Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 31.01.2014 15:44

witam
przeczytałam wszystko z wypiekami na twarzy i notesem w ręku.dziękuję za tak obszerną i ciekawą relację,wiele informacji na pewno mi się przyda :) w naszą podróż wyruszamy na przełomie czerwca i lipca.ps.My również lubimy odpoczywać w dość intensywny sposób :wink: pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.01.2014 20:58

andeo napisał(a):witam
przeczytałam wszystko z wypiekami na twarzy i notesem w ręku.dziękuję za tak obszerną i ciekawą relację,wiele informacji na pewno mi się przyda :) w naszą podróż wyruszamy na przełomie czerwca i lipca.ps.My również lubimy odpoczywać w dość intensywny sposób :wink: pozdrawiam

Witaj, Andeo!
Dzięki za miłe słowa :) Fajnie, jeśli coś z tej relacji się Wam przyda.

Pozdrawiam :papa:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 02.02.2014 10:50

Kolejna świetna relacja Maslinko, dzięki taki relacjom jak Twoje łatwiej przetrwać zimę i marzyć o kolejnym urlopie :) Przeszukuję dalej zasoby forum, mam namierzone kolejne Twoje relacje i czekam na opis tegorocznego "nartowania"
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.02.2014 20:28

Sara76 napisał(a):Kolejna świetna relacja Maslinko, dzięki taki relacjom jak Twoje łatwiej przetrwać zimę i marzyć o kolejnym urlopie :) Przeszukuję dalej zasoby forum, mam namierzone kolejne Twoje relacje i czekam na opis tegorocznego "nartowania"

Cześć Sara :) Zima już się powoli kończy ;) (Nie)stety :mrgreen:

Z tym nartowaniem, to nie obiecuję... Może wrzucę jakąś krótką fotorelację. Nie chcę rozciągać pisania na kolejne miesiące, a ostatnio zupełnie nie mam czasu. Ale coś tam postaram się zamieścić ;)

Pozdrawiam :papa:
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 07.02.2016 19:55

Co roku w okolicach lutego siadam do cro.pli celem zaplanowania wakacji - i co roku trafiam na Twoją relację z miejsc, w które akurat się wybieramy :mrgreen: - co tym bardziej przekonuje mnie o słuszności wstępnego wyboru. Relacja absolutnie wspaniała, piękne zdjęcia i świetne opisy. Właśnie uświadomiłaś mi, że po drodze do HR można wymoczyć dupki gdzieś na Węgrzech :boss: - choć nam zwykle szkoda czasu. Drogę przez BiH pokonaliśmy w przeciwnym kierunku - niemiłosierny upał w Budapeszcie (dało się zwiedzić tylko akwarium morskie), cudowny kanion Neretwy, Mostar, oczywiście nocny spacer po mieście, wyśmienite rybki w Blagaju pod wodospadem i kilka dni Pod Maslinom ze zwiedzaniem Dubrownika, a później jeszcze krótki postój w Biogradzie - złożyło się na fajną węgiersko-bośniacko-chorwacką przygodę. Gratuluję stylu i "oka".
(Wiem, że to trochę wykopaliska, ale nie mogłem się powstrzymać - czasem człowiek musi :papa: )
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.02.2016 19:47

kropi napisał(a):Relacja absolutnie wspaniała, piękne zdjęcia i świetne opisy.

Cześć Kropi!
Dzięki, bardzo miło coś takiego przeczytać :oops:

kropi napisał(a):Właśnie uświadomiłaś mi, że po drodze do HR można wymoczyć dupki gdzieś na Węgrzech :boss: - choć nam zwykle szkoda czasu.

W sumie 3 razy moczyliśmy się na Węgrzech w drodze powrotnej - dwa razy w Bogacsu i raz w Komarom. Warto, również ze względu na rewelacyjną kuchnię i bardzo dobre wino :)
Ale wiadomo, że trudno zrezygnować z chwil spędzonych nad Jadranem...

W 2009 roku (z którego jest ta relacja) jeszcze nie jeździliśmy na tygodniowe narty w Alpy, więc mój mąż miał więcej urlopu i nasze CROwakacje były z reguły dłuższe. W takiej sytuacji mogliśmy sobie pozwolić na "odżałowanie" dwóch dni i "łagodne przejście" ;) na Węgrzech :)

Jednak od pięciu lat również szkoda nam każdego dnia urlopu i spędzamy w Cro maksymalny jego wymiar, chociaż dwa lata z rzędu mieliśmy "międzylądowanie" w Zagrzebiu, bo to miasto nas oczarowało :)

kropi napisał(a):(Wiem, że to trochę wykopaliska, ale nie mogłem się powstrzymać - czasem człowiek musi :papa: )

...inaczej się udusi :D Uuuu :P

Pozdrawiam serdecznie :papa:
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 07.06.2016 07:50

Cześć wszystkim
W tym roku miała być Hiszpania albo Italia ale...... nie wyszło. Będzie Chorwacja po raz trzeci. Pierwszy raz "Lisicina" a drugi raz "Vrilla" .Jako że planowanie Hiszpanii albo Italii zajęło mi trochę czasu ale nic z tego nie wyszło zostało mi nie wiele czasu na Chorwacje (4 tyg. wyjazd 09.07.2016). Zdążyłem trochę poczytać a i zostały wiadomości z poprzednich lat to pomyślałem o wyspie Hvar i campie "Holiday". Mam pytanko czy ten camp ma tylko tą małą plażyczkę i czy np można na nogach dojść do innej jeszcze? Z tego co doczytałem to na pewno można dojechać autem do innych zatoczek ale ja nie chce poruszać się autem bo ani piwka wypić później :-) . Może mi ktoś jeszcze powiedzieć jaka jest cena tego campu bo nie mogę załapać o co chodzi w tym cenniku???? 2+1(dziecko 10lat) namiot +auto i prąd. Najlepiej w pierwszej lini(chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, jeszcze nie doczytałem o co chodzi z tymi namiotami blisko morza). Proszę o pomoc bo nie zostało za dużo czsu a może jakiś inny camp? Mam tylko nadzieję że nie jest za późno i nie trzeba na "Holiday" rezerwować?
Pozdrawiam Darek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.07.2017 17:58

Hej Maslinka.

Jakie baseny (z kempingiem na albo w okolicy) polecisz?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009 - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone