni Cromaniacy,
Jako, że przywitaliśmy się już w innym dziale forumowej społeczności, nie będę zajmować Wam dużo czasu.
Chylę czoła Twojej zdolności pisania CROberto, Twoje pióro jest najlżejsze z mi znanych!!!
Jeśli to nie będzie problem, proszę o namiary na tą piękną miejscówkę w Sv.Nedjeli na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Już planujemy kolejne wakacje w Chorwacji, a drugie na Hvarze (m.in.dzięki Twojej relacji i Arlij w tym roku wybraliśmy Hvar i wpadliśmy po uszy...). Jednak nie potrafimy tak pięknie obrazować naszych wspomnień. Więc nawet nie próbujemy...Pozdrawiamy serdecznie !!! Zosia i Piotrek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
HVAR -"W skwarze,na Hvarze z Chorwackim Dżinem w parze - strona 4...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone