LUKASQ napisał(a):Zgadzacie się ? Ja w zasadzie tak ale oczywiście wyjeżdzałem do Cro tylko z dwóch miast PL: Kraków i Rzeszów więc mam raczej mało obiektywny punkt widzenia.
Ja się nie zgodzę
Z Krakowa osobiście wolę trasę SK-HU-HR
.png)
.png)
Marlowe1994 napisał(a):Od Kielc po skosie do Krakowa i potem Bielska linia powinna iść moim zdaniem.
Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi
