Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W 80 godzin dookoła Dalmacji - sierpień 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.09.2019 08:27

CROberto napisał(a):Luzblues :lol:
Wakacje - hulaj duszo -piekła nie ma tzn. listy kar przymagnesowanej do lodówki w messie :mrgreen: 8)

Piccola to nie ORP ISKRA - przecież.... :idea: a kapitan chrapacz to autentyk :lool:
100% Kapitana w Kapitanie... :lol:

Dzięki za zdjęcia, każdą milę morską i wszyskie uśmiechy które wywołałaś .... :smo:


Dzięki że tu byłeś - na tym maleństwie - moze bez wygód i luksusów - ale wiesz jak jest :smo:
A z listą kar podrzuciłeś mi pomysł - niech no tylko załoga się w czymś nie posłucha na przyszłość :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.09.2019 08:29

Ural napisał(a):No i skończyła się piękna relacja. Kiedy następna i gdzie.


Wszystko co piękne niestety zbyt szybko zawsze się kończy :cry: Następna - hmmm, oczywiscie z Cro, może już całkiem niedługo? :smo:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.09.2019 11:43

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Nocowanie w porcie czy dzikiej zatoczce kosztem prysznica na pokładzie to zupełnie coś innego i takiego czegoś bym chciała zaznać, co myślę prędzej lub później się ziści :)

Gusia - zaprszenie wciąż aktualne :mrgreen: I nie będzie nocy w marinach, obiecuję - tylko miejskie albo zatoczki, znasz nas :mrgreen: :smo:, ewentualnie pożeglujemy nocą a wtedy nie będzie wcale spania :mrgreen:
PS. - i delfiny w pakiecie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie mów hop ... bo z moim szczęściem to zapewniam, że dupinów nie będzie :D

beatabm napisał(a):
Ural napisał(a):No i skończyła się piękna relacja. Kiedy następna i gdzie.

Wszystko co piękne niestety zbyt szybko zawsze się kończy :cry: Następna - hmmm, oczywiscie z Cro, może już całkiem niedługo? :smo:
Ale chyba nie z ostatniego rejsu jeszcze :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 10.09.2019 17:30

beatabm napisał(a):Gdzie Ty się znowu podziewałaś Agatko???
Dzieki że byłaś z nami, za każde Twoje dobre słowo i do zobaczenia mam nadzieję niedługo :wink: :papa:

Brak czasu na forum, wcześniej też CROwakacje, a po powrocie mam zawsze chandrę i przez jakiś czas nie mogę patrzeć na zdjęcia osób, które jadą po mnie na urlop :x :twisted: W przyszłym roku chyba wybiorę końcówkę sierpnia na wyjazd, bo przełom czerwca i lipca to zdecydowanie zbyt wcześnie :? Chociaż ma to swoje plusy - długi dzień, początek sezonu, więc mniej ludzi... trzeba będzie się zastanowić...
Teraz jak już u nas w Polsce lato powoli mija, to złość mi przechodzi i nadrabiam zaległości :wink: :wink: :wink: :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.09.2019 08:13

"gusia-s"] Nie mów hop ... bo z moim szczęściem to zapewniam, że dupinów nie będzie :D


absolutnie nie ma takiej możliwości żeby ich u nas nie było :mrgreen:

Następna - hmmm, oczywiscie z Cro, może już całkiem niedługo? :smo: Ale chyba nie z ostatniego rejsu jeszcze :mrgreen:


No nie, pierwsza majówka czeka w kolejce :smo: Jak pisać to chronologicznie :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.09.2019 08:16

agata26061 napisał(a):Brak czasu na forum, wcześniej też CROwakacje, a po powrocie mam zawsze chandrę i przez jakiś czas nie mogę patrzeć na zdjęcia osób, które jadą po mnie na urlop :x :twisted: W przyszłym roku chyba wybiorę końcówkę sierpnia na wyjazd, bo przełom czerwca i lipca to zdecydowanie zbyt wcześnie :? Chociaż ma to swoje plusy - długi dzień, początek sezonu, więc mniej ludzi... trzeba będzie się zastanowić...
Teraz jak już u nas w Polsce lato powoli mija, to złość mi przechodzi i nadrabiam zaległości :wink: :wink: :wink: :lol:


To łap sie za swoją relację - zawsze to jakaś namiastka pobytu tam, człowiek wszytsko przeżywa od początku :smo:
Z tego powodu o którym piszesz nie mogłabym pojechac na wakacje wcześniej niż końcówka sierpnia. Oszalałabym na myśl że inni dopiero jadą a ja już po :oops: To czekanie, myślenie jak to będzie jest bardzo przyjemne :smo:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 15.09.2019 13:40

beatabm napisał(a):To łap sie za swoją relację - zawsze to jakaś namiastka pobytu tam, człowiek wszytsko przeżywa od początku :smo:

Relacji raczej nie będzie, bo nie dość, że wyjazd był meega leniwy, to jeszcze kroczyliśmy głównie już dobrze nam znanymi ścieżkami, więc nie będę powielać na forum tego samego...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.09.2019 15:30

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):To łap sie za swoją relację - zawsze to jakaś namiastka pobytu tam, człowiek wszytsko przeżywa od początku :smo:

Relacji raczej nie będzie, bo nie dość, że wyjazd był meega leniwy, to jeszcze kroczyliśmy głównie już dobrze nam znanymi ścieżkami, więc nie będę powielać na forum tego samego...

Ty nawet sobie nie żartuj. Co z tego że te same miejsca? Słońce inne, spojrzenie inne no i Wy na tych zdjęciach :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.09.2019 07:47

beatabm napisał(a):Ty nawet sobie nie żartuj. Co z tego że te same miejsca? Słońce inne, spojrzenie inne no i Wy na tych zdjęciach :wink:

Pomyślimy zimowa pora przy długich wieczorach :D może dołączę kilka odcinków jako suplement do mojej starej relacji z 2017 roku
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.09.2019 12:33

agata26061 napisał(a):
beatabm napisał(a):Ty nawet sobie nie żartuj. Co z tego że te same miejsca? Słońce inne, spojrzenie inne no i Wy na tych zdjęciach :wink:

Pomyślimy zimowa pora przy długich wieczorach :D może dołączę kilka odcinków jako suplement do mojej starej relacji z 2017 roku


Żadne może - nie wiem jak inni ale ja czekam na Twoje wspomnienia wakacyjne :smo:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.09.2019 10:25

beatabm napisał(a):Żadne może - nie wiem jak inni ale ja czekam na Twoje wspomnienia wakacyjne :smo:

Miło mi, ale tegoroczne wakacje były trochę nudne. W sensie nie dla nas, bo my bawiliśmy się świetnie, ale z punktu widzenia relacji nic ciekawego się nie działo. Póki co oczywiście trochę narzekam na brak czasu, ale zimą przy długich wieczorach coś tam skrobnę :mrgreen: :mrgreen:
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 29.04.2021 11:18

Kapitańska Baba napisał(a):Jadą: Ania, Ewa, Margot, Asia, Kapitańska Baba i oczywiście Kapitan od tego rejsu zwany przez pracowników naszego armatora Sulejmanem (zupełnie nie mam pojęcia dlaczego :roll: ).

Piękne! :mrgreen:

A tak nawiasem mówiąc, gdy przeczytałem tę relację to jasnym się dla mnie stało, skąd Twój żal po upadku firmy Ankora. Faktycznie, korzystaliście z ich usług wielokrotnie, mieliście z nimi doskonałe układy, a firma miała fajne łódki w swojej ofercie :(
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.04.2021 16:40

"Chris_M"]
Piękne! :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A tak nawiasem mówiąc, gdy przeczytałem tę relację to jasnym się dla mnie stało, skąd Twój żal po upadku firmy Ankora. Faktycznie, korzystaliście z ich usług wielokrotnie, mieliście z nimi doskonałe układy, a firma miała fajne łódki w swojej ofercie :(


Dokładnie tak - i co ciekawe przyjaźń z szefem i pracownikami Ankory zaczęła się od przykrego zdarzenia a mianowicie od porwanego żagla na Queen :roll: A potem z każdym spotkaniem tylko się umacniała :D Nie zapomnę jak przyjechaliśmy kiedyś na kolejny rejs, idę pomostem i widzę że nasz ulubiony pracownik mocno zajęty czymś na jakimś jachcie. Rzuciłam tylko po cichu "cześć" żeby nie przeszkadzać a On...rzucił to co robił, przybiegł, wyściskał mnie, wycałował - to się nazywa przywitanie :mrgreen: W biurze kiedy wchodziłam wszyscy inni interesanci byli natychmiast odstawiani na boczny tor - miałam tam iście królewską obsługę :wink:
A teraz.....cóż..... smutek :cry: :cry: :cry:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
W 80 godzin dookoła Dalmacji - sierpień 2018 - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone