Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacje apartamentów na 2019.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.08.2019 11:59

Jeśli ktoś szuka apartamentu pod koniec sierpnia to mój gospodarz ma wolne terminy w Lokvie Rogoznicy
Dawidziorek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawidziorek » 12.08.2019 17:28

Cześć,
Na wstępie chciałbym się przywitać, bo na forum jestem od bardzo dawna jednak jakoś do tej pory korzystałem tylko z Waszych inspirujących relacji z wakacji lub porad które opisujecie na łamach tego forum. Na pewno jesteśmy zakochany w Bałkanach :papa:

Wybieramy się w 2 osoby we wrześniu do Chorwacji, (08.09.19 do mniej więcej 14.09.19) możecie polecić jakiś ciekawy nocleg w tych widełkach czasowych w okolicach Orebić/Kućište/Ston/Trsteno/Cavtat ewentualnie Korčula?
Generalnie nocleg nie musi być na cały ten czas, będziemy tam samochodem więc nawet chcemy co 2-3 dni się gdzieś przenieść :) ale jak miejsce nas zauroczy to rozważamy również zostanie na cały okres. Póki co nie mamy żadnego planu czy sprecyzowanej miejscowości wiemy, że będzie to sam dół Chorwacji i chociaż jednego dnia wycieczka do Dubrownika :hut:

Dzięki!
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 14.08.2019 14:53

Wolne terminy na koniec sezony u mojej zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Załączniki:
marijana wrzesien.jpg
Andrzej50
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej50 » 16.08.2019 11:55

Chętnie odwiedziłbym ponownie Cro. ale nie mam rezerwacji może jest ktoś u gospodarzy którzy maja wolny apartman od 24,08 lub póżniej na ok 10 dni dla dwoje 50+ Dalmacja od Baśki w dół
Johny_Mnemonik
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johny_Mnemonik » 19.08.2019 10:08

KRK szukam sprawdzonego apartamentu ale tylko na Krk. 2+2 od 25 sierpnia do 5 września. Coś nie za milion zlocisz. Ktoś był w tym roku i poleca?
Biker421
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker421 » 19.08.2019 16:10

Witajcie, od jutra prawdopodobnie zagoszczę w Rovinj(4os dorosłe + dziecko). Gdyby ktoś miał informacje o jakiś wolnych i sprawdzonych kwaterach to będę wdzięczny za informację :)
axlgks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 19.11.2016
Sutivan dla 8 osób? Ktoś coś ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) axlgks » 09.09.2019 08:46

Hej

Jak w temacie, szukam apartamentu dla 4 dorosłych i 4 dzieci.
Niestety posiłkując się polsko języcznymi portalami nic mi nie wyszukuje. Może ktoś zna jakiś dobry namiar dla takiej ekipki ?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacje apartamentów na 2019. - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone