Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Toboganem przez Madonnę, czyli szybkie Val di Sole

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trinity
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 19.04.2016 20:28

Przeczytałam relację i bardzo się cieszę, że wracasz do zdrowia :D
Kilka lat temu przeżyłam podobną sytuację, na oblodzonym stoku się zatrzymałam i stanęłam bokiem, a tu nagle narta mi "uciekła" i upadłam na d... Poczułam silny ból w kolanie i coś mi w nim chrupnęło. Na szczęście nie zerwałam całych więzadeł, ale je częściowo naderwałam a rezonans wykazał uszkodzenie tylnego rogu łąkotki przyśrodkowej.
Wówczas Ty mnie pocieszałaś i podtrzymywałaś na duchu :D :D

Po wypadku szybko doszłam do siebie, rehabilitacja... i w następnym sezonie już jeździłam na nartach! A dodatkowo dwa lata temu nauczyłam się na snowboardzie "w razie powtórki problemu kolanowego"
Dziękuję Roxi za wspaniałą relację :papa:
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.04.2016 20:30

Kuruj się, kuruj...
:!:
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 19.04.2016 20:45

Roxi napisał(a):... i teraz rehabilitacja. Powoli zaczynam jeździć na rowerze, ale o bieganiu czy nurkowaniu mogę narazie zapomnieć :roll:
Nic to, najważniejsze żeby się wykurować do wakacji, no bo jak ja się na ponton wdrapię, jak mnie będzie w kolanie rwało? ;)

Postępów w rehabilitacji Roxi!
A zimą pewnie znowu będziemy czytać Twoją narciarska relację :D .
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.04.2016 08:32

mysza73 napisał(a):Legowisko faktycznie fajowe :mrgreen: ... ale jakie masz fajne rajtki :oczko_usmiech:

longtom napisał(a):Normalnie widać, w którym trybiku, na kolanie, ząbek się wykruszył. 8O :D

:mrgreen: Coś w tym jest ;)
Gacie ala terminator ;)

longtom napisał(a):Następną relację prosimy bez szpitala :!:

Obiecuję!

elka21 napisał(a):Dziękuję za relację i życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności fizycznej :D :papa:
Będzie dobrze :D

Dzięki :)

trinity napisał(a):Po wypadku szybko doszłam do siebie, rehabilitacja... i w następnym sezonie już jeździłam na nartach! A dodatkowo dwa lata temu nauczyłam się na snowboardzie "w razie powtórki problemu kolanowego"

Jak tak sobie teraz o nartach pomyślę... to nie wiem czy się odważę w przyszłym sezonie. Pewnie do tego czasu zapomnę (oby!) o wypadku, ale będą opory :roll: Jeździsz w jakimś stabilizatorze?

trinity napisał(a):Dziękuję Roxi za wspaniałą relację :papa:

Dzięki za obecność :)

FUX napisał(a):Kuruj się, kuruj...
:!:

Tak właśnie robię :)

marze_na napisał(a):Postępów w rehabilitacji Roxi!
A zimą pewnie znowu będziemy czytać Twoją narciarska relację :D .

Mam nadzieję :D
trinity
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 21.04.2016 15:14

Roxi napisał(a):Jak tak sobie teraz o nartach pomyślę... to nie wiem czy się odważę w przyszłym sezonie. Pewnie do tego czasu zapomnę (oby!) o wypadku, ale będą opory :roll: Jeździsz w jakimś stabilizatorze?

Lekarz prowadzący odradzał kiedykolwiek narty i powiedział, że najlepiej ze sportów zimowych to snowboard lub sporty w TV!!!

Przez cztery kolejne lata jeździłam w stabilizatorze- podobnym do Twojego, ale mniejszym. Jednak w tym sezonie zabrałam go ze sobą na narty i tak na prawdę zapomniałam, która noga była skręcona? Zaryzykowałam i nie ubrałam na żadną, he, he...
Jeździłam bez problemów :D :D Staram się jednak by np. 3 dni jeździć na nartach a 3 na snowboardzie.

Życzę duuużo wytrwałości w rehabilitacji i powrotu do zdrowia przed wakacjami :D
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.04.2016 17:45

Bidula...Ty to jednak lubisz zaszaleć. :)

Zdrowia życzę.

Pzdr
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 29.04.2016 11:02

A ja dziś zmieniłam rehabilitanta.
Uzmysłowiłam sobie, że męczę się już 4 miesiąc, a poprawy od dłuższego czasu nie widać... a do wakacji tuż tuż :roll:

Pan Szymon fajny gość, ale Pan Grzegorz bije go na głowę... rehabilitant piłkarzy Piasta Gl to nie byle co :oczko_usmiech:
Mam nadzieję, że pójdzie to teraz lepiej ;)
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 05.06.2016 20:54

Roxi napisał(a):A ja dziś zmieniłam rehabilitanta.
Uzmysłowiłam sobie, że męczę się już 4 miesiąc, a poprawy od dłuższego czasu nie widać... a do wakacji tuż tuż :roll:

Pan Szymon fajny gość, ale Pan Grzegorz bije go na głowę... rehabilitant piłkarzy Piasta Gl to nie byle co :oczko_usmiech:
Mam nadzieję, że pójdzie to teraz lepiej ;)

I jak wypadła zamiana Pana Szymona na Pana Grzegorza :wink: , jest poprawa, i jak w ogóle stan Twojej nogi :?: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Toboganem przez Madonnę, czyli szybkie Val di Sole - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019