Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Toboganem przez Madonnę, czyli szybkie Val di Sole

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.01.2016 20:17

woojtekg napisał(a):Ciekawe jak wspominasz szpital w Cles ?

My rok temu przerabialiśmy przyjazd karetki do dziecka ( bez związku z nartami ), a parę lat temu zerwane wiązadła u mojego taty (na końcu trasy gdzie kończy się Madonna a zaczyna Marilleva) , potem transport do góry, na dół i karetka do szpitala.
Żeby było ciekawie, potem trzeba było jeszcze wrócić do domu ( 4 osoby dorosłe w tym jedna z noga w gipsie, druga w ciąży + roczne dziecko w foteliku ) - niezły Meksyk.

Mnie zawieźli do Centro traumatologio w Madonnie. Kolano skoczyło w bok na końcu trasy 3-Tre, więc tam było bliżej. Jeżeli chodzi o opiekę, to mam mieszane uczucia. Do lekarza przyjęli mnie szybko, bo czekałam może z 15 minut- badanie i rentgen. Później już trochę gorzej, bo wystawili mnie na krzesełku na korytarz i radź se Pani... ale może tak właśnie jest w szpitalach? Na szczęście nie mam z tym zbyt dużego doświadczenia :)

Mikeee napisał(a):ostatni raz (kilka lat temu) poważnym problemem było to wąskie gardło ze starym, wolnym wyciągiem pomiędzy Madonną i Marillevą. W godzinach popołudniowych zawsze była tam kupa ludzi w kolejce. Raz nie zdążyłem się wyciągnąć z powrotem na drugą stronę i kolega musiał po mnie przyjechać samochodem :lol:
Zrobili coś z tym?

Dalej działa tam trzyosobowe, wysłużone krzesełko, które wlecze się niesamowicie :)
W tym roku nie było problemów z kolejkami, ale rok temu zawsze staliśmy tam dobrych kilkanaście minut. Tak na wszelki wypadek, braliśmy pod uwagę to wąskie gardło i obieraliśmy zasadę: 20 minut w zapasie :mrgreen:
Nefer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 20.01.2016 21:23

Roxi napisał(a):Tak to wygląda na endomondo: Klik

Niezłe osiągnięcia :D .
A widoki jak zwykle świetne :) .
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.01.2016 21:43

W ramach przerwy od zdjęć- wersja filmowa naszego Val di Sole :mrgreen:
Zapraszam na 3 minuty i 41 sekund białego szeleństwa :hearts:
Kevlar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 22.01.2016 09:37

Fajny filmik :)
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 23.01.2016 20:38

Fajnie się oglądało, szkoda, że się tak kiepsko skończyło w Twoim przypadku :papa:
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 26.01.2016 12:04

Relacja stanęła w miejscu, bo zostałam zmuszona do sformatowania komputera i zdjęcia poszły w choler.... :evil:
Nie zdążyłam ich zrzucić na dysk zewnętrzny i teraz muszę wszystko na nowo zgrywać, segregować...pfffff :roll:

Poproszę o trochę cierpliwości ;)
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.01.2016 13:12

Kolejny raz spóźniony , kolejny raz dzięki przerwie mam szansę nadrobić zaległości w relacji . . .
Świetnie się bawiliście , co można zobaczyć na filmie i zdjęciach - jak ekipa fajna , to inaczej być nie może i to niezależnie od miejsca :)

Z tym kolanem - pozazdrościłaś mi :?: :wink:

A poważnie - szybkiego powrotu do pełnej sprawności życzę czekając na ciąg dalszy

Pozdrawiam
Piotr
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 26.01.2016 22:08

No jeżeli komputer padł to jesteś rozgrzeszona, bo myślałam, że się lenisz i dlatego ciągu dalszego relacji brak :mrgreen:
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 26.01.2016 22:43

Roxi napisał(a):Relacja stanęła w miejscu, bo zostałam zmuszona do sformatowania komputera i zdjęcia poszły w choler.... :evil:
Nie zdążyłam ich zrzucić na dysk zewnętrzny i teraz muszę wszystko na nowo zgrywać, segregować...pfffff :roll:

Poproszę o trochę cierpliwości ;)

Uuuuaaaaa. niefart. W piatek dysk w laptopie po 5 latach wydał ostatnie tchnienie.
Nowy całe 220 zeta, system w kilka h ściągnięty, w kolejne kilka z dysku archiwizacyjnego odtworzenie reszty. Uwielbiam owocowy sprzęt.
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 27.01.2016 13:10

piotrf napisał(a):Kolejny raz spóźniony , kolejny raz dzięki przerwie mam szansę nadrobić zaległości w relacji . . .
Świetnie się bawiliście , co można zobaczyć na filmie i zdjęciach - jak ekipa fajna , to inaczej być nie może i to niezależnie od miejsca :)

Ojjj tak... ekipa była jedyna w swoim rodzaju. Każdy tak inny, a razem już tyle lat :lol:

piotrf napisał(a):Z tym kolanem - pozazdrościłaś mi :?: :wink:

Ja to nie wiem co się dzieje, ale nagle się okazało że mnóstwo ludzi miało lub ma problem z kolanem 8O Trochę mnie to podnosi na duchu, bo wszyscy skaczą, tańczą i pływają... więc dlaczego ze mną miałoby być inaczej ;)

piotrf napisał(a):A poważnie - szybkiego powrotu do pełnej sprawności życzę czekając na ciąg dalszy

Dzięki :)

Sara76 napisał(a):No jeżeli komputer padł to jesteś rozgrzeszona, bo myślałam, że się lenisz i dlatego ciągu dalszego relacji brak :mrgreen:

A że się lenię, to fakt ;)
Dni uciekają przez palce i jednak rzeczywiście jest tak, że im więcej obowiązków i zajęć, tym dzień bardziej zorganizowany i paradoksalnie więcej wolnego czasu :)

FUX napisał(a):Uuuuaaaaa. niefart. W piatek dysk w laptopie po 5 latach wydał ostatnie tchnienie.

A daj spokój :evil: Z tego wynika że delliki nie lepsze od owoców ;)
Przecież myślałam, że mnie coś trafi. Pewnie da się to wszystko z czasem odtworzyć, ale narazie straciłam trochę zapału ;)
I nauczka na przyszłość... robić kopie zapasowe systemu :mrgreen:
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.01.2016 15:30

Paść ma prawo wszystko. Ważne, aby ekspresowo i bez strat wszystko zainstalować na nowo. Za to owocowy sprzęt uwielbiam. Back upy robią się w tle.
longtom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.01.2016 17:54

Roxi napisał(a): I nauczka na przyszłość... robić kopie zapasowe systemu :mrgreen:

Ktoś, kiedyś wygłosił mądrą sentencję.
Są tacy co już stracili swoje dane i tacy, który dopiero stracą. :)

Ja w najgorszym wariancie straciłem 3 dni pracy.

pzdr :wink:
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.01.2016 18:22

:mrgreen:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.02.2016 15:12

Roxi, jak Twoja nóżka i Twój komp? :smo:
bo ta cisza mnie troszkę niepokoi :?
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.02.2016 16:43

Dysk się zawiesił.
:smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Toboganem przez Madonnę, czyli szybkie Val di Sole - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019