Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kotełka
Globtroter
Re: Nocleg w okolicy Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 13.11.2018 18:14

Mikromir napisał(a):
Kotełka napisał(a): Gdybym wiedziała jak pewnie podzieliłabym się z Wami zdjęciami z pobytu :)

jak-wklejac-zdjecia-t11670-540.html#p1538159
Ja wklejam jako załącznik prosto z kompa, po rozczarowaniu kilkoma portalami proponującymi hosting zdjęć. Pliki nie większe niż 1MB. Pod postem, który piszesz, klikasz: dodaj zdjęcia lub załączniki -> przeglądaj -> wybierasz zdjęcia -> otwórz -> załaduj -> po załadowaniu wstaw w aktualnym miejscu w poście (tam gdzie jest aktualnie kursor)
Kotełka napisał(a):W 2019 chce jechać w okolice Zadaru. I teraz moje pytanie. Którą z mniejszych miejscowości byście mi polecili na odpoczynek?
Będę wdzięczna za każdą sugestię :)

Moja pierwsza sugestia to: wybierz inne okolice. Jeśli to nie pomoże, powiedz co taka miejscowość ma mieć i jak spędzasz czas na wakacjach.

Dziękuję za wskazówki :)Skorzystam :)

Co do drugiej sprawy to w międzyczasie znalazłam miejscowość Rovinj, która natychmiast mi się spodobała i możliwe że to będzie mój kierunek. Ja na wakacjach lubię zwiedzać. Im więcej zobaczę tym bardziej będę zadowolona. Plaża również by się przydała żeby móc w jeden dzień odpocząć i się wygrzać w słoneczku. Zależy mi raczej na czymś spokojnym, ale z zabytkami,restauracjami, plażą. Niech to będzie dobre miejsce wypadowe do dalszego zwiedzania :)
Załączniki:
DSC_2420 (3).JPG
DSC_2248.JPG
DSC_2141.JPG
DSC_2343.JPG
Mikromir
Cromaniak
Re: Nocleg w okolicy Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.11.2018 18:36

Kotełka napisał(a):w międzyczasie znalazłam miejscowość Rovinj, która natychmiast mi się spodobała i możliwe że to będzie mój kierunek. Ja na wakacjach lubię zwiedzać. Im więcej zobaczę tym bardziej będę zadowolona.

W takim razie Istria powinna się sprawdzić.

Urocze zdjęcia. Mam nadzieję, że stworzysz relację z ostatniego wyjazdu. :)
chinchinka
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) chinchinka » 16.11.2018 13:58

SKąd te zdjecia?
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 16.11.2018 14:10

Hejka . Co polecacie na 2019. Planujemy obrać nowy kierunek w 2019 z rodzinką. Była Brela, Podaca, Podgora. Proszę o jakieś sprawdzone propozycję dla naszej brygady 2+3 :)
ewela79
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewela79 » 16.11.2018 15:20

Witam Cro Maniaków :)

W przyszłe wakacje planujemy wyjazd do Chorwacji w kilka rodzin w związku z czym poszukujemy dużego domu lub kilku apartamentów będących blisko siebie. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze ile rodzin będzie chętnych na wyjazd ale teoretycznie w planie jest około 5-6 trzy lub czteroosobowych rodzin. Jeśli chodzi o lokalizację to większość będzie w Chorwacji po raz pierwszy zaś my do tej pory wypoczywaliśmy w rejonie Trogiru i wyspy Ciovo, więc chętnie zobaczymy inne rejony Chorwacji (z wyjątkiem Istrii i Kvarner - zdecydowanie preferujemy rejony południowe). Poza mieszkaniem blisko siebie niezmiernie ważna jest dla nas również mała odległość od plaży, nie chcemy aby wyjście na plażę z dziećmi i całym zaopatrzeniem było prawdziwą wyprawą... Z góry dziękuję za pomoc. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.11.2018 15:54

pablos77 napisał(a):Hejka . Co polecacie na 2019. Planujemy obrać nowy kierunek w 2019 z rodzinką. Była Brela, Podaca, Podgora. Proszę o jakieś sprawdzone propozycję dla naszej brygady 2+3 :)

No może wyspy lub Pelješac.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2018 11:11

chinchinka napisał(a):SKąd te zdjecia?

Skalka - Brela
Kapliczka Sveti Jure - Sveti Jure (Biokovo)
Twierdza - Omiš
Widok na Brač - Brela
Kotełka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 17.11.2018 13:01

chinchinka napisał(a):SKąd te zdjecia?

Ja nie będę już odpowiadać bo zrobił to doskonale Pan Janusz :)
Wszystkie te miejsca wspaniałe i polecam je zobaczyć.
Tylko wjazd na Sv. Jure dość emocjonujący więc jeśli ktoś ma lęk przestrzeni i wysokości to przygotować się psychicznie. Warto się przemóc,bo widoki zwalają z nóg.
Gwidon Zakała
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gwidon Zakała » 17.11.2018 14:58

Szukam apartamentu dla 4 osób. Warunki bezwzględnie konieczne:
- dwie osobne sypialnie, bez spania w salonie czy aneksie
- dwie łazienki
- parking dla samochodu
- max 500-600 m od plaży
- widok na morze
- klimatyzacja

Lokalizacja poniżej Splitu

Miejscowości wykluczone
- Makarska
- Baśka Voda
- Brela

generalnie nic dużego, wyspy mogą być.

cena w sezonie do 100 (max 110 euro) za dobę za wszystko.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.11.2018 15:47

Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci polecić apartament spełniający Twoje warunki w Lokvie- salon +2 sypialnie, klima, miejsce parkingowe, garaż...jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv:)
husky10
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) husky10 » 17.11.2018 21:22

Szukam dobrej miejscówki w Trogirze lub Splicie od 02 do 15.06.2018r. Konieczny parking. Dobrze byłoby blisko plaży i centrum :-)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.11.2018 00:15

husky10 napisał(a):Szukam dobrej miejscówki w Trogirze lub Splicie od 02 do 15.06.2018r. Konieczny parking. Dobrze byłoby blisko plaży i centrum :-)

W Trogirze i Splicie trudno o takie miejscówki.
amatus1
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 18.11.2018 11:46

husky10 napisał(a):Szukam dobrej miejscówki w Trogirze lub Splicie od 02 do 15.06.2018r. Konieczny parking. Dobrze byłoby blisko plaży i centrum :-)

A ja w Splicie czy Trogirze (za wyjątkiem Ciovo) odpuściłbym sobie kąpiele.
Bidon
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 18.11.2018 14:58

amatus1 napisał(a):

A ja w Splicie czy Trogirze (za wyjątkiem Ciovo) odpuściłbym sobie kąpiele.

Nie tylko tam kąpiel może niemile zaskoczyć :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
vikat
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) vikat » 25.11.2018 18:07

amatus1 napisał(a):Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci polecić apartament spełniający Twoje warunki w Lokvie- salon +2 sypialnie, klima, miejsce parkingowe, garaż...jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv:)

Ja poproszę namiar na priv na taką kwaterę.
Dziękuję i witam wszystkich :)
Maciek]

'PS. Rok temu pierwszy raz na Chorwacji i już nieprędko spędzę wakacje nad Bałtykiem....
Była Istria, teraz czas na Dalmację.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje