Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.08.2009 21:12

Tymona napisał(a):
maslinka napisał(a):To jednak nie koniec naszego "zatoczkowego zwiadu", ciąg dalszy już wkrótce :)

no w takim momencie przerwałaś :wink: :D :D :D Zaraće było po drugiej stronie "Gdyni" - no i nie wiem czy dojechaliście?
Ale nas też korciło, żeby pozwiedzać te małe zatoczki, tylko że lenistwo wygrało, więc tym bardziej jestem ciekawa co też tam było.

pozdrawiam :D

Tymono, uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że z "Gdyni" (też tak mówiliśmy na tą miejscowość :lol:) pojechaliśmy do uvali Zaraće. Ale, żeby nie było tak dobrze, to powiem też, że czekała tam na nas niespodzianka... :twisted: Nic więcej na razie nie zdradzę, taka podła jestem :lol:

dangol napisał(a):Zatoczki superaśne :) , chociaż pewnie się nie mylę, że te najładniejsze cały czas jeszcze czekają na kolejne odcinki :D .
Jelsa nocą 8) śliczna. Zresztą, każde z miasteczek Dalmacji napiera wieczorową porą szczególnego uroku... Na Hvarze największym sentymentem obdarzyłam Stari Grad :P , bo właśnie tam wieczorem zapuszczaliśmy się (nie licząc jednego nocnego Pitve) z Zaraća. Teraz też tak sobie planuję, aby na ostatnią noc przed powrotem do Kasteli trafić właśnie :idea: na nabrzeże w Starim Gradzie... To już wkrótce :D . Tylko trochę szkoda, że do Twoich zatoczek pewnie nie będzie nam po drodze :(

Danusiu, najładniejsze zatoczki będą pojutrze, jeśli chodzi o czas wakacyjny, nie o moje (ostatnio bardziej niemrawe :wink:) pisanie. Dzisiejsze "uvale" to taki przedsmak :D Było tam bardzo ładnie, ale szkoda, że się zachmurzyło, bo już kolory nie te. To był jeden z chłodniejszych dni na Hvarze i nawet parę kropli deszczu spadło, ale o tym też niebawem... :)
Ze Starego Gradu będziecie mieć bliżej do zatoczek Półwyspu Kabal. Zwiedziliśmy tylko dwie z nich, ale myślę, że jest sporo interesujących :)

Kkra, cierpliwości... będą i inne zatoczki :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Ostatnio edytowano 27.08.2009 21:13 przez maslinka, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.08.2009 21:12

Jakim autem byliście bo jakieś ciemne kombi na gliwickich numerach mało mnie nie rozjechało na jadrance w okolicach Marusici.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.08.2009 21:18

zebik napisał(a):Jakim autem byliście bo jakieś ciemne kombi na gliwickich numerach mało mnie nie rozjechało na jadrance w okolicach Marusici.

Ktoś tu nie czyta zbyt uważnie :twisted:

maslinka napisał(a):Aby dotrzeć do tych (często odludnych) miejsc niejednokrotnie trzeba było pokonać szutrowe drogi; jedne lepsze, inne prawie nieprzejezdne. Ale co to dla nas i naszego Fabiaka (Skody Fabii :wink:):!: Chociaż czasami miałam wyrzuty sumienia, że go tak eksploatujemy, bo on był dla nas bardzo dobry i wcale się nie zbuntował i nie popsuł :D

Skoda Fabia, nie ciemna, tylko srebrna (na zdjęciu trochę widać :)). Gliwice to 200-tysięczne miasto, nie tylko my jeździmy do Cro :wink: Poza tym nie piracimy jakoś strasznie.

Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 27.08.2009 21:22 przez maslinka, łącznie edytowano 2 razy
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 27.08.2009 21:21

maslinka napisał(a): Poza tym nie piracimy jakoś strasznie.

;) :twisted:
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.08.2009 21:44

Lucica faktycznie wygląda zachęcająco , ale odnoszę wrażenie , że masz dla nas więcej niespodzianek :lol: w postaci baaaardzo urokliwych miejsc
:lol:
Pozdrawiam i oczywiście czekam na dalszy ciąg
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.08.2009 22:00

Uważnie czytam i oglądam i czuję się jak na dobrym filmie :D
Napięcie rośnie...
Już wiesz dlaczego jestem TORAC :!: to od tej zatoczki :)
Ale czemu teraz mam reklamy :cry:
czekam...
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.08.2009 22:05

maslinka napisał(a):04.08 - wtorek - ciąg dalszy:

Wkrótce dojeżdżamy do najładniejszej (do tej pory) zatoczki - uvali Lučica:

Obrazek

Postawiłbym Karlovaćko że to Torac uvala
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.08.2009 22:08

maslinka napisał(a):01.08 - sobota

Po jakimś czasie docieramy do miejsca, z którego roztacza się taki niesamowity widok:

Obrazek

:

Velika duba :!: Celowałem w to miejsce w tym roku ale paskudne dojście do tego Croraju mnie zniechęciło
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.08.2009 22:34

Torac, masz rację, oczywiście, że to była uvala Torac :D Już mi się trochę pomieszały te zatoczki :oops: Sprawdzałam z mapą i coś źle sprawdziłam.

Torac napisał(a):Już wiesz dlaczego jestem TORAC :!: to od tej zatoczki :)

Teraz już wszystko rozumiem :D

P.S. Piszę sprostowanie do odcinka (w sprawie u. Torac oczywiście :)).
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.08.2009 22:39

Lepiej przewieź mnie po zatoczkach :D czekam zniecierpliwiony :cry:
sprostować można później .
Zazdroszczę tego uvala-tour :!:
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 27.08.2009 23:11

Maslinko odkrywasz prawdziwe skarby Hvaru :D
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.08.2009 23:17

i jeszcze je publikujesz... :D
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.08.2009 23:26

mkm napisał(a):Maslinko odkrywasz prawdziwe skarby Hvaru :D

Hvar ma wiele skarbów :D

Torac napisał(a):i jeszcze je publikujesz... :D

Właśnie zaczynam się zastanawiać, czy dobrze robię :wink: Wkrótce będzie tam mnóstwo ludzi :lol:
Cóż, myślę, że jest jeszcze wiele nieodkrytych skarbów na Hvarze, moja skromna "uvala tour" to tylko kropla w morzu (Jadranie oczywiście :D) zatoczek... :D
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 27.08.2009 23:34

[/quote]Właśnie zaczynam się zastanawiać, czy dobrze robię :wink: Wkrótce będzie tam mnóstwo ludzi :lol:
Cóż, myślę, że jest jeszcze wiele nieodkrytych skarbów na Hvarze, moja skromna "uvala tour" to tylko kropla w morzu (Jadranie oczywiście :D) zatoczek... :D[/quote]

Wydaje mi się że przeceniamy siłę Cro.pl
Ile może być procentowo Cromaniaków w stosunku do "masy" turystycznej z Polski. Nie sądzę, że więcej niż 3%.
Na forum zagląda-jest , turystyczno-szperająca ekstrema :D
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.08.2009 23:56

Torac napisał(a):Ile może być procentowo Cromaniaków w stosunku do "masy" turystycznej z Polski. Nie sądzę, że więcej niż 3%.
Na forum zagląda-jest , turystyczno-szperająca ekstrema :D

Myślę, że zarejestrowanych użytkowników cro.pli jest stosunkowo mało w porównaniu z liczbą Rodaków corocznie odwiedzających Chorwację. Ale ile niezalogowanych osób codziennie "nawiedza" forum, to pewnie wie tylko Admin :D Myślę, że jak ktoś się wybiera do Cro na własną rękę, to wcześniej czy później tu trafi, bo trudno nie trafić. Google pokażą na pewno, często jako pierwsze trafienie.

A tak swoją drogą to są "zagłębia Cromaniaków", do których należą m.in. campingi: "Male ciste" i "Pod maslinom" czy niektóre miejsca na Hvarze, a w tym roku bardzo popularny zrobił się Pag :D
Coś w tym jednak jest, że korzystamy z doświadczeń innych forumowiczów i jeździmy w te same miejsca. Ma to swoje plusy (wybór lokalizacji okazuje się trafiony), ma i minusy (miejsce staje się zbyt popularne). Wtedy pozostaje szukać kolejnej wspaniałej "miejscówki" i w ten sposób odkrywamy Chorwację :D

Wniosek z tego taki, że trzeba poznawać, a potem to opisywać, bo jak opisane miejsce stanie się zbyt zatłoczone, popchnie to opisującego do dalszego odkrywania :D Ot taki bodziec, żeby poznawać wciąż nowe i nowe...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019