Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BANAN-82
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) BANAN-82 » 07.11.2018 18:42

Witam Wszystkich
Przygotowania do wakacji 2019 już się zaczęły bardzo proszę o fajne namiary na nocleg dla trzech osób w mieście Baśka Voda z aneksem kuchennym i fajnym widokiem na morze.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.11.2018 19:56

BANAN-82 napisał(a):Witam Wszystkich
Przygotowania do wakacji 2019 już się zaczęły bardzo proszę o fajne namiary na nocleg dla trzech osób w mieście Baśka Voda z aneksem kuchennym i fajnym widokiem na morze.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki pozdrawiam

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jankeswilga
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankeswilga » 08.11.2018 09:57

Witam, szukam apartamentu z parkingiem i tarasem z widokiem na Jadran dla małżeństwa z dwójką dzieci w wieku 4 i 2 lata planowany wyjazd czerwiec 2019, na 10 nocy, w spokojnej miejscowości z rejonu Zadar-Split. Np. Preferowane: Pakostaneen, Rogoznica, Primosten, ale moze byc tez inną miejscowość. Może być priv lub mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.11.2018 10:14

jankeswilga napisał(a):Witam, szukam apartamentu z parkingiem i tarasem z widokiem na Jadran dla małżeństwa z dwójką dzieci w wieku 4 i 2 lata planowany wyjazd czerwiec 2019, na 10 nocy, w spokojnej miejscowości z rejonu Zadar-Split. Np. Preferowane: Pakostaneen, Rogoznica, Primosten, ale moze byc tez inną miejscowość. Może być priv lub mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję

Szukaj regionem lub skorzystaj w "szukajki."
ogi
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 08.11.2018 11:17

jankeswilga napisał(a):Witam, szukam apartamentu z parkingiem i tarasem z widokiem na Jadran dla małżeństwa z dwójką dzieci w wieku 4 i 2 lata planowany wyjazd czerwiec 2019, na 10 nocy, w spokojnej miejscowości z rejonu Zadar-Split. Np. Preferowane: Pakostaneen, Rogoznica, Primosten, ale moze byc tez inną miejscowość. Może być priv lub mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję

Chętnie pomogę nigdzie nie odsyłając :)

W 2016 r. byłem gościem Pani Andrić w Pakostane. Apartament czysty, dobrze wyposażony. Z balkonu widok na morze. Do kamienistej plaży spacerek ok. 5-10 min. podobnie do centrum.
Cena bardzo przystępna za 2+2 płaciłem 60 e w połowie sierpnia.

Pozdrawiam
jakrena
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakrena » 10.11.2018 13:12

Witam jesli w zlym miejscu pisze prosze admina o przeniesienie... szukam rodziny z dzieckiem -dziecmi, na wyjazd na Peljesac - Podobuce w zasadzie chodzi o towarzystwo dla dziesieciolatka szukamy więc rodziny z dziećmi w podobnym wieku. Mam namiary na fajne apartamenty ( 5 osobowe) wiec noclegi załatwione. Pierwsze dwa tygodnie lipca 2019 tylko ten termin wchodzi w grę. Szczegoly, zeby nie zasmiecac - na priv. Pozdrawiam
Kotełka
Globtroter
Nocleg w okolicy Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 11.11.2018 11:47

Witajcie :)

W tym roku na tygodniowy pobyt wybraliśmy Omisz i osobiście byłam zachwycona. Cudowne miasteczko w którym ani przez chwilę się nie nudziłam. Gdybym wiedziała jak pewnie podzieliłabym się z Wami zdjęciami z pobytu :)

2019 chce jechać w okolice Zadaru. I teraz moje pytanie. Którą z mniejszych miejscowości byście mi polecili na odpoczynek?
Będę wdzięczna za każdą sugestię :)

Pozdrawiam :)
Marggo
Autostopowicz
Re: Apartament dla 8 osób Primosten lub Okrug Gornji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marggo » 11.11.2018 17:42

maciejdm1 napisał(a):Jak w temacie...Szukamy sprawdzonych apartamentów w/w miejscowościach dla ośmiu osób. Może być jeden duży lub kilka mniejszych. W dużym ważne żeby były dwie łazienki. Pozdrawiam.

Ja również szukam podobnego apartamentu dla 7 osób ale ciężko jest znaleźć albo cena zbyt wygórowana.
Czy udały się poszukiwania ?
Mikromir
Cromaniak
Re: Nocleg w okolicy Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.11.2018 19:51

Kotełka napisał(a): Gdybym wiedziała jak pewnie podzieliłabym się z Wami zdjęciami z pobytu :)

jak-wklejac-zdjecia-t11670-540.html#p1538159
Ja wklejam jako załącznik prosto z kompa, po rozczarowaniu kilkoma portalami proponującymi hosting zdjęć. Pliki nie większe niż 1MB. Pod postem, który piszesz, klikasz: dodaj zdjęcia lub załączniki -> przeglądaj -> wybierasz zdjęcia -> otwórz -> załaduj -> po załadowaniu wstaw w aktualnym miejscu w poście (tam gdzie jest aktualnie kursor)
Kotełka napisał(a):W 2019 chce jechać w okolice Zadaru. I teraz moje pytanie. Którą z mniejszych miejscowości byście mi polecili na odpoczynek?

Moja pierwsza sugestia to: wybierz inne okolice. Jeśli to nie pomoże, powiedz co taka miejscowość ma mieć i jak spędzasz czas na wakacjach.
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Nocleg w okolicy Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.11.2018 22:24

Kotełka napisał(a):2019 chce jechać w okolice Zadaru. I teraz moje pytanie. Którą z mniejszych miejscowości byście mi polecili na odpoczynek?

Pozdrawiam :)

Bibinje, Pakoštane.
Tomekszczecin
Turysta
Dalmacja dla 6 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomekszczecin » 12.11.2018 09:45

Witam, wybieram się w przyszłym roku na wczasy w Chorwacji będzie to mój drugi wyjazd w 2018 byliśmy w Rogożnicy . W 2019 wybieramy się na dwie fury dwie rodziny, czy ma ktoś namiary na apartament( kwatere) dla 6 osób . Będą tam cztery osoby dorosłe i dwie dziewczynki 10-13 lat. Chciałbym żeby było blisko morza , miejsce do grillowania, i w miare niedaleko do sklepu. Pozdrawiam
BANAN-82
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) BANAN-82 » 12.11.2018 21:06

Nie mogę cytować.
Odpowiedz Janusz Bajcer

Dziękuję bardzo za podpowiedz.
Znam więcej takich stron do szukania. Chciałbym, żeby ktoś polecił jakieś miejsc. Byłem kilka razy już w Chorwacji i mam pewne wymagania :) co do kwater. Dlatego właśnie chciałem, żeby ktoś opisał sprawdzone miejsce.
Ostatnio edytowano 12.11.2018 21:32 przez BANAN-82, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.11.2018 21:24

BANAN-82
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) BANAN-82 » 12.11.2018 21:33

poprawione
krisl1968
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) krisl1968 » 13.11.2018 13:04

Witam! czy ktoś korzystał z pośrednictwa sonar .travel?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje